Question Hogyan készítsünk crytall ecstasyt tabletta formájában?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Kíváncsi voltam, hogyan lehet átalakítani a kristályokat tablettákká, mivel jobban eladják, én arleady tudom, hol lehet megvásárolni a sajtót, csak azt nem, hogyan lehet a kristályport színezni a tisztaság elvesztése nélkül, és mindezek.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
A legjobb Pill Press ZP9 u lehet vásárolni én vagyok Európában vagy Kínában olcsó
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Szia im van tabletták die mód a tabletta sajtó zp9 és a por színnel készült kemény tabletták xtc porral
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Szia, köszönöm az ajánlatot, de már van egy sajtógépem, amelyet egy barátomtól kölcsönzök, ha valaha is elég pénzt keresek ahhoz, hogy beruházzak egy ilyenre magamnak, nem fogok habozni, hogy felvegyem veled a kapcsolatot. További szép napot kívánok!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
egyszerűen porítsa a kristályt, hogy nagyon finom port hozzon létre, és keverje össze az mdma porát egy tömörítőszerrel, például magnézium-sztearáttal és mikrokristályos cellulózzal, valamint porított festékkel, ezt már elkészítve lehet megvásárolni az internetről találja meg, mint: Readymix kötőanyag a sajtó tablettához vagy jobb közvetlenül beszéltem partnerünkkel és barátunkkal STARWARS. Miután összekeverte és elvégezte a megfelelő számításokat, hogy beállítsa a tabletták súlyát, készen áll arra, hogy betegye a tdp-0 gépbe vagy a présgépbe, amelyet használni fog.
 
Top