Próbálta már valaki itt az IV 4-MMC mefedront?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Az IV határozottan a 4-MMC mefedron kevésbé gyakori RoA a szippantás és az orális útvonalak sokkal népszerűbbek. Próbálta már valaki a mefedron IV-et? Vannak olyan előnyök, amelyek miatt érdemes? Különösen akkor, amikor a BioHackers-től kapott mintának olyan kellemes illata volt (nem értem, honnan származik a macskahúgy szagú történet), és puha az orrban, ami olyanná teszi, amit fel akarsz szippantani, nem pedig elkerülni, mint néhány más anyagot.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Sok évvel ezelőtt néhányszor kipróbáltam, amikor egyszerűen úgy éreztem, hogy mindent meg kell tapasztalnom. Az én szokásos RoA-m a boofing, majd a szóbeli. Nem tudom sok mindenhez hasonlítani, mivel abbahagytam az injekciózást, amint a vénáim elkezdtek gurulni, hogy elkerüljék a tűt, és egy nővér megjegyezte ezt.

A rohanás... wow. Ez egy nagy rohanás. Ez az erős érzés néhány percig tart, majd finoman szétoszlik a normál 4MMC-élményhez. Ha még nem kapott infúziót korábban, mindenképpen végezzen kutatást arról, hogyan kell biztonságosan csinálni. Ha kihagysz egy injekciót, egy nagy terület a befecskendezés helye körül elzsibbad, és hetekbe telik, mire helyreáll, szóval légy óvatos.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Igen, a IV Cat ... a ... macskajaj ... úgymond. Azt mondanám, hogy valószínűleg sokkal elterjedtebb és népszerűbb, mint gondolná. Mindig is utáltam a macskaszaglást. Utáltam a szagát és az ízét, és a cucc, amit kaptam, pokolian égett. A legtöbb ember, akit ismerek, szívesebben IV-ezne más útvonalakhoz képest. Valószínűleg a legintenzívebb rohanás/élmény, amit el tudok képzelni önmagában állva. Az intenzitás tekintetében ott van az intravénás kokainnal, de szerintem sokkal inkább, plusz egy kicsit tovább tart, szóval még jobb... bele lehet nyugodni és élvezni. Két felesig jó, mielőtt elmúlik a "varázslat", és csak stimulál. Más szóval a tolerancia gyorsan kialakul. Körülbelül 30 perccel a lövésed után magasabb leszel, mint egy mofo, nagyobb dózisoknál (.25g és feljebb) vizuális torzulásod lesz. .3-.4 egy igazán jó adag, ennél több és tényleg benne vagy, hogy megnyerd. Legyen a közelben egy kis hideg víz, amit meg lehet inni és a fejedre fröcskölni (én szeretem ezt csinálni) - annyira felhevülök, hogy a víz elkezd elpárologni rólam, és gőz jön a fejemből.

Mindenesetre körülbelül 30 perc múlva elkezdesz lejönni, és valószínűleg ekkor akarsz majd újra adagolni, ha tudsz. A kezdeti rohanás után még egy-két órán át magasan leszel, de csökken, és remélhetőleg nem túl sokáig lehet aludni. A lejövetel nem túl rossz, nem olyan rossz, mint a kokain IMO. Tényleg segít, ha van egy kis leszállóegység. Egy ópiát, egy benzo, talán még valamilyen nyugtató - a seroquel (quetiapin) és a zyprexa (olanzipin) csodákat művel az összeomlás és a szorongás megölésére, és nagyszerű élményt nyújt.

A múltban észrevettem, hogy ha a macska használata előtt néhány nappal kokainoztam, különösen intravénásan, az élmény jelentősen csökkent. Néhányan még azt is gondolhatják, hogy eladták az emeletes drogokat, vagy egyszerűen nem volt olyan jó. Egyszer vagy kétszer intravénásan adtam macskát, mielőtt megkaptam a VALÓDI teljes élményt, és ez nagy különbség volt. Tehát ha tudsz, adj magadnak egy kis szünetet a macskahasználat előtt, ha tudsz, és add át ezt a tanácsot mindenkinek, aki a macskahasználaton gondolkodik. Ez majdnem olyan, mint egy MDMA élmény. Biztosra akarsz menni, hogy az agyad szép és friss, feltöltött és készen áll arra, hogy elárasszon a mágia. Ellenkező esetben nem éli ki a benne rejlő teljes potenciált, és csak pazarlás.

