Question Amfetamin égő az orrban

papug

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm!
Nemrégiben vásároltam egy helyi beszállítótól gyorspasztát. A paszta édeskés alkoholos szagú volt. A paszta megszáradt, de az édeskés szag megmaradt. A por nagyon jól működik, 50-100 mg-os adagok elegendőek. Csak egy probléma van. A por nagyon égeti az orrot. Ezért csináltam egy tesztet. 100 mg-ot feloldottam 10 ml vízben. Könnyen oldódott, mikroszkopikusan zavaros, szinte átlátszó. Megmérjük a pH-t: 10! A magas pH valószínűleg az orrégés oka. És most a kérdés: mi romolhatott el? Lehet-e csökkenteni otthoni módszerekkel?
Üdvözlettel
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Víz és amfetamin-szulfát A pH-értéket 50%-os nátrium-hidroxiddal legalább 12,5-re állították be.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Oldjon fel mindent desztillált vízben. Használjon minél kevesebb vizet. Segít felmelegíteni a vizet. Tegye a fagyasztóba körülbelül egy órára. A koffeintartalom láthatóvá válik, így egy részét kiszűrheti. Vizsgálja meg újra a PH-t. Bármi, ami 4 fölött van, adjon hozzá néhány csepp HCL-savat, jól összekeverve, amíg a PH le nem csökken 3-4-re. Ezután adjunk 1/2 térfogat DCM-et vagy petróleumétert a vízhez, és jól keverjük össze. Az oldószernek tisztának kell lennie )vízmentes). Extraháljuk az oldószert. Ha dcm-t használunk, ez lesz az alsó réteg. Az éter lesz a felső réteg. Használjon cseppentőt, vagy szeptikus tölcsért. Az üveg mindig jobb. Ha a vízréteget leválasztotta, végezzen sav-bázis extrakciót. Nagyon világos utasítások vannak itt, ha nem ismeri az ABE-t.
 
Top