Question Teie arvamus selle laboriseadme kohta?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
odava eelarve puhul :)

kuumutusplaat + magnetiline segisti: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vaakumpump: https://www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph-paber: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

mullikondensaator: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3-kaeluseline lamedapõhjaline kolb: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

1 kaelusega lamedapõhjaline kolb: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

mõõtesilinder: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



mida veel? kraami destilleerimiseks, aga ma ei ole kindel, mida võiks kasutada amfetiinsulfaadi või mefedrooni sünteesiks.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Minu mees,

Kõigepealt, mis on tou huvitatud sünteesimisest?

Amfetamiini või mefedrooni?

Mõlemal juhul, kui te lähete artiklitesse ja loete neid, on iga sünteesi jaoks vajalike laboriseadmete loetelu ja kohandamine seal pärast.

Parimate soovidega
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tere, vennas, nii
Jah im loll, ma ei mõelnud nii 😭

aga vevori kraam on hea?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hei,

Vevor on nii-öelda "kõigi ametite mehena" töötavate inimeste jaoks mõeldud varustus.

Kui te otsite tõsist sünteesi ja tootmist, soovitaksin teil osta tõelist laboriseadet, kui teete seda lõbuks, väikeses mahus, jah kindel, et Vevor teeb tööd.

Parimate soovidega
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
jah, väikesemahuline !

tänu bro
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Esiteks, nagu teile on juba teistes väljaannetes öeldud, peaksite uurima iga ühendi sünteesi, mida te kavatsete hästi sünteesida, sest ma võin garanteerida, et on ühendeid nagu need, mida olete nimetanud, mis nõuavad isegi kallist varustust või klaasnõusid, väikese leidlikkusega. ja omatehtud vahenditega saaksite valmistada katinoone ja amfetamiine. tervitused ja head uut aastat sõber!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
kas te ütleksite, et 3 või 4-mmc valmistamine xmetüülbromoketoonist ilma korralike laboriseadmeteta on okei? Cuz ma olen huvitatud, et proovida, et üks päev alustades selle kemikaali, kuid ei taha kulutada liiga palju raha seadmed, sest see on madala skaala niikuinii ilma kavatsuseta teha raha sellest
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Olen veendunud, et saate sünteesida 4 mmc või mis tahes katinoonid ilma laboriseadmeteta, oma kogemusest garanteerin selle.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
See on bkmdma ja ei kasuta ühtegi laboratorio mõtleb
 

Attachments

  • IOya6S2RPC.jpg
    IOya6S2RPC.jpg
    2.7 MB · Views: 199

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Milliseid asju kasutasite te selleks? Ma olen intrested sünteesida 4mmc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Inimesed paskavad VEVORile kui ettevõttele, kuid tõtt-öelda ei ole see amatööridele halb. Kui te alustate, on see pauk raha eest. Lihtsalt pidage meeles, et tavaliselt on mõned märkimisväärselt head põhjused, miks kallimad laboriseadmed maksavad rohkem. Ära tõesti oota, et see peatuks. Oodake, et uuendate inventari, kui te edenete ja te olete hea.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Nad ei sünteesi oma ketoonid ,happed või alkoholid. selle hea õppida, kuidas seda teha, mis on rohkem kui reaktsioonialus, kuid võtke nõu og liikmetelt. Ma soovin, et mul oleks see teave, kui ma alustasin. et olla anonüümne ja ohutu enamasti!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Täpselt. Alustades ei tee seda keegi. Te õpite seda, mida te vajate, ostate seda, mida vajate.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Nagu te eelnevalt märkisite, soovite teha väikeses mahus. Tehke endale siis teene ja jääge esialgu siis eemale radarist, ärge ostke oma klaasi Euroopa väljakujunenud keemiaettevõtetest, kas teil on selleks isegi seaduslik põhjus?

1. Hiinast on palju väga kvaliteetset, HINDLIKKU laboriklaasi. Neil on mõnel juhul laevandus ELi riikidest või kiirendatud laevandusprotsessid, kus nende pakke käideldakse lahtiselt kokkuleppe kaudu platvormiga, millel nad müüvad (mõelge alibaba veebisaitidele).
2. Hankige oma kemikaale tavalistelt ettevõtetelt (kemikaalide vabanduste kohta on terve teema, OTC kemikaalide kohta, leidke ettevõte, mis on spetsialiseerunud näiteks printerite tindipeade puhastamisele ja tellige oma isopropüülalkohol neilt), ostke tehnikakvaliteediga kemikaale, puhastage neid, see on ka õppimiskogemus, te õpite uusi asju selle kohta, millega te töötate.
3. Vevor on piisavalt hea, aga ära osta otse neilt ma ütleks. Nad on vist ka hiinlased, aga enamus nende kaupu on alibaba platvormiga ühendatud ELi ladudes. Alibaba toimib omamoodi eskrooteenusena. Väikesemahuliste reaktsioonide jaoks (sub 10L ma ütleksin) ei ole teil midagi paremat vaja, aga oodake, et Vevoril ei ole parim QC.
4. Ebay on teie sõber, nii klaasi kui ka laboriseadmete jaoks. Likvideerimised, laborite sulgemine, asjad lähevad müüki, saate osta räpane odavalt.

