Question Néhány kérdés a kokainnal és a vágással kapcsolatban

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Sziasztok!
ez az első hozzászólásom, és remélem, nem mulasztottam el, hogy ezt a kérdést már valahol máshol megválaszolták. Előre is köszönöm a segítséget és általában ezt a fórumot, igazi élmény végigmenni ezen a minőségi tartalmon itt a fórumon!

Most az én kérdésemre/problémámra. Szerencsére ahogy én és a barátaim vagyunk, láthattunk és használhattunk kokaint Kolumbiában, igazán jó kokaint megbízható forrásból. Én inkább alkalmi kokainhasználó vagyok és csak nagyon jó kokaint csinálok európai mércével mérve. Mielőtt Kolumbiában jártam, az úgynevezett "halpikkely" volt a kedvencem, lédúsnak tűnt, és minden teszt, amit csináltam (gyorstesztek és energia-kontroll) azt mondta, hogy nagyon tiszta (küldtem energia-kontroll mintákat, amelyek 85-95% -os kokaint tartalmaztak, és nem találtak vágásokat - legalábbis nem találtak aktív vagy ismert vágásokat). Nagyon elégedett voltam, az ügyfeleim és mindenki más is a minőséggel.

Azonban Kolumbiában is láttuk ezt a halpikkelyes kokaint, de ami igazán felkeltette a figyelmemet, az a szőnyegesebb kokain volt, ami nem hasonlított annyira a halpikkelyre. A hatása sokkal tisztább volt. Van egy kolumbiai barátunk, aki nem igazán foglalkozik az üzlettel, de azt is mondja, hogy van egy különbség, ami leginkább az európai kokaint (vagy általában minden exportált kokaint) érinti. Én tényleg nem akartam elhinni, pedig tudtam, hogy valami van.

Pár napja kerestem ezzel kapcsolatos információkat és találtam egy angliai árust, aki pontosan azt a cuccot árulja, ami a vágásnak tűnik. Ő "imitátumnak" nevezi, olyan kokainnak kellene csinálniuk, mint a halpikkely, amire mindenki vágyik és ugyanolyan hatása is van + fel tudja fokozni a high-t. Továbbá úgy reklámozzák, hogy nem kimutatható az energiaellenőrzéssel és egy mosás után is 80-90%-nak kellene még maradnia az egész termékből, ha 1:1 arányban vágják. Ők is kínálnak valami úgynevezett supermixet. És sok más vágást, hogy manipulálják a kokain optikát egy Európában kedvelt stílusban.

Adtunk a basereknek a vágatlan cuccunkból, megdöbbentek és azt mondták, hogy régóta nem volt ilyen tiszta highjuk. Szóval, a kérdéseim a következők:

Van valakinek fogalma arról, hogy pontosan mit használnak a vágáshoz?
Hogyan érik el a halpikkelyes kinézetet?
Hogy lehet, hogy egy kokainos mosás nem mossa ki belőle a vágást?
Miért nem érzékeli az energiaellenőrzés?

Vagy csak egy idióta vagyok? Remélem nem, de talán ti meg tudjátok mondani haha

Üdvözlettel, varázsló
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Szia
Sejtem, hogy milyen anyagot használnak, de nem akarom ide írni, hogy ezt a módszert népszerűsítsem. Nincs olyan szervetlen anyag, amely stimuláló hatású, és amelyet nem lehet kimutatni a modern analitikai berendezésekkel, mint a GC-MS. Valószínűleg ez az eladó hazudik.
kokain-hidroklorid por préselésével
azonos kémiai tulajdonságokkal rendelkező anyagot.
Mi az energiaellenőrzés?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Köszönöm a hozzájárulását, nagyra értékelem!

Nekem is van egy ötletem, azt DM neked. Szeretném hallani a véleményét!


Erre én is gondoltam.


Elég csak nyomást gyakorolni? Láttam már rosszul préselt kokaint, ami szilárd volt, de nem volt olyan pala/halpikkely textúrája.


