Looking for a vendor EU-beszállító a higany (II)-nitrát CAS 10045-94-0 amfetamin-szabadbázis-szintézishez

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kedves Breaking Bad közösség!

Koko vagyok, néhány hete vagyok aktív a DN-en.

4-5 hónap óta azon a küldetésen vagyok, hogy megértsem az amfetamin freebase szintézisét.
Elsősorban 2 szintézismódszert keresek:

1. Amfetamin freebase előállítása P2NP-ből és higany (II) nitrátból.
2. Amfetamin freebase előállítása APAAN-ból.

Míg a 2. szintézismódszerhez nem okoz gondot az összes prekurzor biztosítása, az 1. szintézismódszert is szeretném (kutatás céljából) elvégezni. Hogy jobban megértsem az egész gyártási folyamatot.

A Dread & BB átvizsgálása után több (potenciálisan) megbízható P2NP-beszállítót találtam, de még mindig hiányzik valaki, aki az Európai Unióból származó higany(II)nitrátot tud szállítani.

Vannak olyan kínai/indiai beszállítóim, akik a higany(II)nitrátot 1.850 €/kg-ért szállíthatják, beleértve az expressz szállítást és a vámkezelést, de nem vagyok túlságosan nyugodt egy ilyen forró termék többszörös vámellenőrzésen való átküldésével kapcsolatban, ez túl kockázatos.

Számos európai cég árulja ezt a terméket, de csak bejegyzett cégeknek és sok korlátozás mellett.

Örülnék, ha lenne valaki, aki itt tudna segíteni, és esetleg egy megbízható DN eladóhoz vagy egy másik rendelési módhoz (pl. mint a Nitrochemis a P2NP-hez).

A pontos termék, amit keresek a következő:

CAS: 10045-94-0

NEM keresek monohidrátot, (I)-nitrát változatokat vagy normál higanyt.

Várom a válaszát.

Viszontlátásra,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Hello, Próbált már kérdezni beszállítókat a Listing szekcióból?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Üdv!

Elértem az egyiket, amelyiknek a legnagyobb termékválasztéka volt (Constantylious).

Jelenleg várom a választ.

Ha nem kellene találnom egy megbízható szállítót, az lenne a javaslata, hogy szintetizáljam magam?
Ha igen, akkor tudnál linkelni egy útmutatót itt a fórumon? Heisenberg mondta, hogy van ilyen, de sajnos nem találtam.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ezt találtam az egyik korábbi hozzászólásában:

Most készítjük el a higany sót. Veszünk egy higanyos hőmérőt a gyógyszertárból, papírba csomagoljuk, az alsó hegyénél eltörjük. Az összes higanyt egy pohárba öntjük, ahová ezután 4 ml salétromsavat (70%) adunk. Ne felejtsük el, hogy a higanygőzök veszélyesek az egészségre! A reakció beindításához az üveget kb. 50 fokra kellett melegíteni, időnként megkeverve. Az összes higany körülbelül 30 perc alatt feloldódott, és az üvegből narancssárga gáz, nitrogén-oxid (IV) szabadult fel. A reakcióegyenlet a következő: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Amikor útmutatót kértem, akkor egy videós útmutatóra utaltam, amiről Heisenberg mesélt, de nem találtam.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nagyon köszönöm! Ez nagy segítség volt! Be fogom építeni az írásomba!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Tiltott tételeket biztosítottak, és csak regiszteres fizetéseket fogadnak el ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Az N2O3 jó forrás a termékekhez, de ome termékekhez "Végfelhasználói nyilatkozatot" és HÉA-számot kérnek.

Úgy gondolom, hogy egy kicsit lazábbak, amikor a szabályozásról van szó, de ezt tartsa szem előtt, amikor ott rendel, ez a weboldalon a rendelési képletben jelenik meg.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

tartsa szem előtt, ha kádár NR-t kérnek, csak a kádár NR-ről levő kádereknek tudnak szállítani.
és néhány cég megy még funder, hogy a bankszámla is kell csatlakozni a vat vagy a tulajdonos
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igen, ennek nagyon sok értelme van. Érdekes lenne megpróbálni becsapni ezt a rendszert hamis személyi igazolványok és fedőcégek vagy hamis vállalkozások rendszerén keresztül.

Mindazonáltal, én már találtam megoldást a fent leírt problémára :) Ez egy régi bejegyzés volt a múlt hónapból!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ezzel a végfelhasználói nyilatkozattal stb. kapcsolatban volt ez a probléma, és találtam egy okos megoldást...
Olyan vegyi anyagok esetében, amelyeket csak vállalatoknak adnak el:

1. lépés:
Keressen az interneten egy olyan vállalatot, amely úgy hangzik, ha lehet, hogy szükség van a vegyi anyagok használatára bármilyen termeléshez.

2. lépés:
Keresd meg az impresszumot és a cég tulajdonosának nevét.

3. lépés:
Keressen a Pinteresten a személyi igazolványok és útlevelek sablonjaira, Ha szerencséje van, talál egy hasonló nevet, akkor egy alkalmazással vagy pc programmal szerkesztheti a nevet a sablonon, hogy úgy tűnik, hogy a cég tulajdonosa id.

Többnyire az ÁFA vagy Németországban UST-ID is megtalálható az Impresszumban.

Ezután hozzon létre egy e-mail címet, ami hasonló a céghez.

Végül hozzon létre egy fiókot a beszállítók boltjában, és rendelje meg az igényelt termékeket. Szállítás egy címre, amelyhez hozzáférése van. Amikor a végfelhasználói nyilatkozathoz, akkor töltse ki a sablon adatait a címmel, amelyet a fogadáshoz használ.
Változtassa meg a nevet a csengőnél a bejárati ajtónál és a postaládánál.
Ez egy kicsit munka, de nekem nagyon jól működött.
Csak ilyen "munkára" érdemes egy plusz telefont használni.
Remélem, tudtam segíteni
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jó útmutató! Köszönjük a hozzájárulást

A legjobb lenne egy olyan digitális azonosító, amely 100%-ban tükrözi a nevet.
 
Top