aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Nagyon szeretném, ha nem jutnánk idáig, de elvesztettem a türelmemet.

Az elmúlt néhány hónapban az Aaronstevens-szel üzleteltem.
Ami azt illeti, az aaronstevens volt az első online kereskedő, akivel üzletet kötöttem.
és elég sok sikeres üzletet kötöttünk.
Még akkor is, amikor a termékek nem jelentek meg, habozás nélkül újra szállított.

De...
Néhány hete 1 kg-os speed rendelést adtam le track&trace szállítással.
nem kaptam meg a track&trace-t, és csak a termék fele érkezett meg.
panaszt tettem nála és megegyeztünk a hiányzó 500g újraküldésében.
pénteken (szeptember 29-én) további kg speed pasztára adtam le rendelést, amelyet a hiányzó 500 g-mal együtt kellett volna elküldeni.
Amikor a fizetést teljesítettem, nem hallottam felőle, és több platformon is próbáltam kapcsolatba lépni vele.

Azt a tájékoztatást kaptam, hogy néhány nappal ezelőtt postázott.
Ezért ma reggel felvettem vele a kapcsolatot az új proton mail fiókján, és választ kaptam, de ez egy rövid beszélgetés volt, és azóta nem hallottam felőle.

Mindenkinek azt ajánlom, hogy egyelőre ne adjon le semmilyen megrendelést.
Remélem, hogy ez az egész csak egy nagy hiba, és találunk rá megoldást.
mert eddig nagyszerű tapasztalataim voltak az aaronstevens-szel... eddig.

Folyamatosan tájékoztatni fogom önöket.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Barátunk kérjük, küldjön nekünk egy másik e-mailt, hatalmas új e-mailek hulláma volt, miután az egyik tagunkat letartóztatták, kérjük, legyen türelmes, amint lehet, válaszolunk Önnek. Köszönjük a megértést.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
a körülbelül 5 héttel ezelőtti megrendelésem még mindig hiányzik dont akarok vádolni senkit vagy így még, de a közelmúltbeli események nagyon furcsa, valamint a hosszabb ideje fennálló megrendelések még mindig egy nagy "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Ahogy hallottam, az aaronstevens fiók mögött álló fő felhasználót letartóztatták, miért nincs erről még bejelentés? Szerintem a közösségednek tudnia kellene, vagy talán te akarsz előállni az igazsággal, hogy mindenki abbahagyhassa a találgatásokat.

Figyelmeztetted az e-mail listádat, hogy a régi e-mail címed kompromittálódott, de a BB-n mégsem mondtál semmit erről a tényről. Észrevetted, hogy az összes ügyfeledet doxxed egymásnak azáltal, hogy az e-mailt egyszerre küldted ki az összes címzettnek?? Legalábbis a mail címüket. Nagyon rosszul néz ki, ahogyan az ügyfeleik érzékeny adataival bánnak.

Nem hiszem, hogy a bizonytalanság pozitívan járul hozzá az ilyen helyzetekhez. Jöjjenek ki és tegyék világossá, hogy mi folyik itt.

