Question Hogyan hűtsem le a termesztőszobát?

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Van egy lezárt helyiségem, amely 3+ éve nem volt semmilyen probléma. Szép magas élesztők, nagyobb problémák nélkül. Az elmúlt 6 hónapban nem hűl le 30c alá.

Hozzáadtam AC-t, második bemenetet, 2 charcol kimeneti szűrőt futtatok, és jelenleg csökkentem a fényerősséget napközben. A lámpák éjszakára égnek és nappal kikapcsolva vannak. A külső időjárás hűvösebb, mint az előző években.

Jelenleg vegán, így a növények kezelik, de a legutóbbi növekedés során a virágzás alatt semmivé főttek, és nem akarom, hogy ez újra megtörténjen.

Nem tudom, mi okozhatja ezt hirtelen. Úgy tűnik, hogy valami megváltozott az elmúlt 12 hónapban, hogy ezt okozza, és nem tudom, hogy mi.

Bármilyen ötlet, hogy mi okozhatja ezt? A tanácsot aprecited.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
opticlimate nevű vízhűtéses airco-t kell vásárolnia.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Továbbá , akkor jobb, ha a mélyreható információt a cannabisgrow oldalakon.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
A megoldás spanara működni fog, azonban ez nem fogja megoldani az eredeti problémát. Lehet, hogy az egyik berendezés ott hibás és túlmelegszik? A könnyebb módja annak ellenőrzésére, hogy honnan származhat, egy hőkamera lenne, de ez drága, ha nem ismer valakit, aki már rendelkezik ilyennel.
Ellenőrizte, hogy a konnektorok nem túlterheltek-e? Ez okozhatja a túlmelegedést.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Önnek is igaza van arche.
Az én tapasztalatom az, ha én sikeresen növekszik valahol 3plus év . én volna változott sok berendezés, mint lightbbulbs vagy leds
Ha 3 plusz év alatt termesztettél, akkor valószínűleg teljesen felújítanám a helyiséget.
 

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük! Bocsánat kell konkrét, izzók, ventilátorok és szűrők rendszeresen cserélni, amiért ez olyan furcsa.

Bármilyen javaslat a helyszínekre? Próbáltam keresni konkrétumokat, de csak ezt a fórumot találtam.
 
Top