Question Hogyan történik a Meth gyártása az orvosi folyékony efedrinnel (C10H15NO)?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A folyadékot közvetlenül használtam és problémáim voltak a kristályosítással, vízként marad, lehet probléma a tisztaságával, vagy nem lehet metet előállítani a gyógyászati folyékony efedrinnel? A vörös foszfort és sósavat tartalmazó módszert használtam.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Helló, melyik cég termékét használta?
És az efedrin hány százalékban, milyen mennyiségű folyadékban (ml) van feloldva?
 

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A kórházi személyzet megvesztegetésével vettem meg. Nem ismerem az összetevőket, ők csak annyit tudnak, hogy a betegek számára használják. Van olyan módszer, amellyel tiszta efedrint tudok elkülöníteni?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Elméletileg csak úgy kell hagyni a folyadékot elpárologni, hogy a végén a benne oldott anyag (efedrin HCI) maradjon.
Mindaddig, amíg semmi más nem keveredik bele!
Én egy széles üvegtálban, szobahőmérsékleten, sötét helyen hagynám elpárologni a folyadékot!!!
Utána már gond nélkül használhatod jód/foszfor (vörös) redukcióra.
Én teljesen noob vagyok, de ezt már 10 éve kipróbáltam és elég egyszerű!!!
Napsütéses üdvözlet és sok szerencsét
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Szia Napóleon!
Ezt találtam:
Ephedrin-szulfát injekció adagolása és alkalmazása
Általános adagolási és beadási útmutató
Az efedrin-szulfát injekciót, 50 mg/ml-t a beadás előtt intravénás bolusként kell hígítani a kívánt koncentráció eléréséhez. Hígítsuk normál sóoldattal vagy 5%-os vízben lévő dextrózzal......

Mennyit (cc) használt fel? Ha a fentihez hasonlót, akkor csak kb. 1/20-át kapta annak, amire a reakcióhoz szüksége volt.

Ahogy mások is mondták, öntsd a folyadékot egy sekély, lapos aljú tálba vagy tányérba, és hagyd, hogy az összes víz elpárologjon. Kaparja fel a maradékot, és mérje le. Ez lesz az efedrinsó. Ennek MW-je lesz az alapja a többi reakcióelem mennyiségének kiszámításához.
 
Top