fentanil szintézis kínai vegyületekből

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Megfigyelem, hogy mivel a fentanilt betiltották, a kínaiak 2 vagy 3 részekben küldik ide vegyületeket, amelyek könnyen csatlakoznak ide, és ez az, valaki tud ezekről a vegyületekről, amelyek közül melyeket postáznának, én postázni fogom, amit én vagyok

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Miért ne ossza meg először?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A fentanil könnyű a szintézisben, de veszélyes az adagolásban, ezért nem készítjük.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Itt azt hittem, hogy a gyógyszerpiacok szakmai résztvevői között vagyunk. A szintézist ugyanúgy meg kell osztani és szakértői értékelésnek kell alávetni, mint bármi mást, mint nyílt forráskódot?
Én személy szerint nagyobb biztonságban érezném magam, ha legalább a vegyészek nem basznak el tételeket.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
A hozzászólásait töröltük. Legyen egy kis illem. Ami a fentanil szintézis közzétételét illeti, megfontoljuk, és ha úgy döntünk, hogy közzétesszük, akkor megtesszük.
A szintézise nagyon egyszerű. De úgy gondoljuk, hogy ezt az anyagot ki kell irtani.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Nagyon is megértem, hogy miért az érzelmei erről a bizonyos anyagról. Nemrég elvesztettem egy közeli kedves barátomat ennek az anyagnak köszönhetően, amelyet akkoriban hamisítóként használtak a gyanútlan felhasználók.
Dühös voltam a kémiára, az anyag létezésére. De ez olyan, mintha az alacsony szintű drogterjesztőt vagy a keresőt hibáztatnám a szerencsétlenségéért.
A kábítószer-terjesztő játékban az ember az élet minden területéről találkozik emberekkel. Ez valóban így van.
Engem pl. érdekelni kezdett, hogy miért van ez a bizonyos anyag ennyire elterjedt, a nyilvánvaló ópiumháborúk folytatásán kívül.
Ne feledkezzünk meg az olyan úttörőkről, mint Pickard, akik majdnem egész életüket börtönben töltötték azért, hogy megosszanak egy rosszul használt, félreértett gyógyszert.

Ismét úgy vélem, hogy a tudás kiirtása soha nem működött, és olyan erkölcsöt mutat, amelynek nincs helye a kémiában.
Ez többnyire egy kémiai fórum, igaz?
Maradjon is így, a politika, a vallás és a személyes meggyőződések maradjanak a kapunál, breh.

Ettől függetlenül, köszönöm a platformot és a megfontolást, hogy a platform tiszta és igaz maradjon a szennyezett politika nélkül, amivel a többi 99,9%-a fertőzött.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Nem szabad elfelejtenünk, hogy eredetileg a fentanilokat életmentés céljából hozták létre, és még mindig számos műtétnél és a végstádiumban lévő rákos betegek fájdalomcsillapítójaként használják.
Egyetértettem azzal is, hogy a klánlaborokban történő előállítás még a tapasztalt vegyészek számára is elég veszélyes, és néhányukat holtan találták a családtagok. SWIM többször csinált és kétszer túladagolta magát, de szerencséje volt, mert SWIM nem egyedül dolgozott és naxalone volt nála.

Nem igazán akarom bátorítani a szintézisét sem, de ha tényleg érdekel, van két jó szabadalom, ami részletesen elmagyarázza, hogyan kell csinálni. Csak egy megjegyzés, amikor nagy koncentrációjú bázisoldatokkal és hővel dolgozol, győződj meg róla, hogy megfelelő felszerelést használsz, mert átrágja az üveget. Továbbá, a legfontosabb dolog, még akkor is, ha te vagy a barátaid már több szintézist készítettek a múltban, keress valakit, akinek van korábbi fentanil szintézis tapasztalata, hogy végigvezesse a folyamatot.

LD50 = 2mg, és ez a cucc megtapad az üvegedények külső falán, a ruhádon, lebeg a levegőben... könnyen kiteheted magad kis mennyiségnek, még akkor is, ha a laboron kívül vagy. Nem csak az előállítása, hanem a helyes munkavégzési eljárások - GWP-k (a biztonságos előállításához) is.