Európában az egyik legnépszerűbb szolgáltatás a drogok ellenőrzése. Bővebben itt -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ismerem őket =) Ez a labor az ajánlott laborok listáján (Analitikai kémia rész) található.
Igen, abban az esetben, ha ez a koka elég tiszta vagy átkristályosított egy gyártás során.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Láttam már sok tiszta 95%-os+ kokaint halpikkelyes megjelenés nélkül, szerintem ez a képződési folyamattól függ. Amikor a kokain sója kristályosodik, a nagyobb hűtési idő adja ezt a megjelenést, azt hiszem. Ez csak az én javaslatom.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
A hűtési időnek a megnyomás után kell lennie? Az öntőformában az oldószerrel a szárítási folyamat előtt?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Helló, mire gondol? Sajnálom, nem teljesen értem, hogy mit akar kérdezni.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Úgy értem, hogy átkristályosítani, hogy a halszálka megjelenése legyen. Ha visszaalakítom, akkor hűtési idő után kell?
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hé, tudnál nekem üzenetet küldeni egy DM-ben, hogyan tartod meg a halpikkelyes megjelenést vágáskor?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
A BB Fórum irányelvei ellentmondanak a vágásoknak. A szakértők nem adnak ilyen tanácsokat. Tiszta terméket árulnak.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ez egy érdekes elképzelés és versenyképes az általam igaznak tartott elmélethez képest, de az elméleted érdeme a szilárd fizikában rejlik. Hasonlóan ahhoz, amikor valaki acélból izzítja az acélt, ha lassan hagyja kihűlni, az időt adna a molekuláknak, hogy normalizálódjanak, és kizárja az olyan hibákat, mint a hiányzó molekulák a rácsszerkezetben. Egy egyenletesebb kristályszerkezet nyilvánvalóan fényesebb megjelenésű lenne. Ez már egy ideje foglalkoztat. Miután olvastam a mikrohullámmal közvetített reakcióról és a mikrohullámú sugárzás által okozott dipoláris oszcillációról és igazodásról... ha a kokaint csak egy másodpercig atomerőművel égetném el, és az összes molekula dipoláris orientációját felállítanám, nem lenne hihetetlenül kristályos és csillogó?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Úgy hangzik, mint egy sci-fi (a kokainról) =)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Szeretem a jó összeesküvés-elméleteket.
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Megértettem az ötletét, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem úgy fog működni, ahogy szeretné.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Így van. Mert a mikrohullámok másodpercenként 900-2500-szor oszcillálnak, és az, hogy a molekulákat megpróbáljuk megállítani, még csak elképzelhetetlen, de mi van egy olyan elektromágneses mezővel, ami nem oszcillál? Ha úgy gondolnám, hogy megvalósítható, már kipróbáltam volna. A mikrohullámok lenyűgöző reakciókat tudnak végrehajtani, ésc5x olyan gyorsan, de a probléma az, hogy speciális mikrohullámmal kell rendelkezni. A legtöbb mikrohullámú sütő, ha 60%-os teljesítményre állítod, ahelyett, hogy egy 1200 wattos mikrohullámú sütő 720 wattot adna ki, csak ciklikusan, 100%-os teljesítmény 6 másodpercig, majd 4 másodpercig kikapcsol Ez egyáltalán nem működik jól, talán egy reosztátot vagy változó ellenállást/potenciométert tehetnél a magnetronra, de ha mindezt meg akarod csinálni, akkor talán
használhatsz egy oszcilloszkópot és egy op-t is, és így csökkentheted
Frekvencia 900hz-re, és kiküszöbölheti a reosztátot. Valószínűleg visszatartom, amíg nem ismerek egy kis hagyományos kémiát, hogy ezt a
Amit nem említettem, az a kokain csillogásáról szóló konkurens elmélet. Ez az, hogy a hidrogén, bár gáz, mégis fém. A periódusos rendszerben az alkálifémek között van. Szintén nemrégiben a tudósok elemi hidrogénfémet hoztak létre úgy, hogy gyémántcsavarban összepréselték, és elméletileg a gázóriások közepén folyékony és szilárd hidrogénfém van. A fém fényes, de ha megváltoztatod a H+ IÓNOKAT ( A PH, DE NEM VÍZ) AKKOR a C-hcl disszociált marad, mint kokain 1+, H+, OH- és Cl- ezáltal nem fémhalogenid és nem rendelkezik fém tulajdonságokkal légköri körülmények között. 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Köszönjük! Még logikusan is hangzik a magamfajtának, aki nem nagyon foglalkozik kémiával.
 
Top