2-Oxo-PCE valakinek van információja a szintéziséről?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
A 2-Oxo-PCE (más néven N-etil-deszkloroketamin, eticiklidon és O-PCE) az arilciklohexilamin osztályba tartozó disszociatív anesztetikum, amely szorosan kapcsolódik a deskloroketaminhoz és az eticiklidinhez, és amelyet online dizájnerdrogként értékesítettek.

A4eTxSnroj



Valaki tanulmányozta a szintézisét, vagy szintetizálta?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Igen, már szintetizáltam korábban. Fájdalom a kibaszott seggemben volt. Ciklopentil-kloridnak indultam, elkészítettem a gringardot, benzaldehiddel reagáltam, nátriumdikromáttal oxidáltam a ketonhoz, elemi brómmal brómoztam, 2 napig kevertem felesleges KOH-val az alkohol kialakulásához, etilamint adtam hozzá sejttel a víz eltávolításához, majd dekánban mikrózva, kialakult a só, betéptem tőle és azt kívántam, bárcsak csak egy zacskó ket vettem volna ahelyett, hogy 3 hetet pazaroltam volna. Majdnem minden reakciót kétszer kellett megcsinálnom, mert elsőre nem sikerült. Ez évekkel ezelőtt volt. Lehet, hogy most már jobban értek a kémiához, de még mindig utálom.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
A retroszintetikus elemzésről alkotott elképzelésemnek tartalmaznia kell a modernebb változatot is, amelyhez egészen biztos vagyok benne, hogy az 1-NO2-1-Ph-ciklohexa-2-on beszerezhető. Ezután a nitrót aminóvá redukáljuk és etilálószert (nem haloetánt) használunk inkább dietil-szulfátot és KOH a.q., ahol vigyázni kell, hogy a tercier amin ne maradjon meg. Amennyire megfigyeltem a prekurzor piacon van a származék is OH helyett NO2-vel és OH helyett alkén funkcióval. Soha nem vettem a törekvést, hogy ilyen szintézist végezzek a klasszikus ciklopentán grignarddal, mivel nyilvánvaló, hogy miért.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
hello, remélem, hogy ez jól találja meg, én recomend ahelyett, hogy a legelejétől kezdve, miért nem out source fele a lépések Kínába!!! id azt mondom, keresse meg a vegyszer nevű 2-phenylcyclohexanone, ha tudod, akkor id reccomend vásárlás, mint te leszel 2 lépésre a nedck. You can allwasy make this via grignards but again, please just purchase it lol. Először is a 2-fenilciklohexanont fel kell oldani etil-acetát és dcm 50/50 arányú keverékében, és elkezdeni melegíteni. Ezután öntsünk bele 2 mol ekvivalens CuBr2-t és refluxoljuk pár órán keresztül. Most távolítsa el az oldószert egy rotovap segítségével, vagy hagyja egy ideig a ventilátor mellett, és redukálja száraz porig, végezzen egy egyszerű rekrízist a bróm-ketonra, de VIGYÁZZA MEG! EZ EGY LACHRAMÁTOR! Miután az új kristályok nőttek, itt az ideje a szórakoztató résznek. Oldjunk fel 100 gramm (0,348 mol) a tanyasi bromketonból 300 köbcenti N-metilpiriondinban, mint oldószerben. Adjunk hozzá 132 ml (1,74 mol) 40%-os vizes metilamint, és hagyjuk 24 órán át állni. Végül öntsön számos adag toluolt a reakcióelegybe és keverje meg. Gyűjtsük össze a szerves fázisokat és sózzuk ki a végterméket. A legjobb rész az, hogy ez annyi különböző ketalogot készíthet, amennyit csak szeretne, maradjon biztonságos, és ne tegye ezt, hacsak nem tudja, mit csinál. Az NMP nagyon mérgező, az alfa-bromoKeton sírni fog, ha kevesebb, mint egy miligrammot kap a kezére, és az arcát ecseteli, bízzon bennem tapasztalatból, amikor azt mondom, hogy fáj.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ez egy relevánsabb megjegyzés, amely egy vonalban van azzal, amit mondani akartam
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Hogyan kell ezt megtenni?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Erre az iskolában jöttem rá, baszki aúúúú
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Igen, több elérhető prekurzort vásárolhat Kínából, és biztos vagyok benne, hogy sokkal könnyebb. Nem próbáltam meg semmilyen méretarányban előállítani, és egyszerűen azért tettem, mert élvezem a disszociatívokat. Az eljárás nagy részét magam terveztem. Azt hiszem, a benzaledihid helyett a nitril használata elterjedtebb, de én az egészet a már birtokomban lévő vegyszerekkel csináltam.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Azt hiszem, meg vagyok átkozva, hogy a szén-szén kötés reakcióját minden alkalommal reakcióba hozom, amikor nem merem kimondani a nevét
 
Top