Question A legjobb nagyszabású szintézis (+100kg) az amfetamin P2NP-ből történő előállításához

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
P2NP-ből szeretnék ipari méretekben amfetamint előállítani, és szeretném tudni, hogy mi a legjobb útvonal.
Köszönöm mindenkinek!!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
A legjobb út a vevők megtalálása először. biztos vagyok benne, hogy nem is próbálja meg az 1 grammos skála elkészítését.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Egyetértek. Megtanultam, hogy mindenki Kgs metet akar készíteni, amikor megkapja a gondolatot, csak hogy rájöjjön, hogy "Oh shit ez valójában nem olyan olcsó, mint gondoltam, különösen azért, mert fogalmam sincs, hogy mit próbálok csinálni, és 3× drágább eljárásokat kell felhasználnom, csak azért, mert a legjobbat túl bonyolultnak találom".

Az emberek gyakran figyelmen kívül hagyják az edényméretet is, csak hogy rájöjjenek, hogy "Ó, basszus, ha ezt és ezt a mennyiséget akarom elkészíteni, akkor 20 L+ lombikra van szükségem, ami 4-10× annyiba kerül, mint az 1L-es változat." Bónusz egy "Ó, basszus, még ha meg is van a lombik, akkor is kell egy 20 L-es fűtőköpeny, ami szintén ugyanannyiba kerül".

Nem mondom, hogy ez lehetetlen. Vannak emberek, akik megcsinálták, talán én magam is megcsináltam már? Ki tudja 🤩... Mindegy, csak azt mondom, hogy az emberek 99,9%-ának szó szerint nincsenek meg a forrásai ehhez, és valószínűleg soha nem is lesz.

Úgy értem, hogy mindannyian azt hiszik, hogy az első húzásukkal egy kiló amfetamint fognak csinálni, de valójában nincs ilyen labor anélkül, hogy először kis mennyiségeket készítenének és azokat eladnák. Komolyan vagy van pénzed ilyesmire, de túl öreg vagy ahhoz, hogy ne tudd, vagy még élvezd is a drogot, amit csinálsz, vagy nincs pénzed (hiszen hiszed vagy sem, enni/inni kell, közüzemi számlákat fizetni, az autódat...) yk. Szóval kis összegekkel kezdesz és lassan felkapaszkodsz a csúcsra. De pénz nélkül nincs labor. És ha nincs labor? Nincs termék. Ez ilyen egyszerű, emberek. 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
És hogy ne becsüljük alá a titkos kémikusok erejét, de bro nem sétálhat be csak úgy egy vegyipari beszállító raktárába, és nem vehet 50 liter benzaldehidet kérdés nélkül. Engedélyt kell bemutatnod, megalapozott magyarázattal, hogy mire akarod felhasználni. Túlzásba esve elég jól ki tudod magad beszélni ebből a szarból, de mint mondtam, ha fogalmad sincs, mibe keveredsz, és ezt csinálod, akkor elég hamar le fogsz bukni. Még ha úgy döntöttél is, hogy benzil-alkoholból készíted el a saját benzaldehidedet, ez még rosszabb lesz, mivel az emberek közvetlenül metamfetamin előállítására használják. Még ha valami nem is prekurzor, akkor is tudják, haver, tudják, hogy az emberek mire használhatják, nem teljesen idióták.

A Breaking Bad egy nagyszerű sorozat, de ez a rész a prekurzorokkal kapcsolatban nem jó. Mondjuk úgy, hogy "túltelített", hogy könnyedén jelezzük. Mintha KIZÁRÓLAG nem sétálnál ki egy hordónyi fenilecetsavval, mint a sorozatban. Az csak kitaláció. Ezért van ez egy tévéműsor. A szórakoztatásért. De hé, nagyon vicces. Elég szórakoztató ahhoz, hogy ez a fórum is belemerüljön a lábtörlőjébe lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem könnyű munka, higgye el nekem, minden egyes nap, amely eltelt, egyre inkább meggyőződöm arról, hogy jobb néhány napot dolgozni "szakácsként" egy komoly csoport számára, mint saját helyed van, nehezebb, mint az emberek gondolják.
Nyilvánvalóan nehéz profi módon és biztonságban csinálni, amatőr módon csinálni és börtönbe kerülni könnyebb és kevésbé nehéz, ez tény ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Igen, ember, mesélj róla!

