Question Hogyan tisztítsuk meg az utcai metamfetamint d-metánná?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ha van egy kis állítólagos kristálymet, hogyan tisztíthatom d-methté?
Az aktetonos mosás egyszerű. De mi a helyzet a többi összetevővel?

Mi az az n-iso anyag, úgy hallottam, hogy egy inaktív összetevő, hogyan jön létre? Hogyan lehet megszabadulni tőle?

Aztán a végén szétválasztani a d-t és az l-t savval?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Tessék, itt a tisztítás!
Az enantiomer szétválasztást már elmagyaráztam neked, és az általam linkelt szálban is megvan.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii... szakértő
Hogyan lehet átalakítani a hidroklorid-sav 37% -ot 35% -ra? Szeretném használni a HCL gáz kristályosításához. Wht használom NaCl öntsünk HCL savval, öntsünk H2So4. De az efedrin oldószeremben van olaj. Azt hiszem, a hcl koncentráció problémám. Mert a Secret Uncle Fester meth könyvben azt írja, hogy 35%-os hcl-savat kell használni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Használhat 37%-os savat. A 2%-nak nincs olyan lényeges hatása.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Szeretnék még kérdezni. Hogyan tudom kivonni 100% efedrin hcl tablettákból 12,5 mg efedrin hcl & teolifin 120mg-ot tartalmazó tablettákból. Lépésről lépésre, én is aggódom, hogy használja ur inkább "efedrin kivonása tablettákból", mert u dont van fagyasztó. A kész van petróleuméter 40-60, toluol, NaOH, HCL gáz, szeptikus tölcsér, főzőpohár, mágneses keverőedény.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton hogyan lehet hipofoszforsavat készíteni nátrium-hipofoszfát, hcl 37%, petróleuméter 40-60, használhatok dietil-étert?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton miután elvégeztem a reflux 8H folyamatot efedrin hcl + hipofoszforsav + jódkristály. Mit csináljak az oldószerrel, ha kihűlt? Hogyan kell kristályosítani. Mert a cookin crank bácsi videója ezen az oldalon vág. Az utolsó lépés az oldószer öntsük szep tölcsérbe n öntsük naoh-val, mennyi naoh oldat n utána mi következik?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
A nátriumhipofoszfitra gondol?

Ez a téma egy másik témáról. Kérlek, kérdezz PM-ben vagy csinálj megfelelő Q/A témát.
 
Top