Wolff-Kishneri reduktsioon, suures mahus, teostatav või lihtsalt enesetapp?

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Vastavalt pealkirjale: Püüdsin välja mõelda stereoselektiivset sünteesi, kuid olen kinni ühes punktis, kus pean eemaldama karbonüüli. Selle muutmine alkoholiks kaotaks selektiivsuse eesmärgi. Nüüd, kus iganes ma otsin teavet, on see ainult inimesed hoiatavad, et eelistavad mingit muud viisi on rakendatav ja hoiatavad hüdrasiini kantserogeensete omaduste eest (+ hoidmine 200 + ° C juures, samas kui see on piisavalt lenduv isegi toatemperatuuril + keevas KOH-lahuses). Selle ülesskaleerimine 100+g skaalal tundub olevat midagi, mida väga vähesed inimesed teevad: kas on võimalus mitte surra? Mul ei ole ka laborit, nii et ma ei saa seda isegi kapuutsi all teha (noh, see tuleb ikkagi ehitada, aga eelarvega seotud põhjustel lisandub kapuuts tavaliselt alles siis, kui seda vaja on)

Alternatiiviks oleks Clemmensen, aga selleks on vaja elavhõbedat. Tõesti, kuidas ma saaksin selle kuradi hapniku eemaldada, ilma et ma peaksin igaks juhuks testamenti kirjutama?
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ma ei teeks Wolff-Kishneri reduktsiooni, kui teil ei ole korralikku laborit. Hüdrasiin on raketikütus. Ma ei muretseks vähi pärast, mul on laboris pudel liiva ja sildil on kirjas võib põhjustada vähki. Mis puutub hapnikust vabanemisse, siis võiksite redutseerida raney-nikliga, reageerides kõigepealt karbonüüli etaneditiooliga, aga ka see reaktsioon võib kiiresti kontrolli alt väljuda. Palju õnne
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
522
Reaction score
276
Points
63
Seda tuleb ainult ettevaatlikult ja järk-järgult skaleerida... Ma olen näinud edukat mikrolaine reaktsiooni, kuid ma arvan, et võiks teha mitu partiid korraga ja küsitleda segusid töötluse jaoks, igatahes tuleb seda teha väikese reaktori laadimisega. Kas see on ketoon, mida sa üritad eemaldada?
 
Top