A metilfenidát szintézisének módjáról

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Hello srácok, szeretnék megosztani néhány tapasztalatot a Ritalinról.Elnézést kérek a rossz angolomért és a kevesebb tapasztalatért.Nemrég sikeresen szintetizáltam metilfenidátot a Ritalin savból.Ez egy egyszerű módja.
Először is, 75 gramm Ritalin savat hoztam Kínából, mert ez legális anyag, és senki sem fogja észrevenni.
Aztán készítettem 500ml metanol-hcl oldatot egyszerű módon, csak hidrogén-kloridot vezettem a metanolba, amíg telített.Ne használja a vizes oldatot, mert csökkenti a hozamot, vagy a reakció nem fog megtörténni A környezet szárazvá tétele fontos.Használhatja a molekulaszűrőt, hogy kiszárítsa ezeket.
Keverjük össze ezeket egy palackban reflux kondenzátorral erős keverés mellett.Fűtés a rm 40-45 fokos, mert a magasabb hőmérséklet hagyja, hogy a metanol és a hcl reagáljon és növelje a vizet.A Ritalin sav csak részben oldódik, de ne aggódj, hogy. A reakció meg fog történni, és az összes sav feloldódik.
Két nap múlva a reakció.A só megjelenik.Tegye a rm és a só egy meleg helyre, hogy elpárolog az összes oldószer.Szárítsuk meg a rm és átkristályosítani használjon vizet.Ne melegítse a metilfenidátot a szárításhoz.
A megfelelő dózisban a hatás sima és békés talán azért, mert ADHD van.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hé, hogyan találhatok egy ritalin sav szállítót Kínában ?
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Találtam egy wuhani céget. néhány cég képes előállítani. megtalálhatja őket a kémiai könyv nevű oldalon. azt is megtalálom, hogy az Alibaba-n is árulják, csak keresse meg a cas19395-41-6 (α-fenilpiperidin-2-ecetsav) keresőt.
 
Top