Question Efedrin 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HI, ha valaki tudja, hogy efedrin fog működni mindenki pontosan tudja, hogy mire :))
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
ha ebből az EPHEDRINE-ból Meth
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ha valaki tudja, hogyan, akkor valaki tudja. De ez tény, de mi a kérdés????
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HA nem tudod válaszolni bro, kérjük, ne válaszolj, úgy gondolja, minden megértette a kérdést :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Természetesen a 😆használja a keresési funkciót. Az efedrin / pszeudoefedrin 2 királis centrummal rendelkezik, és a redukció eltávolította az elsőt, ami azt jelenti, hogy mindkét termék ugyanazon reakciónak megy keresztül, hogy ugyanazt a terméket állítsa elő Az efedrin és a pszeudoefedrin felcserélhető.
Hé, ne vegyél tőlem, kölyök!😆
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Máté tudom, mire gondolsz, de nem minden efedrin jó erre a célra.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Csak 1 efedrin létezik, 2 enantiomerje van. Megmondhatnám a választ, de jobb, ha te baszakodsz és kideríted.
1. Menj az efedrin Wikipédia oldalára, és figyeld meg az alfa-szénatom kiralitását.
2. Keress rá a "D-metamfetamin"-ra, kattints a "képek"-re, és jegyezd meg az alfa-szénatom kiralitását. Melyikre van szükséged, 1s,2r, vagy 1r,2s
Mondja meg a választ💩
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Mate i dont akarok csinálni meth vagy valami, én is rendezni efedrin kaptam 2 különböző számot, és nem tudom, melyik jobb, vagy ha lehet, hogy Meth mindkettőből Meth, gondoltam Kérdések, de ha senki sem akar válaszolni, nem érdekel
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metamfetamin valaki, aki tud, tud készíteni mindkettőből. Pszeudo és ephe. De ahogy @Frit Buchner mondja: tanulj az enantiomerekről/izomerekről. Én sem vagyok eléggé jártas a tanácsokhoz, de úgy néz ki, hogy tudok adni egy kis tippet.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Bro im nem kérdezi, hogy tudok-e készíteni efedrinből vagy pszeudóból, tudom, hogy mindkettőből tudok készíteni, kérdezem, ha minden efedrinből tudok készíteni, van lehetőségem, hogy felajánljam itt a fórumon mindkettő efedrin, de különböző számú CAS az egyik HCL, így tudom, és a második szabad amina.... ASK, mert azt hiszem, sok ember lesz érdekes itt.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Looks verry corious, akarsz ajánlani valamit, és nem tudom, mit? Google vagy nézd meg a címkén.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Rosszul gondolkodom, tudom, mit akarok kínálni, korábban már volt cirrus vagy EPHEDRINE ARENA, nem kell mindent tudnom, az Arena EF HCL-t tartalmaz, és nem találtam olyan gyógyszertári terméket, amely szabad amint tartalmaz,
Ennyi.
 
Top