rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Helló, tanárok, kérem, válaszoljanak! Miért nedvesedik a morfolin-hidroklorid a lezárt tartályban? Van-e mód a morfolin-hidroklorid tartós szárítására?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Mivel higroszkópos, és elnyeli a vizet Fel kell melegítenie, hogy kiadja a vizet, és fel kell melegítenie az üveget, ha azt reméli, hogy száraz marad (ami vicces, mert folyékony. Ha inert gáz van rajta, az is segítene.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
A héliumgáz elérhető és olcsó. Kérem, mondja meg a mennyiséget és a helyes módszert. Köszönöm
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
A hélium azért kemény, mert könnyebb a levegőnél. Valami nehezebbet akarsz, hogy leessen az üvegbe, az argon a szabvány, de a szén-dioxid is működne 0 dollárért.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Köszönjük és nagyon köszönjük
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Csak egy pár szilika csomagot a sütőbe helyezve és nagyon jól megszárítva (vagy bármilyen desszikkal) és a fedélre ragasztva valószínűleg elegendő lenne a levegő szárításához, feltéve, hogy szárazabb morfilonnal kezdted el
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Azt akarom, hogy száraz legyen, amikor a morfolin-hidroklorid port 500 g-os zsákokban szállítom a vevőnek. Ők az ujjukkal tesztelik a terméket, és megbánják a vásárlást, miután megérintették a morfolint és nedves lett. A co2 gáz jó megoldás?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Igen, nem szeretem, ha a kokainom nedves vagy én is veszek 3,5g és miután nyitva hagyta a zacskót egy éjszakára, lehet, hogy út 2,75 vagy 3. 50 vagy 75 dollárt fizettem a vízért.
Ha én lennék, akkor a zacskókban nyitott tetejű, meleg, száraz helyen több órán keresztül tartanám a zacskóban. Mondjuk egy sütőlapon a sütőben, olyan alacsonyan, amennyire csak lehet, pár órán keresztül. Másik alternatíva a szárítószeres csomag. Ezek darabonként 0,02 dollárba kerülhetnek. Kávéfilterből vagy félretett teafilterből készül. Lehet benne kősó Epsom só agyag a kertedből, rizs.... Még legalább 10 dolgot tudnék mondani, csak tegyük be őket a sütőbe alacsony fokozaton vagy más meleg helyre pár órára, hogy az összes nedvesség ki legyen hajtva, és adjuk hozzá a zsákokhoz. Esős napokon ne csinálj zsákokat, ha teheted. Ellenőrizze a relatív páratartalmat, próbáljon meg akkor dolgozni, amikor alacsony.
 
Top