A BB-nek kereskedelmi tilalmat kellene bevezetnie az ilyen helyzetekre, amíg aaron tisztázza a dolgokat!!! Még ha az ügyletek a letéti letéten kívül is voltak, a számla fő tulajdonosát állítólag letartóztatták, ez egy olyan helyzet, amivel nem szabad játszani.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
13
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Kíváncsi vagyok a nagyszerű történetre, amit ezúttal őszintén szólva hallani fogunk, kezd elszomorító és fájdalmas nézni, ahogy ez a fickó folyamatosan hazudik a közösségének!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Reméljük, hogy nem tud mindent felfedni, WTF. 4 héttel később 25 szaros savas tablettát kaptam, nem tudom felfogni ezt az egészet! Még mindig szükségem van egy cid eladóra, aki nem fog átverni! DM ONLY Please
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Már 4 hete várok az enyémre és semmi, már azon tűnődtem, hogy én vagyok-e az egyetlen. Gondolom, nem.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Nekem több mint 5 hét... még képet is küldött a csomagról, rajta a nyomon követési számmal...
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
szép az idióta elfogadja az üzleteket, amikor tudja, hogy nem tud teljesíteni
Én legalább letétbe helyeztem és visszakaptam a pénzem, mínusz a díj.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Üzenetet küldtem az adminisztrátornak, és közöltem, hogy minden régi megrendelést törölni kell.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
hol van a rendelésem? rendeltem 100g kokaint csak 98,5g-ot kaptam heroint rendeltem valentino kartellből és még mindig nem kaptam meg, hogy még????? már üzentem neki a session. keresztül e-mailek nem válaszolt !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mostanra már össze kellene állítani egy listát az általa átvert összes pénzről... Sajnálom, testvér.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Ez a szál jó példa lesz arra, hogy miért lesz kulcsfontosságú a kényszerített letétbe helyezés a platformok számára, hogy megvédjék a felhasználókat :) XMR elavulttá tenné a veszélyeztetett adatvédelemmel kapcsolatos kételyeket.

Könnyű azt mondani, hogy nincs escrow, nincs felelősség, de az idő újra és újra azt mutatja, hogy az emberek kihasználják a közösségeket és a platformokat, amikor csak tehetik!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Íme a forgalmazó és az én csevegésem. Ő is érvényesítheti ezt abban az esetben, ha van egy fiókja
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Ha egyszer hozzáadja a laboratóriumi tesztet, hozzá tudja adni a rendelési igazolást is? Tehát képernyőfotó arról, hogyan rendelted meg ezt közvetlenül aaron-tól (TXID, pénztárca cím).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ez egy hiba volt a csomagoló csapatok részéről, elnézést kérünk ezért, de az emberek néha hibáznak. A H-t elküldtük, azonban úgy tűnik, hogy elfogták, válaszoltunk az e-mailjére, és azt mondtuk, hogy 50% -os újraküldést tudunk felajánlani, nem válaszolt. Remélem, hogy ez jól találja Önt.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
értem @aaronstevens de ígértek egy nyomon követés soha nem kaptam meg. én kérdeztem minden nap csak azt mondták il kap ma este 1 hétig egyenesen. aztán a koksz jött rövid én üzenetet neked róla nd azt mondta, hogy ez része a lopakodó módszer és akkor 3 nappal később kaptam 7g és én üzenetet neked ismét rövid akkor dint válaszolni néhány napig, és azt mondta "így a 3,5g le" utána soha nem kaptam választ vissza. én folyamatosan kérdezte a szállítási track számot H volt figyelmen kívül hagyja, hogy a kérdés . 50% reship ?? kaptam azt mondta 50% visszatérítés vagy 100% reship ha nem érkezik.. én első alkalommal foglalkozik veled tettem bizalmat u. ha meg tudjuk oldani a problémát, akkor nem bánom, hogy megpróbál egy második kísérletet. ahogy mondta, emberek vagyunk, hibázunk. én már e-mailben vissza.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d meth soha nem mutatott egy ember volt a jól hagyjuk, hogy
A legkevesebb, ami történhet, hogy a fejemet egy rosszabb helyre dugják.
...és megölnek, mert a 2cartel mail bs rögtön visszaérkezik, mint kézbesíthetetlen.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Küldjön nekem egy privát üzenetet itt, ha az e-mail nem működik az összes problémájának feltüntetésével
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
az enyém kiderült, hogy NZ rendelt oz md szeptember 4-én , megérkezett október 8-án ez az én 2. rendelésem és minden megérkezett, amikor megmértem, hogy 30 gramm volt..szóval nincs panasz itt, csak az idő hossza tart. de ez történik, ha élsz a világ alján................köszönöm aaron VC, fuck ő tényleg letartóztatták, nézzük, hogy több megrendelést..I did notice hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Köszönjük a bro értékeli az olyan ügyfelek támogatását, mint Ön.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aaron már nem is árul itt? Nem találom őt, lol.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

A listáit és a szálát törölték a közelmúltbeli gyanúsítások miatt, de a fiókja továbbra is kitiltva van
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top