Question Segítség, bézs amfetamin

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Helló, készítettem egy kis amfetamin-szulfátot és bézs színű , kicsit küzd a szárítással, ha veszek egy kis mennyiséget és hajszárítóval szárítom, akkor újra fehér lesz. (Nyers kénsavat használtam, ph5,5 és 6 között semlegesítettem, oldószer IPA volt) hatás jó, egyértelműen amfetamin. Valakinek van ötlete, hogy mit csináljak, jelenleg fűtőventilátorral melegítem (fogalmam sincs, hogy hívják)..
TWhmCNsBRe
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az én emberem,

A folyadék, ami a jobb alsó sarokban van, a reakcióból származik, az amfetamint vákuumszűréssel kell nedvesre szűrni, utána hideg acetont önts rá, ha nincs hozzáférésed acetonhoz, az ipa ugyanúgy működik, csak tovább tart elpárologni, mint az aceton.

A bézs szín a reakciótömeg folyadék és az oxidációból származik.

Legjobb
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Most vettem az olajat, úgy hangzik, hogy az eladóm túl lusta. Kaptam egy másikat, és ott a probléma nem fordul elő. Azt hittem, hogy a bézs szín a ph-tól is származhat, de pontosan 40 ph tesztet végeztem ennél az egy tételnél, 200ml olajat használtam 600ml IPA-ban, és a kénsavat 1:10-re hígítottam, és ph5,50-6,00-ra mentem. Egészen biztos vagyok benne, hogy a ph tökéletes volt, de nem fogadnék rá, véletlenül túl sok testkontaktusom volt a Base és az oldószerrel (nem ajánlanám, megsütöttem a speedemet, mindenhova kiöntöttem az A-Base-t, és már nincs több használható törülközőm), de köszi a tanácsot, viszont nem volt vákuumszűrő és aceton nálam.^^
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Abban az esetben, ha fehér tiszta amfetamint szeretne kapni, sav-bázis extrakciót végezhet. Legalábbis a folyadékot vákuummal szűrheti Buchner-tölcséren keresztül, és hideg száraz acetonnal vagy IPA-val moshatja.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Nem volt ott felszerelés, de most már megtörtént, eldobta. De köszönöm
 
Top