240%-os amfetamin hozam... mi folyik itt!?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Nemrégiben szintetizáltam 2 tétel amfetamint, sokkal nagyobb hozammal, mint amilyennek lennie kellene. mindkettőnek meglehetősen erős szaga van, és az amfetamin állaga a szintézis után azonnal megszárítva nagyon kemény, cukorszerű állagú.

az egyik tétel hozama 18,16 g volt, amikor legfeljebb 4,52 g-nak kellett volna lennie.

Mi lehet a baj?


További részletek:

9g-nyi adagot száraz acetonnal mostam, hogy lássam, mi lesz a különbség, de utána csak 0,5g súlycsökkenés volt. (az egyik tétel amfetaminja sárgás színű volt, ami az acetonos mosás után eltűnt, de a szag, bár kicsit halványabban, de megmaradt).

még mindig kell csinálnom egy A/B extrakciót, de még így is úgy tűnik, hogy valami egyértelműen elromlott a normálisnál sokkal magasabb hozammal.

ami furcsa, hogy amikor az amfetamint (vagy legalábbis azt, aminek amfetaminnak kellene lennie) 3 különböző típusú reagens teszttel teszteltem, mindháromnál pozitív volt az amfetaminra. (bár a marquis teszt eredménye nagyon halvány volt, a barna szín még mindig megjelent.)
A tesztek nem mutatták ki más termék jelenlétét sem.

valami más, ami még beleszólhat a problémába, hogy az általam használt p2np lehet, hogy nátrium-biszulfáttal volt szennyezve, mert megpróbáltam tisztítani úgy, hogy nátrium-biszulfátot használtam (tévesen ugyanolyan mennyiségben, mint amilyen a p2np, ami nálam volt), majd átkristályosítottam. ennek ellensúlyozására talán még 2 átkristályosítást végeztem, az így kapott p2np világos sárga színű és halvány szagú volt, míg korábban pont az ellenkezője volt.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Meg tudja valaki erősíteni, hogy ami nálam van, az valóban amfetamin?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Továbbá, ha ez releváns, foszforsavat használtam az amfetamin kicsapásakor.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Talán nátrium-biszulfáttal szennyezett. Higroszkópos? Mert akkor hidrogén-oxid (víz) is kerülhet bele.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
nem hiszem, hogy a nátrium-biszulfát különösebben higroszkópos. de nem tudom.

Hallottál már valaha ilyen esetről?
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
kóstolja meg a terméket, ha sós íze van, akkor az többnyire nátrium. használta a naoh-t a bazifikáláshoz?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
igen. ezt még nem fogom elfogyasztani.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Miután a reakció megtörtént, desztillálja az összes löttyöt, majd, falow savas bázis, olvassa el a fórumot, minden pénz itt van, csak olvassa el!!!!. Ön reakció nem fejeződött be,vagy te hiba extrakciós bázis,,, a reakció befejezése után bezárja nézd tejszerű folyadék, minden nyom nélkül aliumínium, és anélkül, hogy bármilyen rossz szag, akkor kell desztillálni,, az első szakasz után csökkentés,, válasz you.Then alll reagensek messure corectly van nincs rossz szag, egyáltalán.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
A redukcióhoz nátrium-borohidridet használok, ezért lehetnek különbségek.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Évekkel ezelőtt csináltam az A & B az A-olajban fagyasztó hideg hőmérsékleten csak a tuck 6 csepp és a lyuk dolog megduzzadt, mint egy gomba vastag fehér, mint a jégkrém
Nem volt a legjobb termék, de a munka...
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Csak az amalgám esetében ez lehet izopropoxid vagy alumínium-hidroxid. De nem biztos, hogy azt mondhatom, hogy az egyik nagyon higroszkópos és megkeményedik, míg közben majd pasztaszerű sóvá válik. Ez lehet az eredménye annak, hogy az egyik a reakcióelegy poláros részét használja, nem pedig a szerves réteget. Csak spekuláció
 
Top