Question bárki tud tanácsot adni újoncoknak, akik szeretnék elkezdeni a gyártást.

velukatr13

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Üdvözlök mindenkit! Először Im él kelet-ázsiai, így Im szegény angolul.
Im egy csaj most, de Im nagyon kétségbeesett
Kerestem egy csomó dolgot, amit csinálhatok ezekben az időkben, tudtam, hogy ez a munka mindent figyelembe véve megfelel nekem. de nem rendelkezem semmilyen knowledges...
Az én országomban nehéz vásárolni chemicial anyagot,És hol szoktál több nehezen beszerezhető anyagot beszerezni??? És ha csak megnézem a videót és megcsinálom, valaki megsérülhet, ezért először kezdjem el a szerves kémiát???
és minden jó tanácsot szívesen köszönöm, hogy olvassa barátok
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Olvassa el és olvassa el, valamint kutassa fel azokat a vegyi anyagokat, amelyekkel dolgozik/dolgozott.

ha szintézist végez, viseljen laboratóriumi védőfelszerelést és teljes arcú légzőkészüléket/kesztyűt sok szellőztetést.

ne a saját konyhájában végezze 👌
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Fogadjunk, hogy van néhány alapvető dolog, amit feltétlenül tudnia kell, mielőtt elkezdené a gyakorlati végrehajtást, valamint vannak a legtöbb, amit menet közben tanul meg, de az elsőnek ki kell találnia számos olyan dolgot, amelyet magadnak kell dokumentálnia, majd újra megkérdezni. először nem vegyészként kell gondolkodnia, és olyan szuff, mint "ne feltételezzen nagyobb tűzveszélyt, mint amit képes vagy eloltani", így eljut a természetes kérdéshez: "tudom-e, hogyan kell használni a tűzoltó készüléket?". Azt hiszem, így a legtöbb veszélynek azzal a bizalommal nézel szembe, hogy valamennyire felkészült vagy (ami valóban nem lehet igaz minden alkalommal, amikor elkezded, a meglepetések a következő "oktató", akivel fel kell vizetned). Egészségedre!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Biztos vagyok benne, hogy a legjobb módja lesz csak a kémia tanulása,l ha megteszi, akkor ismeretekkel rendelkezik arról, hogyan kell saját maga készíteni a berendezéseket, hogyan kell használni és hogyan kell a reagenseket az alapvető vegyületekből szintetizálni.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Sok újonc info van a fórumban (mint az első labor) Úgy hangzik, mintha a szükséges anyag beszerzése lehet probléma neked, bár?
 
Top