Nem is olyan régen kezdtem igazán értékelni még azt a munkát is, ami a laborban nagy mennyiségű bárminek az elkészítésével jár. Legyen szó gyógyszerekről vagy bármilyen más érdekes vegyületről. A kémia iránti őszinte szeretetem volt az, ami miatt folytatom.

Amikor szarul érzem magam, és fel akarom adni, csak arra gondolok, hogy mennyi mindent tanultam az út során, és hogy ez alapvetően segítette a kémia egészéről való tudásomat. Végül elértem egy olyan pontra az életemben, ahol ez már nem volt munka. Ennek semmi köze nem volt a drogokhoz. Hirtelen csodálatos emberek vettek körül egy csodálatos laborban, csodálatos szenvedéllyel. Rájöttem, hogy amit csinálok, az már nem csak egy projekt vagy elhivatottság, hanem valódi kutatás ritka vegyületekről, amelyekről sokan még csak nem is hallottak, vagy nem is látták saját szemükkel.

Bárcsak ne korlátoznák értelmetlen szabályok és korlátozások azt, amit csinálunk. Bárcsak ne cenzúráznának minket abban, hogy azt mondjuk, amit akarunk, azt csináljuk, amit akarunk, azt vesszük, amit akarunk. Nem vagyok anarchista. Nem hiszem, hogy mindannyiunknak meg kellene ölnünk egymást jelentéktelen dolgok miatt. De hiszek az igazi szabadságban. Néhány ember, akit ismerek, és néhányan a BB fórumon is nagyon tehetséges egyéniségnek tűnnek számomra. Gondoljatok csak bele. Mindannyian ebben a korlátozott környezetben dolgozunk, ahol folyamatosan ellenőrzik, hogy mit csinálunk. Mégis sikerül olyan vegyületeket szintetizálnunk, amelyekről korábban nem hallottunk az államilag finanszírozott laboratóriumokban, amelyek gyakran maguk is nehezen tudnak ilyesmire vállalkozni (és ez személyes tapasztalatokon alapul).

Kívánom, hogy eljöjjön a nap, amikor véget vetünk ennek az őrületnek, és megértjük, hogy az emberek és a drogok közötti kapcsolat szimbiózisban, felesleges erőszak nélkül is létezhet.

Én vegyész voltam, mielőtt drogokat készítettem. De csak akkor kezdtem el igazán élni ezt a csodálatos, kalandokkal és szeretettel teli életet, amikor elkezdtem drogokat gyártani. Ha képes vagyok a vegyület előállítására, anélkül, hogy kárt tennék magamban vagy másokban. Az enyém. Nem számít, hogy mit mondasz nekem, vagy hogyan próbálsz manipulálni a szaros történeteddel arról, hogy hogyan tettem tönkre emberek életét. Tudod mit látok? Valódi, valódi embereket, akik a szemembe néznek és megköszönik, hogy megtapasztalhatták ezt. Hagytam, hogy megtapasztalják a szeretetet és az igazi boldogság érzését. Biztonságos módon, anélkül, hogy ártottak volna maguknak a tisztátalan szaros drogokkal, amiket a termékem előtt láttak az utcán.

Baszd meg a drogok elleni háborút. Baszd meg a bűnüldözést és minden tisztet, aki támogatja ezt a baromságot. Éljetek szabadon emberek. Ne hagyjátok, hogy bárki is rávegyen titeket az ellenkezőjére.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Gyönyörűen kifejezve barátom.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
A legjobb módja a közvetlen vásárlás (p2np)
Minőségi p2np-t tudok biztosítani
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Mivel elbasztam a nagy szintézist, hogy 100kg terméket kapjak, 5-10x kisebbet csinálok, mert problémák voltak a hőmérséklettel/reakcióval, és a mai nap óta sírva sírok az elveszett vegyszerek miatt. :(
 
Top