Looking for a vendor A kezdet. De még mindig segítségre van szükségem

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Szóval megvettem egy teljes desztillációs készletet, és most már megvan az összes fő felszerelés, ami a kísérletezés megkezdéséhez szükséges, de még mindig nem tudom, hol kezdjem el a dolgokat. P2NP---->P2P------>Meth-t próbáljam ki?

Vagy először próbáljak meg szintetizálni valami olyasmit, mint a mefedron?

Tudna valaki adni nekem egy szilárd prekurzort, amit elő tudok állítani, hogy a megfelelő irányba induljak el, vagy van valakinek egy jó módszere a nitroetán előállítására.

Megvan a bizalmam, hogy kövessem a jól megírt utasításokat és a videó útmutatókat, ha valaki tud segíteni egy testvérnek!????? Kétségbeesetten szükségem van arra, hogy továbbfejlesszem a kémiai tapasztalataimat.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Bárki?

Tényleg szeretnék megtanulni, hogy valami hasznosat készítsek, ami nem túl bonyolult, vagy valami olyat, amiből valamilyen formában hasznot tudok húzni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Elnézést a hosszú válaszért. Azt javaslom, hogy kezdje a 4-MMC-vel cuz ez elég könnyű szintézis és jó hozamú, olcsó előállítása. Milyen prekurzorok vannak? Megnyithatja a Listinget és megkeresheti, amire szüksége van.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Köszönöm a válaszát G.
Természetesen érdekel a 4-mmc előállítása, de a 4-metilpropiofenont magam szeretném előállítani, ahelyett, hogy online vásárolnám.

Van egy kérdésem ezzel a prekurzorral kapcsolatban is, a 2-jód-4-metilpropiofenon alapvetően ugyanaz, mint a 2-brom-4-metilpropiofenon, és bármelyik felhasználható a 4-mmc előállításához?

Hamarosan követni fogom az itt található videós útmutatót a 2-jód-metilpropiofenonhoz, és tájékoztatom Önöket, hogyan haladok.

Köszönöm, haver.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Igen, csak más a halogén, a reakció ugyanaz (mechanizmus). A jódnak elméletileg jobbnak kellene lennie ehhez a reakcióhoz.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Olcsóbb megvenni, mint elkészíteni. Ha olcsóbban csinálja, mintha eladná, akkor speciális ipari berendezésekre van szüksége.
Igen, de a jodoketon instabilabb a tárolás során, kevesebb hozamot kapunk ugyanabból a jodoketonból, mint a brómketonból (moláris számítás). És az ára is magasabb.
Ott minden egyszerű, a lényeg, hogy a reakció végén jól elválasszuk a rézport.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ha az USA-ban van, a CAS#96-48-0 piacom havonta körülbelül 2200 liter, és jelenleg 5k literes várólistám van. Ha ezt el tudná készíteni nekünk az USA-ban, akkor nagyon gyorsan nagyon gazdag ember lenne.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc nagyon könnyen elkészíthető nincs szükség különleges felszerelésre 2-jód-4-metilpropiofenon A mikrohullámú sütőben és 4mmc borosüvegekben készítheti el, ami egy igazi szünet rossz
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Azt hiszem, 2 különböző dologról beszélünk. Én a GBL-ről beszélek.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tudom, hogy gabba, egy vény nélkül kapható kiegészítővel is elkészíthető.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nem tudja véletlenül, hogyan kell elkészíteni, milyen minőséget állít elő, az USA-ban van-e valamilyen módon. Jelenleg bármit meg tudok szerezni, kivéve ezt.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Elküldtem a szintézist, ha megfelelően végzik, akkor sima, nulla vegyszerszagú terméket készít. Csak sós.
 
Top