Kokain kristályosítás/tisztítás

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Bárki
tudja, hogy mi történik ezzel, vagy mit lehet tenni? kezdetben elég szilárd volt és fehér, egy zacskóban volt, és most úgy néz ki, mint a képen.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Valaki valahogy túlságosan felmelegítette, és a benne lévő hamisítóanyag alapvetően karamellává változott...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ha csontszáraz, zúzzuk össze és habarcsozzuk/pesztráljuk olyan finomra, amennyire csak lehet. Öntsünk rá jéghideg vizet, keverjük össze, hagyjuk leülepedni, öntsük le a vizet és párologtassuk el... ezt tettem én is, amikor hasonló helyzetekkel szembesültem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Egyetértek vele. Néhány népszerű kokainhamisító anyag, mint például a lidokain enyhén oldódik vízben, míg a kokain*HCl nagyon jól oldódik.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Itt volt a néhány téma. Úgy oldottam meg, hogy acetonba tettem, hogy újra szilárddá váljon.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ezt elpárologtathatod a felére vagy egyharmadára, és a fagyasztóba csukhatod, majd leszűrheted és felhasználhatod a vizet.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Igen, erre nem gondoltam, kár, hogy kidobtam. 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Azt hiszem, a titkos kémikusok már nem azok, akik régen voltak. A víz a legsokoldalúbb és legolcsóbb oldószer. Ez legyen az első oldószer, amit figyelembe kell venni.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Néha vannak olyan téglák, amelyeken sárgás örvények kezdenek kialakulni. Elég ártatlannak fog tűnni, majd bumm! Az egész tégla lilás földszínűvé válik, nagyon bizarr textúrával. Ezt még 2007-ben láttam. A fickó sírt, mert 3 kiló téglája volt, ami így változott. Könyörgött, hogy segítsek neki. Egy mintával dolgozva csak kb. 10%-ot tudtam visszanyerni. Emlékszem, hogy elméletileg azt feltételeztem, hogy valami mangánszennyezéssel lehetett összefüggésben, és hogy az oxidációs lépés rosszul volt elvégezve. Elsétáltam, mert nem akartam, hogy végül az ő problémáit/veszteségeit az én utamra vigye. Mindent összevetve, legyen óvatos a tárolással. Nem akarsz rossz meglepetést.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit!
Szükségem van egy szakértő vagy egy jó amatőr segítségére.
mert a kevert kokaint halszálkás kokainná vagy gyöngyház kokainná kell alakítanom, savas bórpelyhet kaptam.
Csak szükségem van, hogyan kell tudni

Köszönöm minden válaszát
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit!
Szükségem van egy szakértő vagy egy jó amatőr segítségére.
mert a kevert kokaint halszálkás kokainná vagy gyöngyház kokainná kell alakítanom, savas bórpelyhet kaptam.
Csak szükségem van, hogyan kell tudni

Köszönöm minden válaszát
 
Top