Valaki szeretne együtt vásárolni higany-nitrátot? (Csak Európában)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mindenekelőtt. Kérjen elnézést az adminisztrátoroktól, ha ez nem a megfelelő szakasz.


Azt hiszem, ugyanabban a helyzetben vagyok, mint sokan közületek, és vegyész gyakornok vagyok, hogy szintetizáljam a saját gyógyszereimet. Az egyik szükséges anyag a Speedhez a higany-nitrát, amit kissé nehéz beszerezni (bár mindig lehet venni pár hőmérőt, amivel megpróbálhatod elvégezni az amalgrammot).


Találtam néhány elég megbízható szolgáltatót Indiában, igen jó hírű cégeknél. A probléma az, hogy az onnan érkező szállítmányok kissé drágák. Sikerült találnom higany-nitrátot (II) 700 dollárért egy 500 g-os üvegért. Ami nekem sok (csak 0,1-et használnak fel a fórum oktatóanyagának elkészítéséhez).

Az az elképzelésem, hogy talán 3 ember között szervezhetnénk egy rendelést, és így olcsóbban jutnánk valamihez. Azt mondták nekem, hogy a szállítás elég gyors és 1 héten belül megkapnám. És akkor el tudnám küldeni borítékban (csak Európa)

Ha érdekel akkor felvehetjük veled a kapcsolatot Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ha van legalább néhány ember, aki hajlandó befektetni ebbe, akkor az egészet kifizetjük. Így megnézzük a szállítót, majd hozzáadjuk itt a listához. A felhasználók pedig visszafizethetik nekünk, ha megkapják.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Várj, valaki megnézné ezt a https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170 címet?
Azt hittem, hogy megtaláltam, de amikor hallom, hogy megvásárolja az indiai beszállítótól, akkor én,m megállok, hogy biztos legyek benne. Ez egy polisch weboldal, ahol a legtöbb reagenseket fogok vásárolni a mefedron szintézishez, de kerestem a speed reagenseket is, az ár 57 zł 5g-ért, tehát valami 12$ körül van.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ez nagyon jól néz ki, és mindenekelőtt Európán belül! Talán jobb megoldás, mintha Indiából próbálnánk importálni. Köszönöm.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Beszéltem velük, és azt mondták, hogy nem szállítanak Lengyelországon kívülre. kár érte.


Ismer még több ilyen típusú oldalt?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Igen, tudom, hogy még egy oldal, de nagyon drága 100g akarnak 118$ és 67$ mert a szállítás az Egyesült Királyságba, de én beillesztem neked https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 és azt akartam kérdezni, ha ez tényleg olyan nehéz, hogy higany-nitrátot kapni az Ön országában mindig azt hittem, hogy Lengyelországban nagyon nehéz kapni bármilyen reagensek
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Igen, ezt én is láttam a pol-aurával. Küldtem nekik egy e-mailt, de még mindig nem válaszoltak.

Mindenesetre azt hiszem, találtam egy kapcsolatot Lengyelországban, aki meg tudja venni ott és elküldi Spanyolországba.

A 150 € lehet, hogy kicsit drága 100g-ért, de a higany-nitrát hozama az amalgramm szerint az itteni videóban 0,1*7g amfetamin. Ez kb. 70g amfetamin minden gramm higany-nitrátra. Szerintem ez egy több mint elfogadható teljesítmény.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Esetleg meg tudná osztani az indiai forrást? Szeretném megkérdezni tőlük, hogy hajlandóak-e Észak-Amerikába szállítani, köszönöm.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ha Spanyolországból származik....miért nem vásárol higany HCL-t? sok webes értékesítés van... creeme...
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hé, engem érdekel! Kérem, tudassa velem PM-ben, ha van egy közös vásárláshoz
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kérem, hogy ne keresse meg a nagyobb vegyipari vállalatokat saját e-mail címével vagy bármilyen módon, amely személyesen Önre vezethető vissza. Gyakran kötelesek minden gyanús megkeresést jelenteni a rendőrségnek. Magánszemélyeknek pedig amúgy sem ad el egyikük sem.
 
Top