Fekete kátrány ópiumból nyersen

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Bevezetés

A heroin ezen formája a diacetilmorfin-acetát, a heroin előállításának olyan terméke, amely nem igényel további acetilezést. Állagában abban különbözik a porherointól, hogy fekete, ragacsos, viszkózus, és a nedves aszfalthoz és a kemény kőzet anyaghoz meglehetősen hasonló textúrájú. Általában Dél-Amerikában állítják elő, és megtalálható az USA nyugati partvidékén.

A fekete kátrányheroin tényleges kémiai tartalma eltérhet a fehér por formájától. A fekete kátrány morfinszármazékok változó keverékét tartalmazhatja, elsősorban 6-MAM-ot (6-monoacetilmorfin), amely szintén a titkos gyártási folyamat során bekövetkező nyers acetilezés eredménye.

Figyelmeztetés!
KQ12DwRmul

A heroin ezen formája bármilyen szövetbe történő befecskendezés esetén a sebbotulizmus fokozott kockázatát eredményezi. A sebbotulizmus végzetes lehet, és a fekete kátrányheroin-használók körében nagyobb arányban vezet amputációhoz és halálhoz. Az anyag állaga miatt (kátrányszerű) nagyobb kockázatot jelenthet a vénák összeomlásának, károsodásának vagy fertőzésének szempontjából. Ez a vénák károsodása a bőr alá és bőrön belüli injekciózás nagyobb esélyét eredményezi, ami ártalomcsökkentési szempontból nem támogatott. Azoknak a felhasználóknak, akik mégis úgy döntenek, hogy befecskendezik ezt az anyagot, ajánlott a biztonságosabb injekciózás útmutatójában található eljárások követése.

Ezek a kristályos fekete kátrányos ópium készítésének lépésről lépésre történő útmutatói. A magok nem ajánlottak ehhez a módszerhez. Ha csak magvakkal rendelkezel, javaslom, hogy készíts teát vagy ültesd el őket! Az utasításokat úgy állítom össze, mint egy receptet, így könnyen olvasható és követhető lesz.

Megjegyzés a morfiumról és a kodeinről: A kodein 68 °C-on (155 °F) és a morfium 82 °C-on (180 °F) aktiválódik, ezért feltétlenül fontos, hogy a hőmérsékletet 60-63 °C (140-145 °F) között tartsuk.

Megjegyzés a főzésről: Ajánlott elektromos sütőt használni ehhez az állandósítási módszerhez
.

Anyagok:
  • 20 g finomra őrölt hüvelyek, szárak és/vagy levelek frissen vagy szárazon.
  • 36 uncia víz (1065 ml)*.
  • 2 feles citromlé (100 ml)
  • Finom fém szűrő
  • Húshőmérő
  • Mártásos serpenyő
  • Lapos aljú üveg sütőedény

Eljárás.

