Hogyan szállítják a kereskedők a gyógyszereket postai úton?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Üdvözlöm!


Azt kerestem, hogy a kutyák akkor is kiszagolják a drogokat, ha azok jól elrejtőznek.

Arra gondoltam, hogy a dílerek hogyan küldik postán keresztül a cuccukat anélkül, hogy lebuknának?
és mi fog történni, ha a posta elkapja a drogokat, nem lesz-e nagy kockázat a kereskedő számára, hogy azonosítsa a nevét?
És van-e mód arra, hogy a kutyákat becsapják?

Köszönöm
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hogyan kell megfogni a kereskedőt? Nem kell félnie, ha tisztán dolgozik és mindent fertőtlenít. Aki a helyes feladót írja rá, az a hülyeségért börtönt érdemelt volna. Csak a címzettnek van gondja, de amíg ő helyesen viselkedik, nem sok minden történhet.
Ha a helyszínelők nem találnak használható bizonyítékot, például ujjlenyomatot vagy DNS-nyomot, a feladónak nem kell aggódnia, főleg, ha már ismeri a rendőrség.

A kutyákat és az orrukat nem lehet becsapni, de miért szagolna meg egy kutya egy levelet? Volt már dolga a postával? Ez egy teljesen automatizált folyamat, ahol a válogatógépek nagy csarnokokban dolgoznak, és kézi beavatkozásra csak meghibásodás esetén van szükség. Ott nem kutyák rohangálnak egész nap. Kábítószeres kutyákat használnak razziáknál, hogy megtalálják a rejtekhelyeket, mert egy zsaru sem akarja átkutatni, robbanószeres kutyákat pl. a reptéren a vizitek során, de nem a postai elosztó központokban, ahol napi 100000+ levelet dolgoznak fel.

Amit viszont meg kell tenni, az az áru vákuumba csomagolása, ami legalább azt megakadályozza, hogy szállításkor senki ne vegye észre a szagot. Attól függően, hogy mennyire tisztán dolgozol, a kutyáknak is segítene, de általában kint maradnak apró nyomok, amitől a kutya lecsap.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Mit használna fertőtlenítésre Hallottam az üvegtisztítóról és a szokásos fertőtlenítő spray-ről. Van még valami más is?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Igaz, vettem ecstasy és a piactéren küldtem szállítási címet, és egy nap múlva kaptam meg a cuccomat, a könyvben volt a 73. oldalon, és senki nem kapott el, így a válasz postai úton van.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Üdvözlöm!

Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésemre, a kérdésemre úgy értettem, hogy mi lesz, ha a zsaruk elkapják a levelet a postázás során, és kábítószert találnak rajta? itt az én országomban nincs nyilvános postaláda, ahová csak úgy beteheted a levelet és mehetsz, hanem a levelet a postán keresztül kell elküldeni, ahol megkérdezik a személyi igazolványunkat.

Köszönöm
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Akkor nem küldenék ebben az országban semmilyen levelet, ha nem lenne lehetőség névtelenül küldeni a kis csomagokat, mert ez a nagy előnye ennek a szinte világméretű rendszernek, amely lehetővé teszi, hogy a feladó névtelen maradjon, és csak a bélyegző miatt tudod hozzávetőlegesen, hogy melyik régióból érkezik a levél.
Az önök esetében a zsaruk a címzettet és a feladót veszik célkeresztbe, a címzettnek kell bizonyítania, hogy ő rendelte, a zsaruk pedig berúgják a feladó ajtaját.
Mit gondoltál, mit csinálnának a zsaruk másképp?

Drogot akarsz vásárolni vagy eladni postán keresztül?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Ha egy test küldi vagy fogadja a csomagokat belföldön, akkor a biztonságos vásárlás, ha egy test, amely bármilyen csomagot kap az USA-ban a tengerentúlról, akkor ez lesz a probléma, mert lesz egy USA vám között a címzett és a feladó, és a csomag lehet ragadt a vám, de ha egy test küld egy amerikai az USA csomagot, akkor nincs vám.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Őszintén szólva soha nem találkoztam problémákkal a küldéssel vagy a fogadással, de az én országomban nem olyan magas a büntetés.....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hé srácok, először posztoló itt. Szeretnék egy csomag gombát szállítani Hollandiából Norvégiába. Azt mondták nekem, hogy minden NL-ből származó csomag már önmagában piros zászlót jelent a viking vámosok számára. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek tapasztalata azzal, hogy sikeresen szállít valaki erre az északi területre. Tényleg annyira ellenem szólnak az esélyek, hogy ne is próbálkozzak, vagy kezeljem úgy, mint bármely más küldeményt.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Sok smartshopok küldenek ki mindennap sok sok trüffel egész europa fajta félig legális. Nem kell aggódnia
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Miért ne küldhetné el egy másik országban élő barátjának, és küldje el a célállomásra.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Küldött már valaki problémamentesen dolgokat Kínából Kanadába? Kiló vagy több? Kisebbek, mint 500g vagy 100g?

Néhány cucc már kanadai raktárakban van. De mások nem. Remélem, hogy hallani fogunk
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Szóval, hadd tisztázzam ezt, talán másoknak is segít. 2 kg alatti mennyiséget akár ajánlott vagy nem ajánlott "levélben" is elküldhetnek, ami elvileg csak dokumentumokat tartalmaz, de szinte senkit nem érdekel, nagyon biztonságos. DE a kínaiak jól gyökereznek Kanadában, van import hálózatuk, szállítmányozási stratégiájuk és támogatnak a dokumentációval. ők AKARJÁK, hogy megkapd a rendeléseidet, és lassan szállítanak is....
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Vannak olyan állítások a trükkökről, amelyeknek működniük kell, mint például bizonyos típusú csalétek vagy akár vegyi anyagok, de általában nem tanácsolnám, hogy túl messzire szállítson olyan anyagokat, amelyek folyékonyak vagy erős szagokkal rendelkeznek, a helyi piacok általában elég erősek, így például a kannabisz szállításában nincs szükség nagyon messzire szállítani a kannabiszt
 
Top