Question Hogyan lehet tiszta amfetamint vágni?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Megpróbáltam tiszta szulfátot eladni. Csak hogy rájöjjek, hogy az átlagos tisztaság 13%, és az emberek 500mg fölé mennének, ami az intenzív osztályon végződik. Még a gyógyszert is hibáztatták.

A koffein jó lenne a mondjuk 40 százalékra való csökkentésre? vagy valamilyen semleges vágóanyag jobb munkát végezne?

Ez aktívan erősíti a BB küldetést. A lényeg, hogy több tiszta drog legyen. Ha ez heroin lenne, az emberek hullanának, mint a legyek. Csökkenteni kell, de még mindig a legjobbnak kell lennie az utcán.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nem tudom, hogy ez a keverék jót tehet-e a szervezetnek, nem lesz jó a szívnek, mielőtt vágja valami segédanyaggal valamilyen gyógyszerrel, ami nem rossz a szervezetnek és nincs hatása a szervezetre. de nem vagyok szakértő, tudatlanságból beszélek.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kategorikusan ellenezzük a termékek bármilyen vágását, mivel az negatív egészségügyi hatással járhat, és tisztességtelen. Ha figyelmeztetni szeretné ügyfeleit, akkor közölje velük a helyes adagolást.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
de ha a felhasználó nem bízik az eladóban, és 100mg vagy 200mg-ot vesz be, gondolva, hogy a sebességet csökkentik? bro meghal
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Teljesen egyetértek veled, mégis vannak olyan vásárlók, akik nem hallgatnak erre, annak ellenére, hogy figyelmeztetted őket a nagy tisztaságú kockázatokra és az "ismeretlen vágások az utcáról" egyéb kockázatokra. a többi ember.

Ha nem ismeri az eladót, például valakit, akit egy éjszakai partin talál, a fő anyag (a kábítószer) túladagolásának kockázata alacsonyabb lehet, de a vágások által okozott kár kockázata sokkal magasabb, mert lehet olyan összetevője, amely anafilaktikus reakciót okoz.

Én sem szeretem a drogok vágását, de amikor az emberek megkérnek rá, mert az általam árult termék túl erős számukra, csak EGY vágást adok hozzá, ami az amfetaminhoz koffein, és mindig elmondom a vásárlóimnak a pontos tisztasági arányt, és hogy legyenek tisztában azzal, hogy ez rosszabb az egészségükre, mintha csak a vágatlan drog megfelelő adagját vennék be.
Ez az én tanácsom, mint díler. Mindig legyen világos a vásárlóival.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nos, nem mindenki elég okos ahhoz, hogy ezt átlássa. Néhány barátom ilyen. Az egójuk azonban jellemzően magasabb, mint az intelligenciahányadosuk. Amikor igazán jó anyag volt, mondtam az egyiknek, hogy ne tolja fel az 1-est, röhögött.
"Nekem van egy húszéves rutinom. Komolyan? - Neked van egy max. 20 éves képnézegetési rutinod, ami ehhez hasonló durva szarban."
Közben ő, a süketnéma autentikus zombi, kártyázta az ujjnyi vastag "garantált bal pitvarfibrillációt".
Kiabálnom kellett vele, hogy rám figyeljen.
Sokan lehetnek hasonlóan. Valószínűleg magamat hibáztatnám, ha rosszul lennének tőle, mert több eszem lehetett volna. Szóval, nehéz kérdés...
Ha hígítanám, akkor dextróz vagy glicin lenne. Az utóbbi lehet, hogy jobb megoldás. Egy természetes aminosav, amit édesítésre is használnak, vízben teljesen oldódik, és nincs negatív hatással a vércukorszintre. Továbbá, tudomásom szerint nagy mennyiségben fogyasztva sincsenek ismert mellékhatásai. Én legalább 75%-os tisztaságúra hígítanám, ezekből. Vagy inkább 80%-osra... Hogy teszteljem, mennyire romlott meg, és ennek megfelelően állítsam be. Aztán lenne egy olcsóbb és egy drágább változat. Az értelmiségi biztosan az olcsót fogja választani. De legalább nem tesz 1G-t a Dartsba.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
A manitol egy szép,és a tejsavópor
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vághatsz vitaminnal, mint a vit C vagy E az antioxidáns hatásért, vagy vághatsz NAC-val.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Lehet-e B3-vitaminnal vágni, vagy veszélyes lehet?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
B3-vitamin növeli a hemoglobin sebességét és növeli a vörösvérsejtek létrehozását, így veszélyes lehet a szív számára, hogy kombinálja az érösszehúzó és értágító, vágott vit C vagy NAC, annak nagyon olcsó a tömeges com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A Vit C az aszkorbinsav, és égetheti az orrát.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ó, ezt nem tudtam, tehát a NAC jó.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ezt nem tudtam, fiatalabb koromban kipróbáltam néhány különböző vágott amfetamint, és a legtöbb ember azt mondta nekem: "Ha nem éget, akkor nem amfetamin/gyorsasági paszta".

Tudom, hogy értem, honnan jött ez a hamis tény.
Ugyanez történik, amikor eljössz hozzám, és beszélni a száraz sebességről, a legtöbb ember azt fogja hinni, hogy pokolian cutten lesz, ezért sok kereskedő alkoholt, fehérítőt vagy ilyen vegyszereket ad hozzá, hogy égesse az orrodat.
A legtöbb ember, aki ilyen vágott szart vásárolt, mostanra rengeteg problémát tapasztal a légzőrendszerével.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vághatsz málna ketonokkal az ízért, a por is fehér
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vörös nílust figyelő társa? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nem tesó, idk mi ez :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kérem, keverhető-e az amfetamin benzokainnal vagy lidokainnal? És okozhat-e bármilyen kárt a fogyasztónak?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
minden keverhető amfetaminnal, de igen, a benzokain és a lidokain veszélyes a szívre és növeli a pulzusszámot, így.. nem jó ötlet... keverjük NAC-val vagy smtg-vel, amelyek nem zavarják az amfetamin hatását, ne keverjük taurinnal, ne keverjük gabával, ne keverjük aszpirinnel, és ne keverjük cafeinnel, guaranával vagy más stimulánssal, a NAC számomra a legjobb, mert a NAC-nak sok jó hatása van az egészségre, különösen az agyra, és úgy tűnik, segít a droghasználóknak a sóvárgás ellen, így... a legjobb választás imo.

de keverheted magnéziummal is, vagy aminosavval.
 
Top