Question #3 vs #4 H kérdések és javaslat

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tehát: A szaknyelvi fordítás a szaknyelvi fordításokban is megjelenik,
Én a #4 H vagy ECD-n nőttem fel, amíg a fent át nem vette a hatalmat . Amint felébredtem a piacokon, rájöttem a különböző típusú h. Mindig azt feltételeztem, hogy az általam megszokott h Afganisztánból származik, amit később megtanultam, hogy helytelen. A kérdésem, hogy egyszerűen fogalmazzak, hogy észrevettem, hogy milyen olcsó #3 H célállomás Európa többnyire. Meglepődtem az alacsony költségeken. A kérdésem az, hogy lehetséges-e valahogyan a #3 & szintézis további #4 elkészítéséhez? Valószínűleg személyesen nem próbálnám meg, mert a tudományom és a matematika nem áll a helyzet magaslatán. Mégis kíváncsi vagyok, ha valaki rendelkezik a tudással és az intelligenciával, meg lehetne-e csinálni? Az árkülönbség majdnem 120 dollár. Feltételezem, ha meg lehetne csinálni, akkor megtenné. De még mindig j kell kérdeznem a kíváncsiság miatt.....ez megvalósítható?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Annak érdekében, hogy válaszolhassunk a kérdésére, fedje fel a használt elnevezéseket (#4 H, ECD, #3).
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroin, #4 heroin, ecd=east coast dope (chicago over to NY)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
A #3 a freebase, a #4 pedig a sós változat volt, igaz? Gondolom, azért lehet, hogy a freebase-t azért adják olcsóbban, mert nehéz gyanútlanul ennyi HCl-t venni? ez pusztán spekuláció, logikusan a freebase-nek drágábbnak kellene lennie, ha a potencia = ár, mivel semmi sem csökkentheti a potencia értékét a freebase változatban. Aztán megint biztos vagyok benne, hogy a H-felhasználók egy jó része szereti szippantani a H-t, ami a freebase verzióval egyszerűen nem kivitelezhető.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Gondolom, úgy érti, hogy a barna h-t Afganisztánból fehér h-ra alakítja át Ázsiából.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
A "China White" nem csak egy utcai elnevezés a fenttel fűszerezett heroinra?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
"a/az én" napjaimban... a china white az ázsiai fehér heroin volt. elnézést a zavarért.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ah oké, köszönöm a magyarázatot :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Most igen. De egy időben a China White volt a Kínából származó csúcskategóriás heroin.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana ez pontosan az, amire kíváncsi vagyok. Nagy mennyiségű afganisztáni barna n átalakítása kiváló minőségű fehérré.....ha ez megvalósítható, vagy ha nem, miért?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Egy másik kis szórakoztató tény.....A fogyasztók egy időben a fentalogok, fent stb. fr sokaságát választhatták. Aztán állítólag szövetségi ügynökségek megfenyegették a piaci moderátorokat, hogy engedélyezik a fegyvereladásokat, bármit, aminek köze van.az emberkereskedelemhez, és a fenthez, amit belföldi terrorizmusnak tartanak. Így a China White vagy a szintetikus h a fent vagy a fent/h keverék általános kifejezése lett. Sajnos, most a ppl.dunno mit vesznek. Korábban meg lehetett nézni a típusokat és az általános adagolást másokhoz képest. Most ez egy rejtély. Így sokkal kevésbé biztonságos. Az eladók véleményem szerint azzal kompenzáltak, hogy gyengébb terméket hoztak forgalomba, és bizonyos fajták elavulttá váltak. Erősen kétlem, hogy bármelyik piacon találna carfot. Ha mégis, akkor 99%-ban vágott lenne. A kormány megpróbálta, de nem értette meg, hogy bizonyos korlátozások bevezetésével valójában kevésbé biztonságossá tette a fogyasztók számára. Ezzel együtt örülök, hogy senki nem árul fegyvert, embereket, egzotikus állatokat. Mindig nevetek, hogy az összeg őrült feleség még mindig próbál bérgyilkost bérelni online. Emlékszem, hogy egy időben volt egy hatalmas átveréses fegyverpiac. Teljesen hamis volt. Senki nem kapott semmit. De az emberek több mint 6 hónapig küldték a pénzt. Vártak a postaládájuknál, lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Azt is tudod, hogy az európai H jó minőségű-e? vagy az is mind fenttel van vágva meg ilyen szarságokkal?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nem Európában vagyok, de azt mondták, hogy a Fent még nem vette át a fordítást
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
nem ez nem olyan, mint az államokban. többnyire barna europa.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
A #3 nem az USA-ban van, eltekintve néhány online vásárlótól. Szintén, származás szerintem más. Az USA-ban úgy hallottam, hogy a legtöbb Kolumbiából származik, míg mindenhol máshol Afganisztánból. Úgy hallottam, hogy a #3-hoz citrusféléket is hozzá kell adni. Az USA nagyvárosaiban a legtöbb helyen nincs is fekete kátrány, bármilyen okból is......
 
Top