Ha infúzióra mész, nem "küldöd haza", amíg nem tudod, hogy jól vagy abban a vénában. Szerezz egy szép zászlót/regisztert, és teszteld vérvétel útján, ha beáramlik ... akkor csapj bele a szarba és kapaszkodj az életedért! Ez nem olyasmi, amivel nem akarsz időt szakítani és lassan csinálni. Az utolsó dolog, amit akarsz, hogy a felét megütöd, és aztán megint tapogatóznod kell, hogy megpróbálj egy regisztert kapni. Ismerd meg az adagodat, találd meg, és csak küldd el azt a kurva anyádat. Minden alkalommal használj új tűt, és kösd le jól. Használj annyi vizet, hogy a macska ne kezdjen el kristályosodni, de ne is túl sokat, hogy nehezítsd a fecskendő kezelését. .05g a .1ml-hez egy jó arány, szerintem. Tehát .5 belefér egy 1cc-s fecskendőbe. Tehát .3-.4 kb 60-80 centi lesz. Összességében sokat segít, ha felmelegíted az oldatot, mielőtt a fecskendődbe húzod, és persze vattával szűröd, de anélkül is jól fel kell húzni. Ennyit tényleg csak ennyit kell tudni.

Maradj biztonságban és jó szórakozást o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
a macskahúgy szag nem az anyag szagáról szól, hanem arról, hogy milyen szaga van az izzadságodnak és a vizeletednek a használata után.

és ezt a kijelentést 100%-ban igaznak találom, a felhasználónak abszolút macskahúgyszaga van.

Van macskám, volt vagy 5, így pontosan tudom, milyen szaga van. de a macskahúgy elmélet nem feltétlenül jelenti azt, hogy olyan szaga van, mint a macskahúgynak, tudod?

Ez nem pontosan ugyanolyan szag, hanem az, hogy ez a szar bűzlik. az intenzitása és az a tény, hogy NEM tudsz megszabadulni tőle.

Kimoshatod a ruháidat és az ágyneműdet, de a szag attól még ott marad. mint a macskahúgy, nehéz megszabadulni tőle, de a szaga is hasonló.

képzeld el, mit tesz ez a szar a szerveiddel lol

maga az anyag olyan szagú, mint a savanyúság vagy a vanília vagy mindkettő. szagtalan kellene, hogy legyen, de garantálom, hogy nem találsz szagtalan 4mmc-t.

Ez az egyik jellemzője a meph-nek, és ez a kulcs a felismeréséhez.

Bocsánat az angolom elbaszott idk miért, elvesztem a szavakat és nem találom a megfelelőt...
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Jól beszéltél, ember! Amerikai vagyok.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
haha igen, tudom, csak néha nehezen találok megfelelő szavakat, és olyanokat kell tennem, amelyek nem egészen illeszkednek a gondolatomhoz.

Egyszer valaki a hozzászólásokban azt mondta, hogy lenyűgözte az angolom, és azt mondta, hogy tökéletesen, hibátlanul beszéltem egy nagyon hosszú hozzászólás alatt, és a végére tettem, hogy "sorry for my english its not my first language" hahahah
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Az, hogy a mefedronnak mindig macskahúgy szaga volt, régebben igaz volt. De az emberek mostanra már más módszereket találtak ki a szintézisére, amelyek nem bocsátanak ki semmilyen szagot. Lehet és ma már szagtalan, nagyon könnyű, tiszta, fehér, pelyhes por formájában is kapható, és nem hagy semmi szagot. Az FTIR-tesztek szerint még mindig tiszta.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
hmm érdekes, én idén próbáltam ki először és azóta talán 50g-et csináltam.

Teljesen tudatában sem voltam annak, hogy milyen sok szagot éreztem.
Úgy értem, tudtam, hogy büdös vagyok, de nem tudtam, hogy az emberek 3 méterről is megérzik.

De hogy lehet, hogy a szintézis más módja megszünteti a szagot, ha maga az anyag ugyanaz?

Tudom, hogy lehet HCl és kristályos formában is, de szerintem a HCl is szagot hagyott. sokat olvastam róla.

