Question BMK-szabályozás

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Üdvözlöm! Milyen szabályozás van Európában a BMK 5449-12-7 kapcsán? egy ismerősömnek a vámhatóság lefoglalt egy 6 kg 5449-12-7-es csomagot, majd kb. 2 hét múlva kézbesítették neki. a csomagot elküldték elemzésre felülvizsgálatra.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Attól függ = a jog nem olyan egyszerű, mint azt az emberek gondolják.
Úgy értem - vagyis az, hogy valami nem szerepel a szabályozási listán, nem jelenti azt, hogy nem büntethető érte - minden országnak megvannak a módjai arra, hogy bajba sodorja a legális vegyi anyagok megrendelését = ez azt jelenti, hogy még a legális vegyi anyagok megrendelését is kábítószer előállítására tett kísérletként vagy hasonló bűncselekményként kezelhetik - sok országból sok olyan embert ismerek, akik hozzám hasonlóan üzletet folytatnak, és most börtönben vannak m8.
VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Értem én, de az is bizonyítás kérdése, hogy illegális felhasználásra fogod használni, akár meg is veheted, majd továbbértékesítheted... oké, ha otthon ülsz amfetamin előállításához szükséges vegyszerekkel és laborfelszereléssel, és csak a p2np hiányzik, ami nem illegális, és ezt rendeled haza, akkor persze erős bizonyítékuk van, hogy elítéljenek kábítószer előállítására való előkészítésért.

de ami azt illeti, ha ez bmk 5449-12-7 ez rajta van a kábítószer-prekurzorok valamilyen listáján?
 
Top