Question Kokain orrspray

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Üdvözlöm a szakértőket!
Gondolkodtam a kokain orrspray-n és találtam egy csomó információt a Bluelighton és másokon, de úgy tűnik, hogy a kokain HCL gyorsan lebomlik vízben/alkoholban.
Tehát az oldott kokaint nem lehetne 24 óránál sokkal tovább tárolni?

Ismer valaki más módszert a kokain folyékonnyá tételére, ahol a kokain nem bomlik le, de még mindig orrspray-n keresztül ködözhető?

Az általam találtak alapján az a feltételezésem, hogy a készítményt nem sokkal azelőtt kell elkészíteni, mielőtt elindulnánk oda, ahová az anyagot el akarjuk érni, és csak annyit kell készíteni, amennyi az adott útra elegendő, a kokain és a víz arányaként körülbelül 15-30 mg-ot használva orrpumpánként (0,14 ml).

Ez azt jelentené, hogy 2,24ml 16 adag 30mg-os adagot biztosítana (500mg kokain).
Várhatóan több értelme lenne megfelezni az arányt, és 15mg-ot kapni dózisonként és 32 dózist 4,48ml vízzel.

Feltételezem, hogy a vízben való gyors lebomlás miatt kis mennyiségű kokain van.

Ez a gondolkodás szilárd, vagy tud valaki más folyadékot, amit be lehetne lélegezni, ami nem okozná a koksz lebomlását?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Úgy terveztem, hogy desztillált vizet használok, de úgy döntöttem, hogy 0,9%-os sóoldatot használok, hogy könnyebb legyen a nyálkahártyának. Az alacsony %-os oldat azért van, hogy a só ne akadályozza a felszívódás irányát, a 7% vagy 9% valószínűleg a membránból vizet vonz a nyálkahártyába, ami szerintem a felszívódás ellen hatna.
 
Top