Kui te lõpetate ja saate aru, kuidas osta 20L reaktsioonianumat keemiatööstuse ettevõttelt, ei pea te neid küsimusi esitama, sest te juba teate vastuseid. Selleks ajaks olete ka kuradi palju raha erinevatele seadmetele kulutanud ja soovite, et oleksite kohe alguses ostnud 20L reaktsioonianuma. Kuid te ei kahetse kogemust, mille te selle käigus omandate, ega arusaamist seadmetest, mida te vajate.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Olen nõus. Te ei peaks ostma neilt otse. Olen näinud, et VEVORi seadmeid müüakse näiteks AliExpressil. Kaudselt ostes on teil vähemalt mingi kindlus, et juhul, kui see tuleb kahjustatud või midagi, saate luua vaidluse müügiplatvormil, mis annab teile mõningase mõjuvõimu.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tere Loki,

Miks ma ei saa osta kraami UE allikast? See on minu jaoks liiga ohtlik?

Okei ma näen, aga kui ma mõtlen väikeses mastaabis, siis ma mõtlen nagu 1g lõpptoodet või isegi vähem (et õppida põhioskusi ect)
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ma ei ole kunagi öelnud, et te ei saa. Ma vihjasin, et tõenäoliselt oleks teil parem. Kõik sõltub riskidest, mida olete valmis võtma, ja sellest, kui hea on teie OPSEC. Kui teil on registreeritud, väljakujunenud ettevõte, millel võiks olla õigustatud kasutusviisid laboratoorse klaastarvete, sealhulgas 3-kaelaliste ümarpõhjaliste kolbide, eraldussahvrite, buchneri lehtrite jne jaoks, ja te tunnete end kindlalt, kui ostate kogu selle kraami korraga, siis ei ole teil vaja neid küsimusi esitada.
Lihtsalt teadke, et keegi võib vaadata teie ostuajalugu ja kui see juhtub, siis peate vähemalt telefoni teel selgitama, mida te tellimisel annate.

Üks asi on osta endale kasvõi 5L ümmargune põhjakolb ja destilleerimiskolonn, kurat, minu vanaisal on vist suurem seadeldis, aga keegi ei vaata kunagi 3-kandilist RBF-i ja arvab, et sa lihtsalt destilleerid suhkrupesu, et teha odavat alkoholi x)
Buchneri lehtrid, vaakumpumbad, eralduslehtrid, need ei ole odavad asjad, kui sa ei ole keemiaüliõpilane, kellel on kallis hobi või nagu ma ütlesin, sul on seaduslik firma, kus sa pead neid asju kasutama, mis on sinu põhjendus nende omamiseks? Põhimõtteliselt tellisite piisavalt kraami, et varustada väike laboratoorium. Kas sa tegid seda oma nime all?

Enamik ELi müüjaid peab arvestust, te ei osta eraisikult, need on ettevõtted, kellel on serverid kliendi andmetega, kus teie ost ilmub pärast paigutamist ja mida hoitakse jumal teab kui kaua. Mõned ELi müüjad on kohustatud (ja mõned tegelikult vabatahtlikult) teatama kahtlastest tellimustest politseile, te saate oma kraami ikkagi kätte, kuid tõenäoliselt pannakse teid ka jälgimisnimekirja või võidakse isegi koputada teie uksele, võib-olla ühe päeva pärast või võib-olla 10 kuu pärast, võib-olla on teie politseiamet liiga ülekoormatud või võib-olla jälgivad nad teie oste ja lasevad teil sügavamat auku kaevata. Kas te teate oma riigi kemikaalide tootmist ümbritsevaid seadusi? Kas te olete külastanud mingeid foorumeid, mis on seotud hobikeemia, fotograafia, lõhkeainetega, mis on teie riigis olemas? Kindlasti on need olemas ja ma arvan, et neil on ka kohalikke seadusi ja regulatsioone käsitlev osa, võib-olla leiad isegi lugusid inimestest, kes tegelevad välkrakettide valmistamisega või mustvalge pildistamisega oma keldris ja saavad politseilt küllakutse...

Sa oled ELis, eks ole? Kas sa tead, mis on REACH? Kas te teate, milliseid kemikaale peetakse lõhkeainete ja milliseid narkootikumide lähteaineteks? Kas sa tead, et isegi NileRed (youtube'il keemia eriala, teeb õppevideosid), kes elab Kanadas, sai kõne nende föderaalpolitseilt, sest ta ostis liiga suure lõõtsa? Ta ostis selle muide EBAY-st... Sa arvad, et kanadalased annavad rohkem fucks kui meie kohalikud politseiasutused ja Interpol? Meil on terve grupp riike, kes vahetavad omavahel sellist infot ja pühendavad salajaste laboratooriumide jahtimisele terveid töörühmi... kui nad tulevad ja näevad sinu räpast 3-kaelalist kolbi koos amfetamiini ja 4mmc lähteainetega, siis arvad, et neid huvitab sinu jutt sellest, kuidas sa sünteesisid ainult grammi enne, kui nad sind tabasid? Nad löövad sind tootmise, lähteainete kaalu ja jumal teab mida veel.

