Question 🙏Kérem, segítsen nekem a gyártás és szintézisbe való belépésben💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Szia, új vagyok ezen a fórumon, és nagyon örülök, hogy végre találtam olyan embereket, akiknek megvan a tudásuk, amit kerestem!

Szóval már majdnem befejeztem egy szerszámos pirulaprést, előállítottam dmt sikeresen kivont gyomkoncentrátumokat, kevertem sovány stb. és a célom az, hogy megértsem és belekezdjek a különböző anyagok gyártásába / szintézisébe.

Úgy gondolom, hogy a dmt előállítása után a legjobb potenciális lépés a 4mmc előállításának elkezdése lenne a kezdetekhez, mert az "egyszerű szintézis", amit itt találtam, véleményem szerint a legjobb módja annak, hogy egy nagy keresletű és csak néhány eladóval rendelkező anyag előállításába beszálljak.

A kérdésem tehát az, hogy van-e valami, amit előbb elő kellene állítanom, mielőtt belevágnék a 4mmc-be. És vannak más anyagok, amiket többé-kevésbé "könnyen" elő tudok állítani.

Van valaki, aki hajlandó eligazítani a helyes irányba,a szükséges felszereléseket illetően (mágneses keverő stb.).

És honnan tudom könnyen szállíttatni az anyagokat Ausztriába?

Milyen felszerelést kellene beszereznem ,különösen más extrakcióhoz/szintézishez is wel.

Nagyszerű lenne, ha valaki hajlandó egy érdeklődő újonc egy kis tapasztalattal, hogy ismereteket és készségeket szerezzen!

Üdvözlet 🙏 és előre is köszönöm!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Még mindig keresek valakit, aki eleinte kis mennyiségű vegyi anyagokat szállít nekem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Néha ezek megvásárolhatók. Néha elválaszthatók a háztartási vagy autóipari vegyi anyagoktól vagy festékeltávolítóktól ect. Néha csak szintetizálni kell őket. A 4mmc csak azért tűnik könnyűnek, mert 2-b-4-metilpropriofenonhoz lehet jutni. Ugyanígy sok drogot könnyű előállítani. Ha proprionsavval kellene kezdeni, és proprovinil-kloridot előállítani, hogy propriofenont lehessen előállítani, hogy parametilpropriofenont lehessen előállítani, hogy 2-brom-4- Me-propriofenont lehessen előállítani, azt nem neveznénk könnyűnek.
Ha a
Segítséget szeretne, akkor legalább ki kell választania, hogy mit készít, és el kell végeznie az előzetes munkát. A kezemből is ehetsz, de nem adok neked egy üveggel.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Annak inkább arról van szó, hogy milyen felszereléssel rendelkezik bármit előállítani könnyű, ha van egy jó.
4-mmc és hasonló vegyületek alapvetően csak csökkentés kicsit főzés és húzza ki a nem poláris oldószerrel, majd kristályosítás történik.
 
Top