Question zavaró kérdésem van

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
bocsássanak meg, nem igazán értem, hogyan kell használni egy fórumot.tegnap tettem egy nyilatkozatot egy youtube videóról, amit tanulmányoztam. ma a videó eltűnt, letörölték a bolygó színéről.én idéztem elő ezt a történést valamilyen módon?én nem vagyok paranoiás ember, azonban: tegnap hagytam egy kérdést a videóhoz fűzött kommentekben,a kapott válasz nem az volt, amit vártam vagy értettem.im just...........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nem tűnik téveszmésnek (a paranoia klinikai értelemben paranoid delíriumnak nevezik), de az aggodalmainak paranoid íze van, mivel emberi dolog, hogy néha így érez. A benned rejlő rejtett ellenség lehet, hogy valamiféle bűntudattal kapcsolatos, amelyet tudomásul kell venned, hogy kívülről ne lehessen észrevenni (ne feledd, hogy ez a te és veled van). Az általad megfigyelt furcsa viselkedés nem annyira bajra utal (amit nem ígérhetek, hogy mentes vagy tőle). Mindenesetre a te jólétedet szolgálja, ha elképzeled és elismered, hogy még a világ legjobb sebésze sem érezné ugyanezt, amikor a saját anyját vagy akármelyik véletlenszerű beteget operálja. Csak helyezd át magad egy másik személybe, akire felnézel, és viselkedj úgy, ahogy ők tennék.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem szabad félni. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis-halál, amely teljes megsemmisülést hoz. Szembe fogok nézni a félelmemmel. Engedni fogom, hogy áthaladjon rajtam és rajtam keresztül. És amikor már elhaladt, elfordítom a belső szemem, hogy lássam az útját. Ahol a félelem eltűnt, ott nem lesz semmi. Csak én maradok.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
no.lol,im nem téveszmék,talán csak egy kicsit ideges, hogy miért az alkotó a videó tette ezt,szeretném felvenni vele a kapcsolatot, de nem tudom, hogy ki ő, vagy egyébként is, hogy ezt tegye,tud valaki segíteni nekem, hogy kitaláljuk ezt?hogyan lépjek kapcsolatba youtubes bbexpert?theres több a történet,de im teljesen pozitív a videó törölték, mert amit mondtam, vagy tettem a kommentárral it.id szeretné, hogy rögzítse, hogy ha lehetséges,köszönöm.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, üdvözöljük a BB fórumon. BBexpert minden szakértő a BB fórumon, mint én. Töröltük a gyógyszergyártási videókat, hogy megmentsük a csatornánkat a tiltástól. Az összeset megtalálod itt a Videó szekcióban.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
thanku annyira sokat, hogy tudatta velem know.honestly azt hittem, én okozta a videók eltűnnek, mert közvetlenül a kapcsolatfelvétel után komment, a dolgok ment away.I volt egyfajta összetört, amikor videó ment le, mert ez volt az én kutatás középpontjában, mivel 2010 óta a nagyon hosszú történet megosztani, hogy few.i utálom, amit happenend keresztül a kormány, röviden, theyve figyelembe annyi mindent el, hogy lehet nagyon hasznos, hogy bizonyos emberek, kell mondanom more.thanks még egyszer.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ezt igazán nagyra értékeljük.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ez egy nagyszerű dal, és én akartam használni ezt a dal címét, mint egy válasz a téma, de azt hittem, nem sokan tudják a weedeater refference
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.no én nem ismertem,de nagyon felkeltette a figyelmemet,őszintén szólva nekem is beillett,hüvelykujj.
 
Solution
Top