Question hogyan lehet kivonni az amfetamint a pszeudoefedrinből?

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
hogyan lehet kivonni az amfetamint a pszeudoefedrinből?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ezt nem teheti meg. Nincs olyan metamfetamin pszeudóban, amit ki tudna vonni. A pszeudót egy kémiai folyamat, egy szintézis révén kell metamfetaminná alakítanod.
A szintézist ezen a fórumon az "amfetaminok" szekcióban írják le. Amit megtalálhattál volna, ha vesződsz azzal, hogy egyáltalán rákeresel, mielőtt még egy újabb kérdést teszel fel.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Ha feltettem ezt a kérdést, nem egyértelmű, hogy nem értettem az egész szintézis folyamatát? "DocX" Sajnálom, hogy nem vagyok született kémikus, hogy megértsem. Azt hiszem, ez a fórum azért van, hogy segítsen másoknak, akik újak ezen a területen, és szeretnék, ha több segítséget kapnának az olyan született vegyészektől, mint te!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Semmiképpen sem vagyok "született kémikus". Én is kezdő vagyok. De a kritikám nem az, hogy nem érted, hanem az, hogy meg sem próbáltad.

Először is keress rá a fórumon a keresett szintézisekre. ELŐTT, hogy kérdéseket tegyél fel. Ez egy egyszerű keresés, semmi köze ahhoz, hogy kémikus vagy.

Aztán, ha megtaláltad, olvasd el. Ha vannak ott olyan dolgok, amiket nem értesz, guglizz rá. Ha elakadsz, kérdezz azokról a konkrét dolgokról.

Ha azt kérdezed, mint ahogy te is tetted, hogy "Hogyan csinálsz amfetamint?", a válasz: "Olvasd el a fórumon azt az istenverte szintetizátor leírást!".
Viszont ha megkérdezed, hogy "Bocs, elolvastam ezt a szintetizátor leírást *link*, és nem értem, hogy mit jelent az oldat bazifikálása" (vagy a szintetizátor más meghatározott része), akkor kaphatsz tippeket és válaszokat. Én például szívesen segítek neked minden tudásommal. Erre több példát is találsz ezen a fórumon.

Nem baj, ha nem értesz a kémiához. Az nem oké, hogy lusta vagy és meg sem próbálod magad. És ha nem tudod, hogyan kell egy fórumon keresgélni, vagy olyan kérdéseket feltenni, amire az emberek valóban tudnak válaszolni, akkor először ezt kell megtanulnod. Ha erre nem vagy felkészülve, akkor senki sem tud segíteni, és ez nem neked való.

Legalábbis ez az én öt centem.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Apropó, itt egy hasonlat a megértéshez:

Tegyük fel, hogy ez a fórum a különböző típusú házak építéséről szól. Van benne egy csomó alaprajz és leírás arról, hogyan kell sokféle házat építeni, köztük egy olyan, aminek a címe "Hogyan építsünk városi házat".
Aztán beugrasz, és felteszed a kérdést : "Hogyan épül egy városi ház?".

Látod, hogy ez egy kicsit, egy kicsit hülyeségnek tűnhet, ugye?

Azonban, ha megkérdeznéd
"Bocsánat, elolvastam a leírást arról, hogyan kell egy városi házat építeni, de abban sokszor említik a "2 x 4-eseket". Nem értem, hogy mi az a "2 x 4". Próbáltam a google-ban keresgélni, de nem találok semmilyen infót. Meg tudná valaki magyarázni?", az emberek természetesen segítenének.
Én biztosan segítenék.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pszeudoefedrinből kivonhatom az amfetamint? Hogyan működik ez? 😅😅😅
Kérem, mondja meg nekem @8n398k20k280.
Én ezt eléggé hasonlóan látom, csak vegyük figyelembe, hogy az új felhasználó ezen a fórumon esetleg nem tudja pontosan, hogy mit keressen, vagy rossz keresőszavakat választ, és akkor közben sok új hozzászólást talál, mint ez, valódi tartalom nélkül. A tisztánlátás kedvéért, kellene minden tutorials szakértőktől, vagy a szakértők jónak nyilvánított, egy külön kategóriában, ahol senki más nem nyithat témákat, vagy ezek a tutorials mind kitűzött, így jobban megtalálja őket anélkül, hogy használja a keresési funkciót. Ezeknek a hozzászólásoknak a sokasága azt mutatja, hogy a terület megváltoztatása talán helyénvaló lenne, mert nem hiszem, hogy tényleg mindenki a fórumon a fej előtt rohangál, és egyszerűen csak benyújtják a teljesen értelmetlen hozzászólást itt. Azt hiszem, csak túl sok benyomást, hogy egyszerre cselekszik, meg kell venni egy jó lélegzetet, hogy megtalálja az áttekintést.
És akkor teszi ki, hogy segélykiáltás, hogy megtalálja a kezdetet. De ez összezavarja a fórumot.

Most már 10 cent van a gyűrűs zsákba
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Határozottan! Ezt a javaslatot Heisenbergs új fórumstílusról szóló témájában tettem közzé.
Bár ebben a konkrét esetben nem alkalmazható. Beírhatta volna a keresősávba pontosan az itt feltett kérdést, és megkapta volna a megfelelő eredményt.

És őszintén szólva kémiai szintéziseket végezni kémiai végzettség nélkül nem reális vállalkozás, ha valaki nem elég kíváncsi, vállalkozó kedvű és intelligens ahhoz, hogy bármilyen információt magától találjon és összekösse a pontokat. Akkor már csak annyi a dolga, hogy visszatér a darknet piacokra és megveszi a terméket.
 
Last edited:
Top