Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló, keresem, aki tud segíteni nekem az amfetamin készítésben, fizethetek a tanításért, aki megmondja nekem, hogyan kezdjem el csinálni az első lépéstől a végéig.

Köszönöm!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ha valaki pénzt fogadna el Öntől, az szabályozott anyagok gyártására irányuló összeesküvésnek minősülne.
Az olyan oldalak, mint; az Erowid, a rhodium archives, a hive archives, a drugs-forum, a vespiary, a science madness, és itt van egy hegynyi forrás és módszer. Rossz ötlet, és a legtöbb helyen nem megengedett, hogy kanállal etessünk valakit, mert nem tettünk elég erőfeszítést, hogy megértsük a benne rejlő veszélyeket. Az emberek ingyen válaszolnak a kérdéseidre, de neked kell elvégezned a kutatást, hogy eljuss a kérdésekhez. Vannak amfetamin szintézis videók az oldal videó részében, hogy elkezdhesse. Sok szerencsét! 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Amikor elolvastam az első sort, szomorúan láttam, hogy ez csak egy olyan webhely, mint az összes többi, rossz értelemben. De folytattam az olvasást, és tudom, hogy ez a legjobb hely. Köszönöm, hogy meghívott engem
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az összes ember közül, akinek segítettem, egy maroknyi ajánlott pénzt, és pontosan 1 valóban elment, és küldött nekem egy lil' valamit az időmért és erőfeszítésemért.Azt tanácsolom mindenkinek, aki elfogadja az ilyen jellegű megállapodásokat, hogy előre kérjen fizetést.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Sajnálom, hogy csak Sudafedben fogadok el fizetést, idén megkapta a 2 dobozát? Busszal megyek a gyógyszertárba, van igazolványod?
 
Top