Question Hogyan kapja a csomagokat?

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Körülnéztem a fórumokon, de nem sokat láttam erről.

Az Egyesült Államokban vagyok, és reagenseket és egy kis készterméket szeretnék rendelni. Aggódom a valódi címemre történő szállítás gondolata miatt, és a UPS doboz sem tűnik olyan jó ötletnek.

Szóval, kíváncsi vagyok, hogy néhányan hogyan csinálják ezt.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Nem látod a srácokat, akik elmagyarázzák a módszereiket, mert nem akarjuk, hogy telítődjenek. A legegyszerűbb dolog, amit mondhatok, hogy a dobozon kívül kell gondolkodnia, ha nem akarja használni a valódi címét. Valaki más címét kell használnod, de HOGYAN használhatod valaki más címét? :)
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vicces, mert miután feltettem a kérdést, eszembe jutott, hogy ez egy kicsit olyan, mint a kémszakma. És egy okos kém sosem fedi fel a módszereit.

Nagyra értékelem a választ, valójában azt hiszem, hogy a válaszod elég félelmetes. :sneaky:
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ha valamilyen készterméket kér, akkor a legjobb postai úton, anélkül, hogy alá kellene írnia a csomag kézbesítését.
Nagyobb megrendelések esetén már a valódi nevét is meg kell adnia arra az esetre, ha nem tartózkodik otthon, és a postán kell átvennie a megrendelést.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nincs csomagküldő bolt az USA-ban? Európában az embereknek vannak csomagküldő üzleteik és csomagmegőrzőik.
 
Top