Question Anabolikus-androgén szteroidok (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mivel ez a fórum sok vegyész és szakember, úgy gondolom, hogy az AAS témát nem szabad alábecsülni. Észrevettem, hogy itt csak a témával kapcsolatos hozzászólás van.
Van valakinek tapasztalata az AAS földalatti laborral kapcsolatban? Főzési eljárással, minőségellenőrzéssel vagy "márkákkal"? Biztos vagyok benne, hogy tudnánk segíteni egymásnak.
Kérem, nyugodtan ossza meg kérdéseit és tapasztalatait ebben a szálban.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Igen, ez egy nagyon egyszerű folyamat, először ismeg kell forrást a raws Kínából
teszt. enanthate az, amit először akarsz kapni, és kb. 75% -a minden szteroid felhasználó bevitelének. 95% -a
az intermuszkuláris injektálható szteroidokat nagyjából ugyanúgy főzik, mint egymást, egy kicsit több vagy kevesebb benzil-benzonáttal, benzil-alkoholt adnak minden literhez ugyanabban a mennyiségben
minden alkalommal, mivel ez arra szolgál, hogy megállítson bármit, ami növekszik az oldatokban, miután palackozzák őket a használatra (pl. baktériumok)
szükséged lesz egy buchner-lombikra, vákuumszivattyúra, kerámia vagy műanyag szűrőtölcsérekre, szűrőpapírra a tölcsérekhez, amelyek az olajat emberi injekciós minőségűre szűrik, ami valami hasonló .02 um szűrőpapír, attól függően, hogy milyen mennyiségeket fogsz készíteni, attól függ, hogy mekkora tölcsérre és buchenerre lesz szükséged, találtam, hogy a rozsdamentes acélban főzzük, hogy jó legyen, akkor keverheted a konyhai keverőeszközökkel egy habverővel, és egy választott fűtőforrással, egy indukciós főzőlap egy jó olcsó hordozható főzőeszköz, egy nagy rozsdamentes acél tál lapos aljával, hogy érintkezzen a legtöbb vagy minden indukciós felülettel a tűzhelyen, az indukciós tűzhely csak akkor működik, ha az olaj a tálban van, mielőtt bekapcsolod a hőt. A nyersanyagokat egyszerre lehet hozzáadni az olajhoz, és a benzileket is.
tudassa velem, ha tovább szeretne haladni ezzel a módszerrel, és később beírom a többit is.
 
Top