1. Forraljuk fel a vizet és a citromlevet, 63 °C az ideális hőmérséklet
2. Adja a vízhez az őrölt növényi anyagot
3. Hagyjuk főni 1 órán át, időnként megkeverve és ellenőrizve a hőmérsékletet
4 . Egy óra elteltével szűrjük ki az összes növényi anyagot
5. Futtassa át a növényi anyagot még 3-szor a szűrőn, majd tegye vissza a folyadékot a mártásos edénybe
6. Hagyjuk főni további egy órán át
Melegítsük elő a sütőt 63 °C-ra
7. Szűrje a folyadékot az üveg sütőedénybe
8. Tegyük a sütő középső rácsára 8 órára
9. A 8 óra leteltével a sütőedény alján ragacsos ópiumrétegnek kell lennie. Tegye vissza az edényt a sütőbe
10. Kapcsolja ki a sütőt, miközben az edényt a sütőben hagyja & hagyja teljesen kihűlni... kb. 2 órán át
11. 2 óra elteltével kapcsolja vissza a sütőt 63 °C-ra (145 °F), és hagyja, hogy az ópium újra felmelegedjen...ez az a lépés, amely kristályossá teszi
12. Figyelje az ópiumot alaposan, amikor *a réteg kezd légfoltokat kapni és nem tapad az ujjához, amikor megérinti, akkor ez azt jelenti, hogy kész
13. Vegye ki az edényt a sütőből & amíg forró, kaparja fel az ópiumot egy fémkanállal
14 . Gyorsan formázzunk belőle golyót vagy négyzetet, mert ahogy hűl, kristályokká fog alakulni
15. Füstöljük el! Keverd össze egy jointba, szívd el némi marihuána tetején egy tálban, vagy szívd el önmagában egy tálban. A lángot azonban ne érintse közvetlenül az ópiumhoz, a legjobb eredmény érdekében kissé lebegjen fölötte. Ha vízipipát kell használnod, győződj meg róla, hogy nincs benne víz & teljesen száraz
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
A termék hozama 4-5 gramm nagyon jól füstölhető kristályos fekete kátrány.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Üdvözlöm uram, talán hülye kérdés, de meg kell kérdeznem. ez a TEK csak ópium eljárás nem heroin. Acetilálás nélkül nem fekete kátrány heroin, hanem csak fekete kátrány ópium. Vagy nem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Igaza van. A morfium acetilálásához 5-6 lépés között ecetsav-anhidridet adhat hozzá. Állítsa be a pH-t ~3-ra, és egy óra keverés után nátrium-hidrogénkarbonáttal semlegesítse a pH-t ~5,5-6-ra.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Szia J. Patton, köszönjük szép cikkét. Ezt a terméket csak szárított mákgubóból szintetizáltad? A szintézis során nem használtak ópiumot?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Helló, a becenevem G.Patton.
Hogy hívják az ópiumot? Az ópiummák magkapszuláiból nyert szárított latex?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
A szövegek fordításához a Translite-ot használom. Citromlére, citromsavra gondol? Vagy természetes citromlevet használ? Mit ért citromlé alatt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
A citromlé olyan folyadékot jelent, amelyet a citrom gyümölcséből préselnek ki.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Köszönjük a választ és a pontosítást
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
A "Fekete kátrány" című szál címe tehát meglehetősen félrevezető, mivel a "fekete kátrány" a legtöbb ember számára heroint jelent.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nem tudtam, hogy a szárakat és a leveleket is használhatod... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
G. Patton, ismeri ennek a növénynek a botanikai nevét?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Lachryma papaveris vagy egyszerűen csak ópium.
>>Ez a növény a trópusi régiókban nő?
Igen
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Te egy nagyszerű Dude, thx sokat tesó.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 g finomra őrölt hüvelyek, szárak és/vagy levelek frissen vagy szárazon.

Az ópiumnövényre gondol?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne kövesse ezt a technikát. Mindössze annyit kell tenni, hogy csak hüvelyeket használjon, ne szárakat vagy leveleket, mivel ezek nagyobb mennyiségben tartalmazzák a nemkívánatos ópiátokat rosszabb mellékhatásokkal. Törje fel a szárított hüvelyeket, és dobja el a magokat (vagy mentse el őket ültetésre, nincs rajtuk semmi, hogy infitesmally kis mennyiségű ópiátot, amely általában a növény ipari feldolgozásának mellékterméke) a lehető legfinomabb porba őrölje. Tegyük egy üvegbe (lehetőleg csavaros kupakkal ellátott üvegbe), fedjük le IPA-val (a kloroform és IPA 90:10 arányban optimális, de az IPA önmagában is teljesen jó), állítsuk be a ph-t 3,5-re citromsavval, majd rázzuk 10-15 percig, és hagyjuk állni legalább egy órát. Szűrjük le és párologtassuk el, ahogy akarjuk.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Követtem a nagyon egyszerű és jól vázolt receptet, és egy nagyon szép, füstölhető nyers ópiumgolyót tudtam kinyerni... Köszönöm Patton úrnak a könnyen követhető utasításokat!
Nos, van-e tapasztalata a kivont ópiumgumóból morfium hcl előállításával?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Szép! Hány mákot használtál?