Akkor talán nem is mefedron?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ne feledje, hogy más analógok is - mefedron, metilon, etilon stb. Megfigyeltem, hogy a metilon valóban rossz szagú, rozsdás narancssárga színű volt, és jó élményt nyújtott. Az etilon halványsárga volt, egyáltalán nem volt nagyon szaga, és az élmény valószínűleg körülbelül ugyanolyan hosszú volt, de közel sem volt olyan eufórikus vagy intenzív, mint a metilon.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nem biztos, hogy akkor miért tettem hozzá ezt az anekdotát, utólag már lényegtelen. Ez körülbelül 10 évvel ezelőtt volt, és őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mi volt, akkoriban csak az eladók világa volt a kiindulópontom. Akkoriban minden "molly" vagy "m1" néven járt körbe, különböző színek, különböző szagok. Többé-kevésbé ugyanaz a hatás, időtartam, potencia stb. különböző mértékben. Könnyen lehet, hogy amit m1-nek vagy metilonnak hívtak, az valójában mefedron volt. Szinte azonos szagú, amire emlékszem, mint a 4mmc minta, amit Glitchy-től kaptam.

Én akkoriban 2/3 hónapon keresztül naponta legalább kétszer speedballoztam ezzel a cuccal, nem szereztem semmilyen hosszú távú egészségügyi problémát. Eltekintve attól, hogy emberi csontváz lettem, és maga a fecskendő károsította az ereidet. Nem vettem észre semmit. Volt egy barátom, aki .5-.6 adagot szippantott be... (kibaszott őrült) ... kijött a mosdóból nyugodtan, mint egy hindu tehén, egy pillanatra elbeszélgetett a társasággal, mielőtt visszavonult a szállására, hogy Isten tudja, mit csináljon magával. .3 olyan érzésem volt, mintha épp most fejeztem volna be a kesztyűt - nekem ez elég volt. Mindenesetre jó ideig tartó, legalább néhány hetes következetes használat után, a leállás után elvonási tüneteket észleltünk. Egyszer-egyszer, véletlenszerűen, figyelmeztetés nélkül, az agyad valahogy lemaradt, és fel kellett zárkóznia. Olyan volt, mintha az agyad tüsszentett volna - vagy "agyfing"... akár egy dadogás. Majdnem olyan, mintha egy áramütés érte volna az embert. Egyfajta villanást látsz a látásodban, és a látótered talán hátra- vagy előrefelé, vagy oldalra dől, nem különböztetve meg a szédülés érzésétől. Nem tudom, mi történt a "lengyel fickóval", akire pár hozzászólással lejjebb utaltunk, talán egy rossz tétel? Biztosan állíthatom, hogy ez nem jellemző magára az anyag(ok)ra.

Én sosem szaglásztam ezt a cuccot, csak párszor csináltam. Utálom a szagát és az ízét, és pokolian égett. Egyszer ejtőernyőztem. Soha nem büfiztem vele. Az infúzió nagyjából az egyetlen útvonal, amit használtam ezekhez az anyagokhoz. Ezt az utat kedvelem. Azonban senkinek sem ajánlom, hogy hozzászokjon az intravénás szedéshez, szokásává tegye, vagy akár csak kipróbálja ...szar. Azt mondják, maga a fecskendő függőséggé válik. Ez egy elég undorító szokás.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ezek a rángások agyi zökkenések, normális dolog a hatásos szerotonin felszabadítók visszaélése után.

Velem például 3cmc után soha nem történt meg, mármint nemrég, de 3 hónapos meph visszaélés után.

