Question Kokaingázzal működő laboratóriumok?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Olvastam, hogy a kartellek hogyan szállítják Mexikóból az alap-metamfetamint, majd az USA-ban hidrokloriddá alakítják át.

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki tudna-e válaszolni arra, hogy miért teszik ezt, de arra is, hogy miért nem teszik ezt a kokainnal? Talán túl értékes grammonként, talán túl sok a gond? Feltételezem, bárhogyan is csempészik a folyékony metamfetamint, ugyanezt megtehetik a kokainnal is. Mintha azt olvastam volna, hogy a bázis olcsóbb, mint a hidroklorid, így ennek is lehet gazdasági értelme.

Gondolatok?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
A bázis met egy olajos anyag, a bázis kokain pedig szobahőmérsékleten szilárd anyag. A bázis metamfetamin körülbelül 200°C-on forr, a bázikus kokain pedig inkább 98°C-on.
A metamfetamin sokkal keményebb molekula, mint a kokain, amely gyorsan lebomlik, ha bázis formában légköri körülményeknek van kitéve. Mindkettő könnyen oldódik vízben HCl formában, így nem tudom elképzelni, hogy bármelyiküknek is lenne előnye. A bázis olcsóbb...🤔🤷 A bázikus kokain molekuláris mérlegen 10%-kal kevesebbet nyom. Elméletileg 100g bázis 110g HCl-re savasodik.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Meth, az meth, amit Mexikóban készítenek helyben, hogy időt takarítsanak meg, és a vásárló számára az alapforma jobb..,A kokain az erdőkből jön, kész por, az idő pénz és biztonság, ha tonnaszám szállítanak, nem érdekli őket a por vagy folyékony forma, már jó kapcsolataik vannak a szállítmányozáshoz,,,,,, Szervezeteknek, nincs idejük kokain alapanyaggal játszani, és időt és emberek idejét is vesztegetni, és pénzt veszíteni, minto_Ocsak kis halak játszanak kokain alapanyaggal, vagy keverik más anyagokkal, hogy elkerüljék a szagot és a kutyákat.
 
Top