Van egy dokumentum, amelyben a morfium nyers ópiumból történő izolálásának folyamata (valamint a további feldolgozás és finomítás, hogy elég magas százalékos heroint kapjunk), ahogyan azt az afgán máktermesztők végzik, nagyon jól dokumentálva és elmagyarázva van.
Én magam még nem próbáltam ki, de a következő hetekben mindenképpen ki fogom próbálni. Talán valaki más is be tud tárcsázni, és tud mondani valamit arról, hogy lehetséges-e és hogyan lehet a kivonási technikát lekicsinyíteni, hogy megfeleljen egy kis ópiumhozamnak egy otthoni termesztésből vagy hasonlóból. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 627

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Helló... Megkísérelte már az extrakciót? I havent még, de gyűjtök több információt, hogy adjon egy lövés... Én volt valaki válaszolt a post : Morphine hcl nyers ópiumból, de ez egy kicsit nehéz megfejteni!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Szia és köszönöm!!! Jól füstöl, ha némi cannabisszal keverve és óvatosan a tűzzel melegítve...Kellemes kellemes relaxáló buzz és kellemes íz...Itt van, amit használtam a golyó elkészítéséhez (kb 4 gramm) Mindent felaprítottam, leveleket, szárakat és hüvelyeket és vízzel és kb 1/2 citrommal felöntöttem...Ph 3,5 és 4 körül volt....
Csak hagytam fedetlenül főni néhány órán át, éberen figyelve, hogy a hőmérséklet soha ne menjen 60C fölé...Nedves ruhán átszűrtem és addig facsartam a ruhát, amíg nem jött ki több lé...Visszatettem a növényi anyagot a cserépbe és megismételtem az eljárást...A végeredmény valószínűleg kb. 1 liter igazán sötét lé lett...Ennek csak a felét pároltam el (megint csak soha nem haladta meg a 60C-t), hogy megkapjam a 4 g-os golyót...A maradék levet félretettem, hogy este a sörömbe öntsem!!!
VL0KY8iRcq

Egy másik érdekes dolog, amit felfedeztem, hogy veszek néhány szárított hüvelyt, ledarálom őket, és 99%-os izopropil-alkoholban áztatom őket néhány órán keresztül...Szűrés és az alkohol elpárologtatása után egy nagyon gyógyszerszagú és ízű maradék maradt...Talán egy kicsit olyan szagú, mint a kodein? Mintha egy frissen bontott üveg tablettát szagolnánk?
Ezután a maradékot vízzel lemostam és nagyrészt feloldódott...leszűrtem a vizet és ami maradt az a bal oldali üvegben és felespohárban van...Bárcsak tudnám, hogy milyen alkaloidákat tartalmaz! Egy shot és egy citromlé facsarás után határozottan érzem a hatását, nagyon kellemesen!
A középen lévő üvegben csak az egyenes hüvelylé van, a jobb oldali pedig a fenti képen látható egész növényből....
Megint csak szeretném tudni az egyes keverékek alkaloidtartalmát és azt, hogy hogyan lehet szétválasztani a tebain, a kodein és a morfiumot...
Ah, ez mind szórakoztató kémiai kísérletezés és kutatás, rite!

Azt hiszem, én is megpróbálok egy nano méretarányú változatot csinálni az általad küldöttből... meglátjuk, mi sül ki belőle... és igen, jó lenne, ha mások is beszólnának vagy adnának egy esélyt!
Egészségedre!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Személy szerint nagyon szívesen megnézném ezt a kiadványt. Ez sok problémát megoldana számomra. Ez jól néz ki és jól hangzik @Zippy53! Megkérdezhetem, hogy személyesen felügyelted a termesztést, vagy hogyan lehet beszerezni az alapanyagokat? Északi éghajlaton élek, konkrétan Boston közelében - nem feltételezem, hogy ezeket szezonálisan a szabadban lehet termeszteni? Van egy-két LED-es lámpám a marihuána termesztéséhez, ez nem lehet probléma, hogy egy-két mákot a szekrényben tartsak? Mennyi ideig tart a csírázástól a betakarításig? Van megbízható vetőmagárus a környéken? Valószínűleg az erowid-on találok információt a termesztéshez, ha itt nem...
Előre is köszönöm, hogy szórakoztatjátok buta kérdéseimet. Minden jót kívánok.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Lehetséges-e az elektromos sütőn kívül más módszert is alkalmazni az oldószer eltávolítására? Milyen módszert javasol?

 
Top