Question Looking for a vendor Kokain quesrion

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló , szükségem van a cocine főzésre a lehető legháziasabb módon. Ki segít nekem ? Pls
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Úgy érti, hogy a kokainból cracket főz? Van egy kiváló videó ezen az oldalon, a videó rovatban, amely jobban megtanít, mint 2500 szóval. Én is így csinálom, és mindenki, akit ismerek, így csinálja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Soha nem hallottam még olyan módszert, ahol hőt használtak volna, de akkor viszont, ha tudod, honnan tudnád?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A szakács a szlengben a titkos drogkémikust jelenti. A főzni annyit jelent, mint szintetizálni vagy kivonni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Hadd kérdezzem meg, melyik országból vagy régióból származik? Engem csak a nyelvjárás elemzése érdekel. Az értelmezésével természetesen nem tudok nem egyetérteni. Általában (mindig) az USA-ban a cook egy demonstratív kifejezés valakire, aki nem képzett a szakmában. azaz, egy pill cook készít metet, de csak tablettákból és csak LiAlH4 vagy HI felhasználásával. " There's pill cooks, then there's chemists".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Javaslom, hogy kivonatolja. Szintetizálni nehéz
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Biztos vagyok benne, hogy van ott néhány DMT-t tartalmazó növény. Az általam ismert nevek már nem azok, mert öreg vagyok 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Rengeteg más usfse
^^. ^^ Ezeket valószínűleg rosszul írták.
Ami a kokain kivonását illeti az Erythoxylum sp.-ből, úgy képzelem, hogy megszárítják, macerálják, nem poláros oldószerbe áztatják és kevergetik. Az összes növényzetet eltávolítják, koncentrálják az oldószert, sav/víz, extrakció ECT. Egy A/B extrakció,De meg kellene nézni egy tényleges Tek-t,mert én soha nem látom azt a növényt. Hallottam, hogy kálium-permanganátot használnak a sokféle alkaloid szétválasztására.
 
Top