Question 4CMC szintézis

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Sziasztok mindenkinek !!!
Remélem, hogy a megfelelő szakasz kérdezni , én kerestem a fórumon egy teljes szintézis 4CMC , onlu amit találtam info "csinálod ugyanazt, mint 4mmc csak swith egy termék " , van néhány kérdés abut ez bárki tud segíteni nekem ebben ?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ezzel kapcsolatban is van néhány kérdésem, mi a vágya az olyan vegyületeknek, mint a 3cmc és a 4cmc? Az összes 4mmc-t, amit mostanában láttam, ezekként adták el, és nem értem, hogy miért. Csak azt szeretném megérteni, hogy a gyártók és a forgalmazók miért álltak át arra, hogy csak ezeket árulják, és miért van a valódi 4mmc nyilvánvaló szárazsága.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
mert nederlandban legális volt spanyolországban ugyanez.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Igen, volt. Több 4mmc-t láttam, míg a 3mmc legális volt. Most egyik anyag sem legális, de a legszarabbak sokkal elterjedtebbek.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
mert ha legális volt, hogy sok kg/tonna készültek most illegális, és még mindig készültek, mert tudják, hogy minden lépés szintézis nagy léptékben ők minden tine ugyanazok a vásárlók és biznes még mindig megy egyszerűen
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, vajon az NL/EU gyártók és/vagy viszonteladók annyira figyelmetlenek, hogy még ha nagy készletük is lenne, akár 4000kg, olyan kis csepp a tengerben ahhoz képest, hogy mennyibe kerül az előállítása vagy akár a nagybani beszerzése, hogy meg kell szabadulniuk tőle - 4mmc-ként eladva ugyanolyan áron? Ez teljesen szemét üzleti gyakorlat, és ezért a nagykereskedők mindig hazardíroznak, ha ebből a régióból vásárolnak. Remek árak, de (jellemzően) leszarják, hogy mit adnak el, és nem tisztességes források, akiknek még ezen a piacon sem kellene lenniük. A végén az emberek a profitot fogják hajszolni, és a szar tovább fog gurulni a lejtőn.

Az SR1 óta tartó online kereskedésekről beszélek - ugyanazt a rendszert láttam már, nagy, sok név alatt működő műveletekkel, amelyek elszaladnak a zsákmánnyal, amikor az érme magasan van, a helyzet egy kicsit forró, vagy csak egy jó futás volt. Biztos, hogy néhány hónap múlva újra felbukkannak, hogy újra megismételjék az egészet. Ez persze egy nagyobb kérdés, amit a válaszoddal kapcsolatban, hogy miért kell pedálozniuk ezt a szemetet "mert sokat csináltak".

A termék eladása, mint valami, ami nem az, tudatosan, és mert meg akarja tartani a nyereséget, hogy kirakodjon egy dömper teherautó egy olyan vegyületet, amelyet úgy döntött, hogy termel / vásárolt nagykereskedelmi, hogy megkerülje a törvényességet, az Önön van, hogy üzleti veszteségként vegye. Az ezzel kapcsolatos gondolatmenet vicces és egyben szégyenletes. Adja el, amiért van, töltse ki a keresletet, amit az emberek valóban akarnak valódi 4MMC-vel, és bárki, aki élvezi ezeket az újszerű mostohagyerekeket, megvásárolhatja őket, ahogy tetszik.

Nos, ennyi elég is volt ehhez a szálhoz, biztos vagyok benne, hogy jön majd egy megmentő, a legtisztább mefedron kristályok, akik fényt derítenek a sivár, szeméttől hemzsegő katinonpiacra, és mindannyian örülni fogunk, meztelenül táncolunk az utcán, és persze egy hatalmas mephsex-orgiát fogunk tartani.
 
Top