Záró megjegyzés: a tudás nem jó és nem rossz, hanem az, hogy hogyan használjuk. És ha valaki erre az útra akar lépni, még akkor is, ha elmondta, hogy milyen veszélyes vele dolgozni, a legrosszabb, amit tehetünk, hogy nem teszünk semmit, és ezért (közösségként) legalább irányt kell mutatnunk neki, hogy senki ne sérüljön meg a folyamat során.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Valóban úgy gondolom, hogy a fentanil és a hozzá kapcsolódó analógok szintézisére vonatkozó információknak szabadon hozzáférhetőnek kellene lenniük. Én is elvesztettem egy közeli barátomat fentanil-túladagolásban, és pontosan tudom, hogy ez mekkora kárt okoz egy családban. Az a véleményem, hogy ha a laboratóriumban alkalmazandó helyes munkamódszerekről szóló információkat közismertté tennék, akkor a téma iránt érdeklődő vegyészek legalább biztonságosan kutathatnának (de ha valaki kémia szakra járt iskolába, akkor tényleg, ennek a szintézisnek meglehetősen egyszerűnek kellene lennie, és már eléggé ismeri a laboratóriumban alkalmazandó helyes munkamódszereket ahhoz, hogy biztonságosan végezze el). Továbbá, ha széles körben elterjedt lenne az információ arról, hogyan kell helyesen adagolni a fentanilt, akkor sokkal kevesebb lenne a túladagolásos haláleset. Ez az anyag nem gonosz, tényleg nem érdemli meg azt a hírnevet, amelyet a médiánkból kapott, ez csak egy nagyon erős opioid fájdalomcsillapító, amelyet megfelelő gondossággal kell kezelni. A bizonyítékok azt mutatják, hogy megfelelő kezelés esetén rendkívül hasznos és biztonságos a súlyos fájdalom kezelésére. Azt hiszem, Dioszkoridész mondta, hogy "a gyógyszer és a méreg közötti különbség az adagolás", és ez ebben az esetben minden bizonnyal igaz.
Ismerek néhány különböző módszert a fentanil szintézisére, már csináltam korábban, tudom, hogyan kell biztonságosan elvégezni a laboratóriumban, és ha a moderátorok megengednék, hajlandó lennék közzétenni egy szintézist a biztonságos elvégzéséhez szükséges összes laboratóriumi gyakorlattal együtt.
Nem hiszem, hogy a tudást valaha is el kellene rejteni az emberek elől, de néha bizonyítaniuk kell, hogy legalább jó szándékkal rendelkeznek, mielőtt potenciálisan veszélyes információkat osztanak meg egy személlyel.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Az információkat közzéteheti, mi nem bánjuk. Csak győződjön meg róla, hogy a lehető legrészletesebben tájékoztat minket az óvintézkedésekről.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Oké, ezt szívesen megteszem. A jegyzetfüzetembe van írva, úgyhogy le kell gépelnem, és kiterjedt információkat fogok beleírni a laboratóriumi biztonságos gyakorlatokról, az egyéni védőeszközökről, valamint az anyag biztonságos kezeléséről és adagolásáról.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Ez azonban eltarthat egy darabig, mivel mostanában eléggé elfoglalt voltam, most kezdtem új munkát, de ígérem, hogy amint lesz rá időm, el fogom végezni.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hedgie, remélem, nem bánod, de mivel erre az útra indultál, gondoltam, hozzáadhatnám az egyik szabadalmat, amely a szintézishez kapcsolódik. Ha sértőnek érzed magad, elnézést kérek.

Az EP2252149A2 számú EU szabadalom A FENTANYL ELŐÁLLÍTÁSÁNAK MÓDSZERE címmel. nézd meg, egyszerű és viszonylag könnyen követhető, ráadásul a legtöbb vegyi anyagot könnyű kezelni. A lépések jól definiáltak, és bárki, aki kémiai háttérrel rendelkezik, könnyen követheti.
Itt van egyenesen a szabadalomból:

PÉLDA 2:

Egy mechanikus keverővel és vízhűtővel felszerelt háromnyakú, kerekfenekű lombikba 15,36 g (o,lO mol) 4-piperidon-hidroklorid-monohidrátot és 9,3 g (0,10 mol) anilint adtunk. Ehhez az elegyhez 6,5 g (0,10 mól) cinket és 0,6 g (0,10 mól) 90%-os ecetsavat adtunk. A reakcióelegyet 24 órán keresztül szobahőmérsékleten, majd 24 órán keresztül 50-7O0C-on kevertettük. Ezután vizet adtunk a reakcióelegyhez, majd leszűrtük. A szűrlethez zúzott jeget adtunk, és felesleges vizes nátrium-hidroxid-oldattal semlegesítettük. A nyers 4-anilinopiperidint szűréssel nyertük.

