Question Amfetaminolaj konzisztencia

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Szóval tegnap végeztem egy kis kísérletet.

Kinyitottam az amfetaminolajom desztillációját, amit ezzel meam, hogy.

Egy nagy főzőpohárba öntöttem az amfetaminolajomat, füstölő alá tettem és elkezdtem az ipa lepárlását.

A forráspont ~84c-nél kezdődött és amikor 90 fölé ment leállítottam akkor az összes ipa elpárolgott.

A kérdésem az lenne, hogy az amfetaminoil állaga olyan mint a suryp és nagyon szúrós.

A színe világos átlátszó sárgából nagyon sötét tölgyviskóvá változott.

Valaki, akinek van első kézből származó tapasztalata vákuumdesztillált amfetaminoillal, azt mondaná, hogy ez nagyjából így hangzik?

Üdvözlettel
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Valószínűleg az izopropil-alkoholban lévő piszkos amfetaminbázisra utal.
Ha a reakció után kivette az ips+amint, és csak az ips-et párolta el, akkor piszkos bázist kapott.

Persze, ha amfetamin sókat kaptál, akkor a szennyeződés nagy része az alkoholban és az acetonos mosásban maradt.

Ahhoz, hogy desztillált bázist kapj, frakcionáltan kell desztillálni a bázist. Az amfetaminolajat vízgőzzel lehet desztillálni.
Ha nincs pontos frakcionált desztilláló berendezése, de szeretne tiszta, közel 100%-os amfetamin tartalmú olajat kapni, akkor a szennyezett olajat vízben kell feloldani, és a PH szintet 5,5-6-ra kell állítani, majd nem poláris oldószerrel kell öblíteni. Ezután lúgosítani és szelektálni kell az olajat, extrahálni és elpárologtatni az extrakciót.
Egyesítse az összes olajat, és desztillálja vízgőzzel vagy vákuummal.
Miért végezzük a sav-bázis extrakciót?
Mivel a bázisa nem csak amfetaminolajat tartalmaz, hanem más olajokat is, amelyeket az A olajjal együtt desztillálnak, a végén finomított szennyeződéseket és némi amfetamint fog kapni, és az olaj összetétele nem fog megfelelni a kívánt tisztaságnak.
A legtisztább amfetamin bázis egy majdnem tiszta, enyhén halszagú olaj.
Minden más szag, ha jelen van, a termék bomlása vagy szennyeződések.
Ne tárolja az amfetaminolajat levegőn, a levegőn karbonáttá oxidálódik.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Megduplázom, amit Hank mondott a színről, elég sok időbe telt, amíg az olaj kétszeres desztillálásával viszonylag tiszta amfetaminhoz jutottam, és a színe fehér/átlátszó. Még sárgát sem találok benne.

Az olajok desztillálásához a rövid út nagyszerű, előtte léghűtőt használtam, mivel a szobahőmérséklet bőven elég az olajok gőzeinek kondenzációjához. Minél nagyobb a berendezés, annál több a veszteség, kivéve persze ha kilószámra csinálod az A-olajat. Csak egy példa a veszteségre, egyszer egy 1l-es lombikból kb 40ml olajat desztilláltam, kiürítettem amennyit csak tudtam az utolsó cseppig és gondoltam kiöblítem valami savas itallal nem kár a falra ragadt olajért. Megittam kb. 1/3-át maximum és nagyon erős rohamot kaptam, alapvetően túl sok volt a szó minden értelmében.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Köszönöm a választ, nagyon kidolgozott, nagyra értékelem.

Nekem is van hozzáférésem a frakcionált desztillációhoz vákuummal, de véletlenül eltörtem a Liebeg-hűtőmet, ezért várok egy újat.

Ennek oka az, hogy szerettem volna megnézni, mi történik, ha nyitott tartályban desztillálnék, a vákuumos desztillációhoz képest.

Üdvözlettel
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Liebeg vákuum claisen végződésű Liebeget használ? Ha igen, akkor az oszlophossza túl nagy lehet.Az illékony olajok rövid út alatt jól desztillálnak.
 
Top