Ez a szerotonin leszabályozás miatt történik.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Igen, valahogyan arra lehet következtetni, hogy az agyad próbálja újra bekábelezni magát, miután az összes szinapszist megsütötték. ;]
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup A mefedron nem szagtalan. Ha kinyitja a lezárt csomagot, akkor szaga lesz. Sok tényezőtől függ, hogy lesznek-e más szagok.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
A mefedront a tiltás előtt óta használom. Ezenkívül minden kapott tételt szakszerűen FTIR-vizsgálattal teszteltetek, ami itt Vancouverben ingyenes. Nem vagyok szerves kémikus, de tisztában vagyok a 4MMC szintézisének többféle módjával. A 4MMC sárgás kristályok formájában érkezhet. Ez volt az eredeti szintézis, amely a macskahúgy szagot árasztotta. Jöhet tiszta fehér szilánkok formájában is. Ennek van némi szaga, de sokkal kevesebb, mint a sárgás színűnek. Ha Kanadában van, és az itt gyártó laboratóriumból rendel, akkor mindig nagyon könnyű, bolyhos, fehér port kap. Ennek egyáltalán nincs szaga. A hatások azonosak, függetlenül attól, hogy milyen szintetizátort használunk. Nyilvánvaló, hogy a szagot a folyamat során használt reagens okozza, amelyet a sárgás kristályok esetében nem mosnak ki teljesen. Tekintettel arra, hogy az eredeti cuccok mind Kínából származnak, ez nem meglepő. A kanadai laboratórium, amely ezt gyártja, egy nagyon professzionális vállalkozás, amely már régóta létezik, és a különböző vegyületek hosszú listáját készíti. És a meph olyan tiszta, amennyire csak lehet. Továbbá sokkal drágább, mint Európában.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
A mefedron bárminek kinézhet, attól függ, hogy mit használsz a kristályosításához.

és a szag mindig jelen van, kimostam a mephedronomat, és még mindig vanília uborka szaga volt.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Mindenek előtt győződjön meg róla, hogy tiszta és tiszta termékkel rendelkezik, nem akarja, hogy más piszkos vágóanyagok közvetlenül a véráramba kerüljenek.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nem tudok forrást adni, de az mmc/cmc-t nem szabadna IV-en keresztül alkalmazni, mert nagyon romboló hatású az erekre, nem számít, hogy tiszta-e vagy sem.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
A CMC-k intravénás bevitele önkárosítás és egyenesen halálvágy, a retardáltság határát súrolja.

Aki ilyet csinál, azt elszigetelt osztályra kellene zárni.
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
huh? wdym do i got source? source for what info?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Ez (különösen) romboló erejű. Gondolom, hogy egy egészségügyi szakember azt állítaná, hogy minden intravénásan beadott tiltott anyag roncsolja a vénákat, ezért kíváncsi vagyok, hogy az mmc/cmc kiemelkedik-e ebből a szempontból.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Nos, gondolkodjunk egy kicsit, jó?

a
stimulánsok a legpusztítóbb és legártalmasabb anyagok, ez tény.

nincs olyan szerv, nincs olyan testrész, amelyre ne hatnának és ne károsítanának.

némelyikük elég maró hatású a bőrrel érintkezve, különösen az orrunkkal.
logikusan még károsabbak lesznek a vénákban. biztos vagyok benne, hogy nem mindegyiknél van ez így, de a CMC-k esetében egészen biztosan.

ez a cucc lyukakat csinál az orrodban, szippantottál már belőle? miután kipróbáltad a 3cmc-t, a 4mmc olyan, mintha bolyhos felhőket lélegeznél, sőt, igazából még kellemes is szippantani. szóval logikusan hihetetlenül romboló lesz a szív- és érrendszeredben.

A 3cmc, amikor folyékony formában az orrodba kerül, megégeti az orrlyukaidat, teljesen megégeti az ajkaidat, hogy azok mélyvörösek legyenek, az ajkadhoz vezető úton megégeti az orrod és a szád közötti területet, és vöröses égési nyomokat hagy.

2 éve csinálom gyakran, egy bizonyos ponton észrevettem, hogy egyetlen szőrszál sincs az orromban, és a sebek, amiket a szar hagy az orrodban vagy az orrlyukak körül, elég lassan gyógyulnak.

Az MMC-k nem marják szét a bőrödet, sem az orrüregedet, így feltételezem, hogy sokkal kevésbé kímélik az ereket, de ettől függetlenül határozottan károsak, a legtöbb katinon ilyen, a legtöbb stim.

Emellett azt hiszem, emlékszem, hogy olvastam az IV'ing cmc'c-ről, és valaki figyelmeztetett erre, és azt mondta, hogy soha, soha ne tegye meg, nem akarok téves információt terjeszteni, mert nem igazán emlékszem, de röviden, rendkívül rosszul érezte magát.

Megpróbálok találni valamit erről, azonban ne feledje, hogy ezt lengyelből kell majd lefordítania.
 
Top