Question Looking for a vendor ópiátfüggők segítése

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogain / iohwaska vagy bármely más kábítószer szükség van segítségre egy kedves barátomnak, hogy méregtelenítse az ópiátokat.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Szüksége van valamilyen elvonási gyógyszerre vagy opioidokra?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Én leszállok a suboxone tíz év után, de már használ néhány analógok és mit nem biztonságosan használtak úgy tűnik, hogy segít lejönni a subs voltam kész kipróbálni metadon a suboxone volt olyan nehéz tk rúgni
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Uram lehet, hogy bérelhetünk beszélgetés fonott nekem vagy jelezzen ASAP. Pill bölcs tudok kapni, amit er tetszik, ha amit korábban mondott legit az Ön akarata megtörtént. Ígérem. Én vagyok Thewaterman a wicker és a jel. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Valamiért nem találja meg a jelet csak Thewaterman ha tudsz küldeni nekem egy dm itt nincs wicke
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Király van jelet testvérem én majd megütlek én vagyok egy haver egy lány neve Kailey
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman, nem tudok létrehozni wicker account.its fog meghalni egy hónapon belül.I need your help.tryin to get a close friend off fent w egy hét methadone és egy hónap valium as needed.Ive hrlped w 4 ember w success.also involves megadosing w vitamin c de ez nem az, ahol szükségem van a help.its w the pills.please dm me or tell me how to reach you.that would b screamin.thanks a million.
 
Top