Extra telefon és SIM-kártya?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Van egy régi telefonom, amelyben még mindig benne van a SIM-kártyája, azt hiszem, ez egy micro.

Kíváncsi vagyok, tud-e valaki olyan útmutatókat vagy oldalakat, amelyeken javaslatokat találok a használatára?

Feltételezem, hogy egy második szám nagyon értékes lenne, de fogalmam sincs, hogyan tovább...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Volt-e már a nevéhez kötött telefon egy mobilszolgáltatón keresztül? IDK biztos, de azt hiszem, hogy kockázatos lehet, mint egy eldobható telefon.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ez valójában egy olyan munkatelefon volt, amelyet soha nem adtak vissza... Az egyetlen információ rajta valaha is volt valakitől a házak korábbi munkahelyén... Ez egy iphone is sajnos ez teszi ezt a beszélgetést elavulttá?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ha annak fáradt valaki más, hogy jó. Nem tudok eleget az almáról ahhoz, hogy megmondjam, hogy ez kockázatos-e egyszerűen emiatt. Feltételezném, hogy még mindig nyomon követi és rögzíti az adatokat. Ha én lennék, eladnám, hogy és veszek egy trac telefon üzleti célokra
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
az akkumulátor amúgy is kezd felduzzadni lol. Hol vásárol ilyen típusú felszerelést @miner21? Van egy kis btc-m és belefáradtam, hogy átverjenek..haha...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tehát csak egy trac telefon a walmartból készpénzzel. Akkor csak perceket is vegyél. Csak ne használj olyan kártyát, amihez a személyazonosságodat kötik. Nem tudom, hol lehet btc-vel égetőt kapni, de biztos vagyok benne, hogy van olyan bolt, ahol lehetőséged van btc-t használni. Régebben volt egy pénztárca nevű alkalmazás, amely lehetővé tette, hogy az Amazonról vásárolj dolgokat úgy, hogy egy másik személy, aki kriptót akart, elvégezte helyetted a vásárlást. Idk ha van egy alternatíva odakint
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Fizetés készpénzben ez a legjobb módja. Csak vegyen egy google pixel telefont, és futtassa rajta a grafén os-t, az égő telefon veszélyes lehet. ÉS LITERRÁLY NE GONDOLJ AZON A TELEFON ÉS AZON A SIM TELEFON HASZNÁLATÁRA (ios it's literraly shit for these type of things). Tégy magadnak egy szívességet és olvasd el a DNM bibliát vagy kezdj el ásni a dread opsec részlegében.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Próbáltam találni egy működő linket a DN bibliához és a vendor bibliához a rettegésen, de egyik sem működött, amikor ellenőriztem. Van egy linkje?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Igen kérem, szeretném letölteni őket! Kicsit örülök, hogy nem tudok iphone-t használni, annyira elegem lett belőlük...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Legyen elnéző velem. Próbálok egy működő linket találni. Megpróbálok egy hozzászólást készíteni, ha találok egyet.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 régen találtam egy működő linket, de mostanra elvesztettem, talán pigmalionnak lehet egy, próbáld meg megkérdezni tőle a dreaden.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Most láttam, hogy mások is keresik egy Reddit-posztban lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Körül fogok ásni. Van egy saját aloldala a dread-en, de a link nem elérhető.
 
Top