Question Mennyire nehéz a koka-bázispasztát vagy a kokain-hidrokloridot Latin-Amerikából Európába importálni?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mennyire nehéz elkerülni a vámellenőrzést, és találni egy komoly és törvényes kapcsolatot (átverés nélkül) a származási helyen, aki hajlandó Európába exportálni?
Köszönöm mindenkinek!!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
hello. Latin-Amerikából származom, és 98%-ban hozzáférhetek a kokainhoz, komoly kapcsolatra van szükségem valakivel Európából.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
küldje el nekem a telegram felhasználóját, és felveszem Önnel a kapcsolatot, Ha Ön csaló, nagyon nehéz lesz megtévesztenie engem, mivel szakértője vagyok a csalásoknak.
Köszönöm!!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nem vagyok csaló, csak egy őszinte kapcsolatot szeretnék valakitől Európából, hogy együtt keressünk pénzt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A BB Escrow-t használhatja ügyleteihez, hogy elkerülje az átveréseket.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Lehet, hogy nem csaló, de eddig tudok belépni oldalakon, ahol előállítják, egyik sem éri el a 98% Ez csak egy megjegyzés, amely hozzájárul a tudásomhoz
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Azért beszélek 98%-ról, hogy azt mondjam, hogy a termék magas minőségű, de nem feltétlenül lesz 98%-os... Lehet, hogy 95%, 93% 96%, de megerősítem, hogy a legjobb minőségű.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
ok, értem, csak ha valamit csinálni akarsz, akkor mindent meg kell tenned, hogy jól menjen. Ne feledje, hogy a szállítás során nagyon praktikusnak kell lennie, soha ne adja meg az adatait vagy a lakóhelyét. Keress valakit, aki ezt megteszi neked, és szeretne extra pénzt keresni.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Van 1 személy, aki szeretne valami ilyesmit csinálni, ha akarod, megadom a kapcsolatot, beszéljünk és egyezzünk meg.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Igen , nagyon óvatosnak kell lennie, amikor elküldi a
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Az elmúlt években Európát megszállták a brazilok, és valószínűleg sok levelet kapnak Brazíliából, ami jó alkalom arra, hogy a sok levéllel együtt kokaint is küldjenek.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Szia, Col. Valle del Cauca-ból származom, ahol minden nagyon olcsó.

Az én ajánlásom az, hogy ne végezzen szállítmányokat, ez rendkívül kényes, 95% esélye van arra, hogy a rendőrség kopogtat az ajtaján.

Az én ajánlásom az, hogy kis mennyiségben vigyél magaddal egy utast.

Bárki, aki biztosítja Önt, hogy a vásárlás biztonságosan megérkezik az országába, hazudik, nagyon jól ismerem ezt a kérdést, és csak 2 dolog történik: az, aki átveri Önt, vagy a rendőrség érkezik.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mit gondol a FEDEX-szel történő szállításról kis mennyiségben? Példa: 300g, 500g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
A problémát nem a szállítmányozó cégek jelentik, a problémát azok a szűrők jelentik, amelyeken át kell mennie ahhoz, hogy a célállomásra szállíthasson. Megérkezve a célállomásra, átmegy ugyanazon a határellenőrzésen 300g 500g hehehe ez arto szerintem lehetetlen emlékezz, hogy át kell menned a vámon a szkennerek a kábítószer-ellenes kutyák és egy detektor, ami kicsi másodpercek alatt azonosítja, hogy mit bíznak rájuk Döntenek, hogy hagyják-e folytatni, de már értesítik a rendeltetési ország rendőrségét, hogy végezze el a műveletet, barátom, amit mondasz, sok, vannak emberek, akik fizetnek, hogy utánozzák a terméket különböző módokon, de az én országomban szinte mindenki ismeri őket. Ha van több kérdése a gyakornokok által, akkor megmagyarázom a további kétségeket, hogy van.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Érdekes. Ha tud segíteni nekem ezekben a szállítási kérdésekben, eloszlatva néhány kétséget, rendkívül hálás leszek a tanításért.
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
A vámbiztonsági rendszer a repülőtereken a legszigorúbb, minden bőrönd és poggyász átmegy egy röntgenberendezésen, sok vagy minden repülőtéren át kell menni egy milliméterhullámú szkenneren, és egyes országok vámjában az ügynököknek kábítószer-nyomjelző berendezésük van.
Másrészt a kereskedelmi kikötőben nem minden konténert vizsgálnak át, mert sok és kevés ügynök van szolgálatban, a konténereket a származási helytől függően vizsgálják (ha magas kockázatú országról van szó) stb.
De itt Európában 1000 kg-os kokainrakományok mindig bejönnek, a rendőrség is sokat lefoglal, nemrég 5 tonna kokaint foglaltak le a hozzám közeli kikötőben.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
lehetetlen, senki sem tud biztosítani semmit, nagy a valószínűsége annak, hogy elveszíti a pénzét.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Mi a helyzet a koka teával mate de coca vagy hoja? Mennyire nehéz ezt másfajta "teaként" átcsomagolva elküldeni?

Engem érdekelne, ha valaki tud rámutatni egy olyan oldalra, amely nem átverés, vagy itt tud segíteni.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
A szállítási módok túl sokak, és az én országomban szinte mindenki ismeri őket. Amit ki kell derítenie, hogy a kokalevél legális vagy illegális exportja mind az én országomban, mind az Ön országában. Ha a sokak által kívánt termék előállításához, lehetetlen lenne szállítani a felhasznált kokalevél mennyisége miatt, és mivel növényi eredetű, túl sok követelménynek kell megfelelni, és egy cégnek kell bevallania a felhasználást és az adókat, de amennyire én tudom, illegális az export.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Igen, tudom, hogy ez az 1-1,5 kg-os levél körülbelül 10 g +- ha az arányok megfelelőek.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
A 10g lehet, hogy az Ön számára jó mennyiség, számunkra nem éri meg a kockázatot.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ugyanezt mondom, hogy a garanciák ebben a közegben szinte nulla, valószínűbb, hogy átverik, mert a modalitás sokak számára nem jövedelmező, és nagyon ritka, hogy azok, akik mérik magukat, hogy az információik megadásával szállítmányokat készítsenek, akkor aztán igent mondanak, és mindent, hogy pénzt küldjenek, és azt hiszem, hogy mostantól kezdve átverhetik Önt.
Ha jönnek és valamilyen módon elviszik a termékét, azt hiszem, ez komolyabb és segíthetnek, de élni vagy 1 utast küldeni, nyilván kell a pénz mindezekre az ügyekre.
 
Top