Question Segítségre van szükségem a kriptofizetéssel kapcsolatban

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hello BB!
Keresek valakit, aki érti az anonim fizetési protokollt XMR-valutával, mert szeretnék rendelni valamit erről az oldalról, és nem vagyok biztos benne, hogy mindent értek ezzel kapcsolatban.
Örülnék, ha valaki pm-ben válaszolna nekem.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Miért ragaszkodnak az emberek a PM-hez a válaszokért?

Fogalmazza meg a kérdését, és ott lesz a válasz, hogy mindenki láthassa, ezt hívják megosztásnak.

Különben ugyanaz a kérdés csak folyamatosan ismétlődik.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Oké, itt fogsz válaszokat adni?
 
View previous replies…

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Haha ok barátom, köszönöm a segítséget.

Tehát először BTC-t szeretnék vásárolni, majd XMR-re cserélni. Szerintem ez a legbiztonságosabb módja a "lenyomozhatatlan üzletkötésnek".
Először azt szeretném kérdezni, hogy milyen oldalt (wallet) kell választanom a BTC vásárláshoz és milyen paymant típust (ha ez számít).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Az, hogy milyen tárcát használ, csak Önön múlik.
Telepítse a Monero GUI-t egy teljes csomóponttal a helyi gépére.
Vásárolhat BTC-t MINDEN FIAT (valuta USD, GBP, stb.) tőzsdéről (mint a Kraken, Binance stb. - ezek KYC [know your customer] oldalak, amelyek megkövetelik a személyazonosság igazolását]), és átutalhatja ezeket a BTC-ket a saját, helyben tárolt személyes pénztárcájába (Electrum Mac-en vagy Bitcoin Core PC-n?). Onnan a TOR böngésző segítségével felkeresheti a számos anonim csereoldal egyikét (például a changenow.io-t). Menj, és cseréld el a BTC-det XMR-re, és az XMR-t utaltasd át a Monero GUI pénztárcádba.
Ezután remélhetőleg Tails vagy Kodashi rendszert futtatsz, és ezeken van Feather Wallet. Az XMR-t a Monero GUI-ról a Fether tárcára átutalni és onnan vásárolni.
Ez azt jelenti, hogy a nyomon követhető BTC FIAT vásárlásod már nem kapcsolódik semmilyen látható módon az XMR vásárlásodhoz.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük szépen ezt az információt!
Tudok majdnem olyan biztonságos vásárlást, ha telefonról fogom csinálni.
Ha tehetem, milyen pénztárcákat és tőzsdét ajánlanál androidra?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nem lehet. Ne használja erre a mobiltelefonját. Tekintse a mobiltelefonját máris veszélyeztetettnek.
 
Top