Question Hogyan tudnék valamit elküldeni anélkül, hogy az hozzám kapcsolódna?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
im az USA-ban, a postafiókok már elég biztonságosak? hogyan működik ez? Hogyan kaphatok ilyen jellegű anyagokat..... Azért kérdezem, mert egy másik országból történő importálással az utolsó dolog, amit szeretnék, hogy a vámhatóság képes legyen lenyomozni engem, a legrosszabb esetben... Vagy még belföldön sem kockáztathatom meg, hogy bármelyik feladó "mézesmadzag" legyen .... Már van egy korábbi kábítószer vád, így bármi, amibe belekeveredek, eléggé elítélő lenne... szóval nincs hely, hogy elcsesszem.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nem a nevedben po dobozok nem elég biztonságosak. A po box csak egy tárolóedény, nem különbözik az utca melletti doboztól igazán. Hamis személyazonosságot kell létrehoznia vagy kölcsönkérnie valakinek a személyazonosságát, és az ő nevére szóló postafiókot kell szereznie, eldobható pénzkártyát vagy valamit, ami nem az Ön nevéhez kötődik. Valaki, akiben megbízol, átveszi a pénzt. Az illetőnek makulátlanul tisztának kell lennie, és semmiképpen sem szabad kapcsolatba hozhatónak a vásárlással, hogy hihető módon tagadhassa, ha a zsaruk kézbesítik. Pontosan ugyanebben a csónakban vagyok, próbálom kitalálni, hogyan vegyek át csempészárut anélkül, hogy észrevennének. Van egy biztonsági fórum, amit mindenképpen meg kell nézni, de néhány, amit ott olvastam, nem hiszem, hogy megtanulhatnám még ebben az életben. A megfelelő szállító a minden. Képzeld el, hogy a XuCuingchong vegyipari vállalat doboza ott áll a vámon, egy magánszemélynek címezve. Gondolod, hogy gyanakodni fognak? Erről jut eszembe, egy cég mögé bújni, akár valós, akár képzelt, lehet egy technika. Leginkább azért válaszolok, hogy lássam, mit mondanak mások, mert most itt vagyok.
 
Top