Kondenzátorral felszerelt kétnyakú, kerekfenekű lombikba 17,6 g (0,10 mol) az 1. lépésben kapott 4-anilinopiperidint és 100 ml 100%-os nátrium-hidroxidot adtunk. A reakcióelegyet 14O0C-ra melegítettük, majd 18,5 g (0,1 mól) 2-fenetil-bromidot adtunk hozzá. A reakcióelegyet 4 órán át kevertettük. A reakció befejezése után a reakcióelegyet jéghideg vízbe öntöttük. A nyers terméket szűréssel nyertük, és petroléterből (60-8O0C) átkristályosítottuk, így kaptuk a 4-anihno-N-fenetil-piperidipipure fentanil N-(l-ρhenethyl-4-piperidyl)ρropionanilid) színtelen kristályait. Kondenzátoros nyomáskiegyenlítő tölcsérrel és kalcium-klorid védőcsővel felszerelt kétnyakú, kerekfenekű lombikba vettük a II. lépésben készített 28,0 (0,10 mol) 4-anilino_N-fenetil-piperidim 100 ml diklóretánban oldott oldatát. Ehhez az oldathoz 18,5 g (0,20 mól) propionil-kloridot cseppenként adtunk nyomáskiegyenlítő tölcséren keresztül, folyamatos keverés mellett. Az adalékolás befejezése után az elegyet 1 órán át tovább kevertettük. A reakció befejezése után a reakcióelegyet 20%-os nátrium-hidroxid-oldattal mostuk. A vizes fázist 2x100 ml diklórmetánnal extraháltuk. Az egyesített szerves extraktumot nátrium-szulfáton szárítottuk és koncentráltuk, hogy nyers fentanilt kapjunk. A nyers terméket petroléterből (60-8O0C) átkristályosítottuk, és színtelen, tiszta fentanil kristályokat kaptunk, amelyek mp 82-830C között voltak.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
A francba, most jutott eszembe, nem Dioszkoridész mondta, hogy "a méreg és a gyógyszer között a különbség az adagolás", hanem Paracelsus...
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Nos a szabadalom szerint legalább 60%-ban az elejétől a végéig. Egy mól a mólhoz, vagy mondjuk inkább gramm a grammhoz, akkor közel 1g fentanilt kell kapnia 1g piperidon HCl-hez .

15,36 g piperidon HCl-ból kiindulva
Fentanil MW: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 mol = 37,1932 g
Ennek 60%-a 22,3 g

Remélem, ez segít
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Meg tudja valaki magyarázni nekem, hogy szükséges-e a nyers fentanilt tiszta fentanilban . Rossz, ha nyers fentanilt használok ?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hé M, mit értesz nyers alatt? mint a szintézis végén? a végén elég tiszta, lehet, hogy még mindig hideg acetonban akarod összetörni a kristályokat, és szívószűrővel szűrni. De őszintén szólva minél kevesebb manipulációt végezz. Soha ne dolgozz egyedül, és legyen naxalone készenlétben.
Méhbiztonság
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Szükségem van valakire, aki nyers Fentet tud nekem szállítani. van valakinek kapcsolata, aki pénzt szeretne keresni?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Mi a nyers fentanil ?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Mennyire egyszerű a fetty készítése? Már egy ideje érdekel ez a folyamat, 10 éve függő vagyok, és szeretném tudni, hogy az anyagi reseans miatt hogyan. Nem vagyok kémikus és még csak nem is diplomáztam hs, hogy azt mondta, ha képes lennék megtanulni, ez segítene nekem több módon, mint egy köszönöm! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Valójában (a wikipedia szerint) a fentanilt szinte lehetetlen illegális laboratóriumban előállítani, mivel köztudottan nehéz szintetizálni. Ehhez képest az LSD előállítása több tényező által is könnyebb. Ebből következik: A kínai fentanil előállítása kormányzati vagy kormányzati szanktorált laboratóriumokban történik.
 
Top