Question Hamisított vegyületek - hogyan lehet megkülönböztetni?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Amikor 16 éves voltam, kezembe került egy könyv, amelyet hazámban betiltottak - Az anarchista szakácskönyv.
Ebből a csodálatos kötetből sok mindent megtanultam, többek között azt, hogyan kell bananadint készíteni.

A haverjaimmal együtt készítettük ezt a szart, és totál ki voltunk akadva, hogy az afrikai banán, amit használtunk, nem tűnt pszichoaktív tulajdonságokkal bírónak, vagy hogy olyan szar vegyészek voltunk, hogy még a legalapvetőbb utasításokat sem tudtuk követni.

A reggeli dicsőségmag LSA-val viszont nagyon jól boldogultunk :)

TODAY éves voltam, amikor megtudtam, hogy a bananadine egy Berkley-ből származó csaló vegyület volt, amit akaratlanul megosztottak az Anarchista szakácskönyvben.

Ha abban a bibliában nem bízhatunk, akkor miben bízhatunk?

SO, elnézve a rengeteg vegyületet, ami odakint lebeg, hogyan tudjuk megmondani, hogy mi az, amiért érdemes nyúlni, és mi az, amiért nem?

Úgy értem, nézzük csak meg a rengeteg szart, ami körülöttünk van, honnan tudná egy nem szakember (vagy akár egy szakember), hogy mi az igazi és mi nem?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kizárt, hogy a Bananadine hamisítvány lol :D

Emlékszem, hogy fiatal koromban én is megpróbáltam a barátaimmal elkészíteni azt a szart, és annyira csalódtunk, miután elszívtuk a szart, amit készítettünk hahaha
Most, hogy idősebb vagyok, rákerestem a Bananadine-ra és azt írja ''fiktív pszichoaktív anyag''...én is ma voltam éves ember. :D
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
szóval várjunk csak, mindannyiszor, amikor banánhéjat próbáltunk füstölni, csak az időnket vesztegettük????
 
Top