Question Hogyan hagyja el Európát, ha európai elfogatóparancsot adtak ki?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Kíváncsi vagyok, hogy el lehet-e hagyni Európát, ha európai elfogatóparancsot adnak ki ellenem. Azt tervezem, hogy korán távozom, de mi van, ha ez nem sikerül? Repülőterek szóba sem jöhetnek, de mi a helyzet a normál határokkal? Csak a hamis okmányok maradnak?
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Tudom, én is ezt keresem. Ismer megbízható útlevél-weboldalakat? Egyelőre csak személyi igazolványaim és jogosítványaim vannak. Legrosszabb esetben a személyi igazolványommal utazhatok Grúziába. Grúziában az Európai Unión kívül leszek, így legrosszabb esetben egy normál útlevelet fogok használni.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Ez attól függ, hogy hol található, de u van 2 lehetőség.
1. Menj Szerbiába. Az EU-n belül már nincs útlevélellenőrzés. Utána csak be kell jutnod az országba, és akkor nem lehet kitoloncolni.

2. A következő nagyvárosban is könnyen elrejtőzhetsz hamis személyivel. Attól függően, hogy milyen bűncselekményt követtél el, mindent hátrahagyhatsz, és új életet kezdhetsz hamis személyivel. megváltoztathatod a kinézetedet, és kész.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Először megkért, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, aztán megpróbál eladni nekem dolgokat... furcsa csaló....
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
heheh csak létrehozott egy fiókot, és azt hiszi, hogy talál egy bolondot
 
Top