Question Az amfetamin eladások az USA-ban tapasztalható stimulánshiány miatt emelkednek?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Abból, amit megértem, az amfetamin nyereség egyfajta béna a methez képest, de az ember mindenki itt az USA-ban az összes előírt stimulánsból kifogyott... Az emberek a mi nyakunkon lévő gyártókhoz fordulnak? Ez egy jó alkalom, hogy felszálljunk a titkos amfetamin vonatra?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ha nem keres pénzt az amfetaminból, akkor rosszul csinálja. Abszolút lehet egy halom, ha a termékét a minőséghez viszonyítva árazza, amit nyújt. Nekem személy szerint magasabbak az áraim, mint a konkurenciának, de az emberek azért jönnek hozzám, mert a termékem mindig az, amit mondok, és tudják, hogy ez a legjobb. Tudják, hogy kevesebbet kapnak, de a magas érték nagyobb értéket képvisel számukra és a pénztárcájuk számára. Azt is tudják, hogy ez az a cucc, ami megtöri a tűrőképességüket, amennyire csak lehet. Ha megfelelően csinálják és tiszta, hatásos amfetamint állítanak elő, az emberek egyszerűen nem akarják többé ezt a mocskos szart. Általánosságban igen, azt lehet mondani, hogy az amfetamin iránt kisebb a kereslet kifejezetten az USA-ban, de van rá piac, különösen az EU-ban. Vannak emberek, akik csak amfetamint akarnak, metamfetamint nem.

Még ha kis mennyiségben, jól optimalizált szintézissel állítanád is elő, akkor is olyan kevés pénzből és alapanyagból olyan sokat tudnál előállítani, hogy vitathatatlanul nehéz lenne nem profitot termelni. Ha jó, képzett vegyész vagy, és tudod, hogy valójában neked van a legjobb szintézised a lehetőségeid között, és az emberek még mindig panaszkodnak az árra, egyszerűen ne add el nekik.... Menj tovább valaki máshoz. Vannak emberek, akik a minőséget a mennyiség helyett megértik, még a drogok világában is.

Úgy tűnik, hogy az emberek meglepő módon figyelmen kívül hagyják ezt, mert "valamit" kapnak, de nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy kitaláljuk a legjobb utat és lehetőségeket minden egyes lépésnél, amit a szintézisben teszünk. Higgye el, ha optimalizálja a szintézisét, sok pénzt fog keresni.

Nem szabad hagynod, hogy az emberek így tiszteletlenül bánjanak veled és a termékeddel, amikor fogalmuk sincs az ilyen dolgok gyártási műveletének összetettségéről.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Tehát ive mindig csak magamnak készítettem, ive sok mindent készítettem magamnak, csak azért, hogy kísérletezzek, de már fontolóra vettem, hogy egy kicsit szintet lépjek, és kihasználjam ezt a hiányt. Soha nem adtam el.... Im főiskolán most bár, 34 éves megy vissza, természetesen im megy a mester kémia, de nehéz élni manapság, és megy a főiskolára, mert milyen istenverte drága minden.... Ezért a kérdés, hogy az amfetamin önmagában tényleg jövedelmező. Nem akarok metamfetamint vagy bármilyen N-metilált típusú dolgot csinálni... Inkább amfetamin, meszkalin, TMA-2, stb. Mindenesetre köszi, értékelem a választ, ez mind nagyon hasznos információ.

De meg kell kérdeznem, mit teszel azért, hogy a tiéd a többihez képest a legjobb legyen? Csak a racemátot oldod fel Leavo-ra? A freebase-t desztillálod?
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
A vásárolt nyersanyagokat egyszerűen feldolgozzák.
A nyereség elérheti az 1000%-ot.
 
Top