Question Miks mitte teha teema : "kogemus" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
See võib olla lahe, et rääkida mõned kogemused ravimitest, RC ect, ei?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Sõltub jutustuse kontekstist.
Oma kogemusi saate jagada siin ja siin
Ka rühmades. Samuti võite pärast mis tahes toote ostmist jätta üksikasjaliku arvustuse
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
niikaua, kui see haarab inimesi ja ei vii neid mõttetusse segadusse, on kõik korras, püüdke olla süstemaatiline ja võimalikult objektiivne (kuigi ei saa olla korraga nii objektiivne kui ka subjektiivne).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Olin selle postituse tegemisel, kuni nägin, et see on tehtud. Arvan ka, et kogemusaruande tüüpi foorum oleks kasulik. Ma mõtlesin, kuidas 4-mc võrreldes kokaiiniga, kuid ma ei leidnud vastust. Ma arvan, et narkootikumide kombinatsioonid, kuigi see on oluline teema, ei ole õige koht, sest mind huvitab üksikute ravimite koostoime. Narkomaania on sarnane teema, kuid see ei hõlma ka objektiivseid aistinguid ja tundeid, mida ravim põhjustab, ning farmakoloogia on konkreetne seotud teadus, mis käsitleb peamiselt füüsilisi koostoimeid ravimite ja keha vahel. Ma arvan, et see võiks olla lihtsalt 1 foorum farmakoloogia sektsioonis. Tõenäoliselt ei ole vaja iga klassi jaoks eraldi tahvlit. Ma tean, et on mägi ravimeid, mida ma pole kunagi näinud või proovinud ja ma tahaks rohkem teada, kuidas need tekitavad. See on lihtsalt nagu minu arvamus, mees
 
Top