Hamis P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
A P2NP-ként értékesített sárga kristályok több mintáján végzett TLC szerint az utóbbi időben sok teljesen vagy részben hamisított P2NP-t értékesítettek. Nos, ez egyszerűen túl egyszerű, a benzaldehidből és nitrometánból készült sima nitrosztirén nagyjából ugyanúgy néz ki, ugyanolyan szaga van, csak nem termel Amph.

Ha valaki ismer egy eladót, aki valódi P2NP-t árul tisztességes áron az EU-ban (ne nitrochemis legyen szíves) és hajlandó (fizetett) mintát adni, kérem, küldjön egy PM-et. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Helló, köszönöm az információt. Meg tudná mondani, hogy kitől kapta a hamis p2np-t? Érdeklődésből, miért nem rendelte meg a nitrochemist? Úgy terveztem, hogy hamarosan teszek egy próbarendelést a nitrochemis-től.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Egészen biztos vagyok benne, hogy a nitrochemis nagyszerű minőségű, ott rendelnék, ha nem lennének más személyes okok, amelyek ezt jelenleg lehetetlenné teszik.
A mintákat másoktól kaptam, akiknek problémáik voltak a tisztességes eredmények elérésével, egyikük sem mondta meg azonban, hogy pontosan kitől milyen mintát vásároltak, és egyébként sem mondanék neveket, mivel ez csak hallomás.
Vicces, de a legjobban kinéző minták voltak a legrosszabbak, míg egy furcsán sötét-olajos kinézetű elég jó eredményeket adott.

Láttam, hogy gyakran "Nitrosztirén" néven árulják, és bár a P2NP a nitrosztirének családjába tartozik, a sima Nitrosztirén NEM az, amit akarsz.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-kémia jól működött számomra , azt hiszem, u lehet rendelni 20g legalább.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Engem is megmérgez egy Peaks nevű eladó, aki rossz tételű hamisított A-olajat árul.
 
Top