Question Hogyan lehet kivonni a Psilocybe gombából?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Tud valaki segíteni nekem?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Szóval tru, csak tegye bele az időt, vagy használja a sherch gombot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Elmondom neked! Csendes sötétségben 5 grammot lenyelni kihívás lehet, de egy zselés szeletet megenni gyerekjáték. Van egy zselés shot Tek a The Shroomery.org-on, ami már legalább 15 éves. Abban az időben ez volt az egyetlen, és ez szó szerint a 2. hely arról a szálról. Így viszed tovább a psilocint, mint amennyire valaha is akartad. Az emberek gyakran nem veszik észre, hogy csak a psilocin hat rád. A pszilocibint a gyomorsavad defoszforilálja. Nem fogok arról beszélni, hogy a varázsgombát miért hívják helyesen pszilocibinnek, de van egy előzménye.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna stílusú egóhalál, mindig igyekszem a lehető legtávolabb vinni a telefonomat, amikor ilyen mélyre megyek, és a sötét hálószobában van, istenem, amivel ezeken a pszichonauta utazásokon whew wee találkoztam, szóval egyszer tényleg láttam, ahogy egy veréb hajnalban cukorflippelés közben levert egy fáról egy alvó tőkés récét, Most, amikor hősies dózisokat veszek, kacsák vannak terepszínű öltözékben, néha csak úgy néznek ki, mintha készen állnának a háborúra, máskor a viselkedésük és a hideg hozzáállásuk nem is olyan finom módja annak, hogy azt mondják, háborúba mennek, passzív agresszív szabálytalanságok, .... A szabálytalanságok a kacsák szabálytalanságai, vagy csak baromfi, kibaszott madarak ember.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Látom, hogy sok választ kaptál feltételezve, hogy nagyszerűek, akik írták őket, nem olvastam, a pszilocibint őrléssel lehet kivonni, és azt hiszem, egy 1:1 tömeg szerinti etanolos extrakciót feltételezve némi vízzel, amelyet később desztillálnak le, a legjobb tippem lenne egy egyszerű módja annak, hogy kivonatot készítsek a mushys-ból, most cipős dobozok vannak a pan subtrops-ból és néhány irigy monotubból, ez egy mikológiai forró széria volt számomra, contam szabad olyan sokáig égettem át az összes agar lemezeket és átviteleket, valamint a legtöbb szemet a szemekbe azoktól az első átvitelektől, van néhány lila misztikus lc, amely olyan gyorsan kolonizálódik, és nagyszerű terméket készít, ha megpróbálja kivonni őket folyékony etanolba és vagy etanolba és dh20 lesz egy útvonal, fogadok, hogy nagyon könnyen megtalálhatja a folyamatot, hogy most már sok helyen legálisak, Amit én csinálok, az nagyszerű, és fel az összes abortuszom vagy oldalsó vagy az, hogy nem úgy néz ki, mint valami, amit valaha is adok valakinek egy zsákos időszakban, és amikor felhalmozódnak egy kvart üvegre, beteszem őket egy magic bulletbe egy rövid robbanási ciklusra, majd kapok egy nagyon tiszta citromlevet a teljes élelmiszerektől, ami olyan jó ízű, és összekeverem a kettőt, lehet szűrni néhány óra után, de én általában hagyom, hogy tegye meg a thang szobahőmérsékleten 12 órán át fagyasztani chil és szűrje le, majd inni a citromlé injekciókban ez jobb, mint bármelyik csokoládé vagy bármi, amit csináltam, akkor nyilvánvalóan oszthatja, hogy így és a citromsav teszi a hatalmas különbséget jó szórakozást odakint és vigyázz az egódra lol
 
Top