Ma arvan, et asi on selles, et sul on parem osta Hiinast, sest seal ei huvita kedagi, mida sa Euroopas teed, vaesed hiinlased tahavad lihtsalt oma paska ära saada ja sa võid osta 1k euro eest umbes 40 PCS klaastaara, kõike alates kondensaatoritest kuni trummelite ja sittideni, ma usun, et isegi VEVORil on selline komplekt dhgate'is või aliexpressis või w/e ja neil on see juba tõenäoliselt Euroopa laos, nii et sa maksad 1/4 hinna ja pead ootama paar päeva rohkem... tundub soodne, kas pole?
Ilmselt peaks ikkagi vältima paki saatmist enda koju või enda nimele, lihtsalt magamise kindluse mõttes... Ma ei tea kui palju kogemusi sul on, seepärast ka pikk postitus, aga üldiselt tahaks järgida reeglit "ära sega sinna, kus magad/sööd"...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Täname teie sõnumi eest mees

Ma ei teadnud, et politsei oli nii tähelepanelik materjali ostmise suhtes 😮

Ma ostan kindlasti Hiinas ja ma saadan oma postkontorisse, see on ohutu ?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ma ütleksin, et turvalisemaks ei saa. Hiina ei ole justkui väga koostööaldis välisriikide valitsustega.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okei ma näen, nii et kui ma alibaba või aliexpressi kaudu asju ostan, siis ilmselt ma ei pane oma tegelikku aadressi, ma panen postkontori aadressi, kuid mis puudutab minu nime? Ma ei võta oma passi, et tõestada oma identiteeti, sest nad teavad mind, nii et ma ei saa oma nime muuta võltsitud passiga.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mis puutub saatmisaadressi, siis minu postkontor tunneb mind ja ma võin küsida, kas nad saavad mu nime muuta ühingu järgi, mille ma saan luua 1€ eest, või ma võin paluda neil muuta mu nime teise nimega ja öelda neile, et see on sellepärast, et ma ei taha oma nime veebisaitidele panna, nad aktsepteerivad seda vist (laos on post-it minu nime ja telefoninumbriga, kui nad saavad mulle kirja, siis nad helistavad mulle ja ma ei pea oma isikutunnistust näitama, sest nad näevad minu nägu palju aega).

Ja kontaktide jaoks on mul kaks, millest üks on steroidide turul tuntud, nad on suurim steroidipulbri, gH jne edasimüüja (qingdao sigma chemical) ja teine kontakt, kes müüb DNP-d, ma võin võib-olla küsida neilt, kas nad teavad kontakti, kes saavad mulle asju müüa või smtg nagu see.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okei, aga AliExpress, Alibaba või made-in-china? nad on nii sarnased...
See on nii huvitav wtf ma ei teadnud, et see oli nii raske osta keemia kraami...
Kui sa tahad teada, ma olen Prantsusmaalt nii idk, kui see muutub smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U ei vaja laboriseadmeid, et teha 4mmc u vaja ainult klaasist bottel vodka tehtud 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Jah, ma usun, et see on ka kehtiv punkt, mida OP peaks vaatama. Kui teete seda raha saamiseks meie sõber, siis võiksite ausalt öeldes loobuda paljude laboriklaaside ostmisest ja kasutada lihtsalt seda, mis teil on olemas. Kuluta ülejäänud raha reagentidele, nii et toodad ütleme 3 kilo amfetamiini, koristad, varud need 3 kilo ära ja müüd neid otse, tegutsedes vahendajana kellegi jaoks või liigutad neid ütleme 6 väiksema tehinguga, vahendajana muidugi, tehes alati nii, nagu sa ei teaks sittagi....

Kui nüüd keemia on midagi, mis sind huvitab ja sa tahad õppida rohkem kui ühte sünteesi ja tegelikult saada teadmisi teemast... siis ükskõik kui ebaseaduslik on narkootikumide tootmine, tundub, et sa oled valinud selle oma hobiks. Nii et võib-olla võtad teise lähenemise ja püüad leida legitiimse põhjuse, miks sul see kraam kodus on... tee luminooli, kirjuta üles süntees ja säilita see politsei jaoks, pane mõned metallid väikestesse purkidesse ja eksponeeri neid oma kolmekaelakolvi kõrval... ja hoia kogu oma ebaseaduslikku paska nagu amfetamiini lähteained teises kohas teisel pool linna.. sa võid õppida väikest keemiat ka legaalsetest asjadest ja kui sa tahad teha seda ühte grammi mida iganes, siis võid minna oma reaktiivid kätte, viia sünteesi lõpule, koristada ja sul on ainult puhas klaasist ja väike kogus toodet.. lihtsalt veidrik 2g speedi ja keemia vaimustusega...
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Suur tänu info eest!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Vaadake "never get busted" kaks ühe tunni pikkust videot, mille on teinud endine narkootikumees, see selgitab palju ettevaatusabinõusid, mida saab võtta asjade tellimisel, ja palju muud, mis tulevad kasuks.
 
Top